0 oy
1,977 göst.
Diğer kategorisinde (1,755 puan) tarafından
Kızlar aşırı ilgimi çekiyor en merak ettiğim şey.  Aranızda doğa üstü olaya şahit olan paranormal olay yaşayan varmı dinlemek isterim 

41 Cevaplar

+13 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

yorumlari heyecanla.bekliyorum :D
tarafından
Kizz durun az korkuyorum guldurmeyin :D
(48,634 puan) tarafından
baska yorumla karistirdim kiz benim basimsan gecene yazdin sandim ondan anlamadim resim çıkmadi ustte☺️
tarafından
☺️☺️ Yok burdaki yorumuna çok güldüm ☺️
tarafından
Şurada durayım da post kaybolmasın okurum =)))
(1,908 puan) tarafından
Hahahahahahha kiz ne guldumm;)))
-Reklam-
+2 oy
tarafından
düzenlendi
3. Sene önce evlendim o zamanlar evde garip garip şeyler oluyordu neyse biz hep evin ilk sahibinden şüphe duyduk ev ahlıydı dolandırılmış gibi bir şey olmuş evin gerçek sahibi ev sahibide bize kendi dedi neyse o zamanlar çok kavga ederdik eşimle çokta rüya görürdük kadınlar meraklı olur ya böyle şeylere Annemin arkadaşı numara verdi aradık adamı adam anlatıyor bana evin burası bu kat evinin içi şöyle böyle eşinle şu sebepten kavga ediyorsun yapanda şunlar falan dedi bende annemle arkadaşı beni kandırıyor kendime çeki düzen vereyim falan diye sanıyorum neyse bir gün eşim evden gitti kendime yemek hazırladım tepsiyi aldım geldim odaya kumandalarda uzakta TV açıldı bir güzel kanallar çevrildi falan baktım bir şey olmamış gibi yedim yemeğimi aradan zaman geçti arkadaşım bize geldi kalmaya gene eşim yok ben lavaboya giriyorum dolap kapağı açık kapatıyorum aradan yarım saat 1 saat geçiyor lavaboya girerken gene kapak açık veya yayak odasına giderken gene kapatıyorum en son arkadaşıma dedim kankş dolaptan lazımsa bir şey vereyim dedim yoo dedi bende her girişimde ne alıyorda kapaklar açık diyorum dedi yalan söylğcek bir insan değil çok korktuğumu bilir neyse biz hocayla sürekli konuşuyoruz falan sürekli ben buna 200-100-300 habire yolluyorum korkuyorum ya bir gece aileme geldim yatıyorum sabah namazına kalkmışlar bende uyanamadım halıya bakıyorum habire :) neyse yarım gördüm babam geçti sokak kapısına doğru 2-3-5 yok adam geçmiyor tekrar lavaboya geçircem abdest alsın diyorum almasıysa tiz bir sesle sadece babamın odadan çıktığını duyunca sadece Annneeee diye bildim yazık oda anlamış bir şey olduğunu koştu geldi tabi ben akıllanmadım habire para yollamaya devam adama :) eşim gece işe gidicek korkarmısın git annelere dedi hoca bakıyor ya bizi koruyor sözde cesaretliyim ben yok kalırım gerek yok dedim çıktı 5 dakika sonra başladı korku salonda adamın biri Allah dedim geldi annemi aradım çık evden kalma dedi nasıl giyindim nasıl örtüyü taktım attım kendimi sokağa otobüse bindim şöför bakıyor yolxu bakıyor bir üzerime baktım panikle kırışık gömleği giymişim :) ertesi gün bu numarayı veren kişilerle konuştuk kızlarını korkutmuş cam çeşme falan açılmış onlardada yanımızda aradı adamı adam nasıl gülüyor ben yaptım onlara diye neyse arada bazı şeylerde oldu en son akıllandım para yollamayı kestim uzun oldu kusura bakmayın dolandırıcılara pars kaptırmayın :) alıştım bende bir zaman sonra o evden taşındım yeni evimde çok rahattım tabi inkar etmedi asıl başlangıcını yapan kişide olan evliliğimin 2 senesine oldu 
