0 oy
923 göst.
Aile kategorisinde (514 puan) tarafından
Iyi geceler kizlar kac dakikadir agliyorum anca kendime geldim esim asker nobetci bugun 30 gunluk lohusayim ilk defa evde tek kaldim Sabah 8 de cikti evden bu sabah 9 da gelecek. Neyse bebegimi uyuttum salonda camasirlar vardi alacaktim bi anda kramp girdi karnima tuvalete girdim bebegim aglarsa diye kapi acikti bi anda Golge hissettim kizim bir aglamaya basladi 15 20 dakika ic ceke ceke agladi yeni yeni kendime geldim. Korkuyorum ne yapabilirim beni de niyetinize alip okur musunuz 

33 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım yanına kuran koy dua oku Ayetel Kürsi oku allah yardım etsin bişey yok kendine korku yaratma
-Reklam-
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Canım şuan en güvenli yerdesin ve melekler tarafından korunan bir yavru ile birliktesin. Allahın izini ile birşey olmaz. Sen yorgunluktan öyle hissetmişsin. Meleğin olduğu yerde diğer varlıkların işi olmaz. Güvendesin merak etme. Aç bütün isiklari, duanı et yat güzelce. Benim eşimde askeri personel lohusayken hep tektim.
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Vesvese yapmicaksin ayetel kürsi nas ve felan süresini okumani tavsiye ederim lambalari aç o sekilde yat 
0 oy
(556 puan) tarafından

Allah ım seni korusun içine ferahlık versin <3

0 oy
(1,629 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ışıklar açık yat için rahat olur bi nebze dua et Bol bol
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bol bol oku canım rabbim sizi şeytanın şerrinden vesvesesinden korusun .
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Benim esimde gece calisir gunduz evdedi hep isik acik uyurum sakin korkma tv ac baska seyler dusun sana oyle gelmistir canim 
0 oy
tarafından
Canim hic korkma bende cok korlardim esim evde yoktu zor uyudum sabah esim geldi uyandim dedim.onca saat bu korku yuzunden mi uykusuz kaldim bak esim geldi biseyde olmadi kendini korkutma xnm ax nas felak besmeleni cek gir yataga korkacak bisey yok emin ol biz kendi kendomizi korkutuyoruz aslinda
(15 puan) tarafından
Bende benzer olay yaşadım diye yorum yapmıstım hatta az önce linç yedim kapattılar korkmasına gerek yok aslında psikolojik de yapıyoruz kendimize. dua okuyup yatmak iyi geliyor.
0 oy
(1,579 puan) tarafından
Işığı açık uyu baş ucuna bebeğinde senin de küçük Kur'an varsa koy canm 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Işık açık uyu canım bir de baş ucunuza kuran koyun bol bol oku allah'a emanet canım 
0 oy
tarafından
Canım benim hamilelere bı de lohusalilara çok gelirlermis korkutmak için çünkü psikolojik bakımdan en zayıf olduğumuz anlarimiz olduğu için haliyle korkutmak için geliyorlar evde tek kalmamaya çalış kırkın çıkana kadar hamileyseniz de eşinizden ayrı yatmayın eşiniz yabindayken gelip rahatsız edemiyorlar aynı şeyi bende yaşadım eğer kimsen yoksa bebeğine kendine bol bol dua oku içini rahat tut 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 194 göst.
28 Haziran 2023 Aile kategorisinde Aysenur5561 (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
28 Haziran 2023 Aile kategorisinde Aysenur5561 (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 243 göst.
11 Şubat 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,683 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 