(48,634 puan) tarafından
üstte oku canim bunun en basina bak
tarafından
Sayfayı güncelle bir daha yoruma değil gene aynı yeri silip yazdım yoruma yorum olarak anlatan aşağıdaki postta bu değilse :)
(1,755 puan) tarafından
Haaa tamam güncelleyince geldi.
tarafından
Ya anlamadım ben hoca neden bilerek uc harfli yollamiski
tarafından
O beni her korkuttuğu zaman ben ertesi gün hemen onu atıyordum ben korkuyorum falan diye oda bana şu olmuş bozalım mı diyordu tamam diyordum ne kadar yollamam lazım diyordum o an için 150-200 ne isterse atıyordum adamın gelir kaynağı gibi bir şey olmuştum :)
+2 oy
tarafından
Ayyy ben böyle bir post açmıştım, bazı hanımlar yazmayın ayy gece uyuyamam diye trip attilar sfsfsf, sanki iradesi yok girip okuma
(1,755 puan) tarafından
Hahahaha korkan okumasın madem onada mı iradeleri yok aşırı merak ederim ben :))
tarafından
Vallahi sinir olmuştum, biri demiş keşke okumasaydim gece uyuyamicam  sfsfsf
tarafından
Bende merakıma yenik düşüyorum korkuyorum ama :D
tarafından
Korkunun ecele faydası yok maalesef sfsfs
tarafından
Amann napalim ya :D azcik işeriz
+1 oy
tarafından
Bı komşumuzun eşi ölmüştü eşi öldükten sonra belli zamanlar da evde eşini gördüğünü hatta ilişkiye girdiğini söylüyodu kadın 60li yaşlarfaydi anneme anlatiyodu vbu gece de hacı abin geldi bisiler yaptik yine diye annem sustururdu ama anlatmaya devam ederdi
tarafından
Aboweee o neydi gizzz
tarafından
Normal değil benim anannem vefat etti mart gibi teyzem çok kötü oldu anneme sürekli annem şehit oldu diyo geçen de ben namaz kılarken annem içeri geldi pat diye demiş anneme de sen gördün mü diye soruyormuş çok üzüntü den oluyor bunlar akıl bi kıl ucu derdi rahmetli
tarafından
Aynen halüsinasyon görüyor ama yine de korkutucu
+1 oy
tarafından
Ha bı tane daha var halam falcı benim bı gün fal bakıyodu telefondan ses hoporlerde adam yurt dışındaymis halama dedi ki birazda ihaleye girecem sence ne olur bu iş para katayim mi dedi halam gözlerini kapattı bı şeyler karaladi ve adam dedi ki suan bı cafedesin sağ tarafta kilise var görüyor musun dedi adam biraz duraksadı evet dedi ordan yüzünde yara izi olan birisi gelicek sen sadece ona dikkat et karşına o cikicak dedi saatler Siena adam halama teşekkür etmek için aramisti haklısın diye daha halamın fallarindan dünyanın olayı var ilginç olan 
(48,634 puan) tarafından
ihaleyle adam ne alaka anlamadim ☺️
+1 oy
(2,705 puan) tarafından
Lohusaydim tv açıktı  eşim  yan odada  yatiyodu bizde kızımla  yatiyoduk birden bisey geldi ayaklarima oturdu zor besmele çektim  sonra oturdum esimmi geldi  acaba ayaklarima oturdu yanlışlıkla  dedim sonra baktim  tv açık  anladim koştur  koştur gittim esimi uyandirdim yanima getirdim 

Gece banyo yapmıştım  siz yapmayın ☺️
(2,705 puan) tarafından
Canim 40 im çıkmamışti yapilmazmis güya
(9,205 puan) tarafından
He lohusaydn anladm cnm
(2,705 puan) tarafından
Kiz konunun basında  zaten lohusa yaziyo görmedinmii☺️☺️
(9,205 puan) tarafından
Farketmemişm:) sen dynce twkrar okudum o zmn farkettim
(2,705 puan) tarafından
Haha tamam canimm☺️
+1 oy
(45 puan) tarafından
Öncelikle merhaba. Korkacak olanlar okumasın biraz uzun. Ben 15 yaşımda ilk evliliğimi yaptım. İlk evliliğimde aşırı derecede şeyler oluyordu. Gece gündüz fark etmeksizin çağırıyorlardı. Bir gün idrar yolu enfeksiyonu oldum afedersiniz çişimi yapamıyordum eziyet çekiyordum sanki iç organlarım çıkıyor çiş yaparken. Eski eşim hastaneye götürdü doktor enfeksiyon kapmış dedi ve iğne verdi 10 tane. Her gün sabah 10 da ve akşam 10 da iğne vurulmaya gidiyordum. 3. Günün sabahı saat 9:45 gibi eşim geldi yatak odasına. Normalde 8 de gidiyor işe 10 na yakın geliyordu iğne için. Neyse geldi odaya. "Kalk küçük aşkım gidiyoruz" dedi. Üstü başı sanayide çalıştığı için pisti. Normalde de öyle geliyordu beni almaya. Tamam dedim ama böyle bildiğiniz canlı kanlı karşımda. Dolabın aynasından bana baktı güldü. Ondan sonra "sen giyin ben elimi yıkıcam araba kapıda dışarı gel" dedi. Ben kalktım montumu giydim o antrede elini yikiyordu ondan sonra dış kapı sesi duydum. Çıktı herhalde dedim bende ignemi alıp çıktım sonra baktım ki kapıda ne araba var nede eski eşim. Eski eşimi aradım nerdesin diye "şimdi çıktım geliyorum" dedi. O gün resmen hayatımın dönüm noktası oldu. Yine eski eşimle bir gün odayiz o zamanlar kaynanam görümcem ve kaynimda vardı evde. Biz kendi odamizdayiz. Ben şort giymiştim baya kısa. Eşim sürekli arkama bakıyordu. Bende acaba ne var dedim kendi kendime. Ne oldu neden bakıyorsun dedim. Kalçanin alt tarafını kim emdi dedi. Ve ben hayatımın şokunu yaşadım şok oldum. Aynadan baktım kızlar gerçekten birisi emmiş gibi duruyordu. Herhalde bir yere vurdum dedim neyse. Ondan sonraki tüm geceler vücudumda izler olmaya başladı. Bir gün sahura uyandık ev halkı olarak. Artık kendimden şüphe ediyorum. TV izliyorduk sahurda. Burdaysaniz kendinizi gösterin dedim içimden. O an 3 lü priz evi yakacak derecede patladı. Ben söyledikten hemen sonra oldu. Ve ardından eltimin teyzesinin kızları falan bize geldiler. Herkese fal baktı kız bana gelince ters kapattı. Zar zor ikna ettik baktı. Bir cin sana aşık dedi direk. Vücudunda izler görüyor musun dedi evet dedim. Hatta benim yüzümden görümceme vurdular. Kavga ettik evdeki görümcemle kızı sabaha kadar dövmüşler sabah yüzü morarmişti. Neyse işte şuanda sadece al basması görüyorum. Alı canlı kanlı karşımda görüyorum. Ve eski eşimle evliyken davul zurna çalarak odama giriyorlardi. Birisi sürekli kulağıma dua oku yoksa öldürecekler" diyordu. Takvim yaprakları havada uçuyordu hemde gündüz vakti. Şuan da ise sadece al basıyor ama elini yüzünü görüyorum yaratık gibi geliyor. Ve gördüğüm her rüya çıkıyor. Hayatımda yaşadığım bazı şeyleri kafama çok takıyorum onları görmek istediğim de görüyorum. Rüyamda kötü bir şey görürsem onun bir rüya olduğunu söylüyorum rüyamda ve kendime uyan diye emir veriyorum ve uyanıyorum. Rüyalarla aramda bir bağ var
(7,940 puan) tarafından
Tövbe bismillah korkttum yemin sorması ayıp ama neden eski eşinle bitti evliliğiniz  o olaylar yüzünden mi wger özel değilse rahatsız olmayacaksiniz mrk ettim
(45 puan) tarafından
Hayır aldattığı için bitti kuzum
tarafından
Ayy Allah yardımcın olsun bacım, Allahtan gece okumamışım hiç bu kadarını beklemiyordum okurken tüylerim diken diken oldu vallahi sen yaşarken kim bilir neler hissetmişsindir.. . Hiç bir hocaya bilmişe gitmedin mi. Canı gönülden diyorum Allah yar ve yardımcın olsun inşallah
(215 puan) tarafından
Amaninnn valla cok korktum kiz
+1 oy
(648 puan) tarafından

Yagmur yagiyor bir gece baya kapi tak tak tak caliyor gece saat 3 bende uyku sersemi pencereden baktim kimse yok sonra kapiya vardim bir baktim yagmur yok heryer kupkuru kimsede yok bir kedi firladi ustume odum bokuma karisti 12 yasimda felanim bide . Daha sonra disariya baktim arkadaslarim gule oynaya dans ediyorlar sarhos gibilerdi dedim onlar yapti galiba iceri geri dondum yattim uyudum :D ertesi gun arkadasimin bana dedigi kelime kiz gecenin 3 unde disarda ne isim var ruya gormussundur dedi ama ben ruya gormemistim .

Bide kardesim uyurken kardesimin sesiyle gece bana gulmuslerdi hic unutmam halbiki kardesim uyuyor .
+1 oy
tarafından
Benim olmadı ama şrnakta görev yaparken çok güzel Elif diye bir kız var okumuyordu 17 yaşında annesi bize bir iki arkadaşımıza haftada bir geliyordu elifte annesiyle geliyordu gözünün biri kanlı idi hatta evlimisin bekarmisin dedim evliyim dedi seni eşim hiç sevmiyor buraya gelmemi istemiyor dedi ben şok oldum anne okuma odasının tozunu al derdi odaya giremezdi kız anne kız didisirdi ben ameliyat olmuştum oyuzden 3 hafta sağolsun gelip gitti kız son hafta gelmedi abla Elif nerde dedim sorma başıma geleni Elif hamile dedi tebrik ettim ağlamaya başladı kızı Faslı Süryani bir cinle evliymis kurtaramiyoz şimdide hamileyim diyor herkese dedi Rabb'im islah etsin dedim üzüldüm hocalara falan gittiler ben görmez oldum arkadaşım annesini görmeye devam etti ama pek sormak istemedim sonunda kız biz görev yaparken kendini aşmıştı ama baya bı 4 5 ay belki daha fazla zaman geçmişti 
+1 oy
(1,043 puan) tarafından
Ne kadar okumayım desem de dayanamadım okudum ve şimdiden tırstım inşallah gece korkmam:) 

Benimki okuduklarım kadar korkunç değil ama ben çok şaşırmıştım. Benim kız kardeşim boşanıyor . Ilk geldiği zamanlar çok farklıydı kavga etmişler kocası olacak swrefsizle abisi kardeşimi tartaklamış hakaretler falan etmişler getirim yaka paça annemlere bırakmışlar gece yarısı bize ilk geldiği gece parça bölük anlattı ne olduğunu. Sonradan kardeşime iftira attılar sevgilisi varmış yakaladık diye ama öyle birşey yok. Biz tabi tüm bunlara sinirlendik onlara kızıp hakaret etsek bile bize kızıyordu onlara öyle söylemeyin falan diye. Neler neler ettiler ne iftiralar attılar kardeşime sevgilisi varmış aylardır konuşuyormuş falan diye sonra kimseyi inandiramadilar tabi. Ama tüm bunlara rağmen kardeşim hala ben geru gidecegim onlara kötü birşey söylemeyin falan diye toz kondurmuyor. Hatta birgün bu ******** kardeşimi arıyor babam boşanma davasını açtıktan sonra ne hakaretler ediyor kardeşime dava açıyorsunuz diye. Telefonu kapattıktan sonra kardeşim anneme bağırıyor çağırıyor siz niye yaptınız diye sonra evden çıkıp gidiyor evime kocama gidiyorum diye onca hakarete iftiraya rağmen. Annemler zorlukla bulup getirmişler en sonunda anlıyorlar birşey var bunda. Bir hocaya götürmüşler hoca demiş büyü var bunda delirtmek için büyü yapmışlar aklını kaybetmek üzere diye. Gerçekten kardeşim okadar kötüydü ki anlatamam. Muska falan yazdı okudular falan ondan sonra toparladı kardeşim çok şükür.  

Bana çok tuhaf gelmişti bu olay ciddi ciddi bir buyuyesahit olmak insanı korkutuyor.

Bu kardesimi götürdükleri hoca yara derma falanda yazıyormuş. Benimde ellerimin üzeri derma yandıralım dedik oraya gittik normalde oğlum çok sakindir öncesinde gidene kadar da hiçbirşeyi yoktu. Hocanın evi bağ evi tek başına yaşıyormuş oraya gittik eve girer girmez oğlum bastı çığlığı evin bir yerini parmağıyla gösteriyor çığlık çığlığa ağlıyor. O kadar şaşırdım ki ben alıyorum sakinleştirmeye çalışıyorum yok babam aldı dışarı çıkardı falan hoca dedi ki hemen yazayım çocuk daha fazla ağlamadan gidin. Oğlumda o ara 10 aylık falan hoca hemen yazdı ellerimi ama oğlum hala ağlıyor bağırarak. Evden çıktık arabaya bindik evin bahçesinden çıkınca oğlum sustu bir daha ağlamadı gülüyor falan bizimle oynuyor eve gelene kadar. 
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Söylemem site bugün uyuyamaz valla:D ama ben korkmuyorum

(2,613 puan) tarafından
Ama nasil olur yaa hani ruhlar cinler goze gorunmezdi
Ustunde buyu falan mi var acaba
(12,264 puan) tarafından
Bilmem büyü yapıldı zamanında bana ama şimdi birşey yok
(2,613 puan) tarafından
Ayy ne kadar heycanli banada gozukseler bari evde kafayi yiycem ekşin olsun banada

Tovbe yarabbim şaka yaptim
(12,264 puan) tarafından
Ama zararsız Benim gördüklerim  sıkıntı yok Benim için
(1,043 puan) tarafından
Ahahhaa he eğlence olsun diye ugrasalim bide tam olsun gece halay çekeriz beraber :-D:-D
0 oy
tarafından
Korkunçlu post :) şurada bekliyim :)
0 oy
tarafından

Koz gece gece 3 harfliler mi aklina girdi deli edicen bizi :D

(1,755 puan) tarafından
Hahahaha
0 oy
tarafından
Benim arkadaşım beni korkutmak istiyordu boyle gece anlatırdı filan sonra depresyona girdi çok başka biri oldu hocaya filan götürdüler çarpılmış dedi 5 senedir filan normal değil yani kafasına esince gitmek istiyo 
tarafından
Hahahahashshhshs suan gülmekten yerlerdeyim bu nasil hazin sonlu bi hikaye :D
tarafından
Ay deme öyle ama çok üzülüyorum inan ki 3 kere filan evi terk etti ondan daha kötüsü var esimlerin köyünde kadın küçükken 9 yaşın da filan koyuna göndermişler koyun kaybolmuş kızı da dövmüşler o korku ile eve gidememiş tuvaleti gelmiş küle yapmış sonra carpilmis 50 kusur yaşında felç şuan elleri ayakları ters
tarafından
Tovbe yarabbim hastalim allahtandir nasil çarpılmış diyolar ya simdiki hocalarda saçmalıyor demekki allah onu o sekilde yapmış yada ailesi sebep olmuş çarpılma degil yani allah. Yardim etsin
tarafından
Kaynanam da nasil can vericekler der hep dövüp korkuttuklari için evimiz dip dibe konuşamıyor da yazın annesi bahçeye gidiyo saatlerce kapıda yatıyo ac susuz ağlıyo bağırıyor annesi gelsin diye böyle şeyleri cok merak etmek de iyi değil çok konsumak da
tarafından
Istemsizce güldüm
0 oy
(426 puan) tarafından
Var ama çok uzun bide biri girer okur korkar vebale girmiyeyim :)
(1,755 puan) tarafından
Kız korkan niye girip okusun yaz okuyalım meral ettik
0 oy
(119,249 puan) tarafından

Okumaya geldim :D

0 oy
(121 puan) tarafından
Hadi yazin okuyalim :)
0 oy
tarafından
yaaa söylemeyin nolur evde yalnızım bu gece :'(((
tarafından
Anlamıyorum sizi ya girip okumayın zorla mı okutuyolar sgsfsg
(867 puan) tarafından
Evet kız zorla oluyor vallahi. Ben de istemiyorum ama okuyorum
tarafından
Valla o zaman tirsmayi hakediyonuz sfsfsf
(867 puan) tarafından
Galiba hdsshhdss
0 oy
(530 puan) tarafından
Okumak için geldim kimse yazmamış :Dd
0 oy
(48,634 puan) tarafından
yani oyle çok enteresan değil univde yurtta gece tuvalete kalkmistim ses duydum kafami uzatip baktim oda arkadasim bekledim geçsin diye kapiyida yuzune kapamaym dedim ben normal tuvalete o yandaki banyoda klozete giriyodu. sonra gittim odaya baktim uyuyo benden sonrs girip benden once gelip uyumus bile diye düşündüm. sabah olunca insan tuvalette bari rahat verir dedim meger gördüğüm o değilmiş o hic kalkmamis ☺️
(9,205 puan) tarafından
Ohaa ikbal bnce çok enteresan hatta korkunç :D acaba başkasnı ona mı bnzettin gece gece uyku sersemi . Başka açıklaması olamaz:D
(48,634 puan) tarafından
bizim oda tarafindan geldi oydu ben iddialastim sendin hatirlamiyosun diye ☺️ bir arkadasta dedi dua et onu görmüşsün ya sizin ordan birini gorseydin diye☺️
(9,205 puan) tarafından
Hahaha doğru demiş valla :Djdjd

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 231 göst.
0 oy
5 cevap 249 göst.
0 oy
34 cevap 836 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Cantanesi66 (4,145 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,476 göst.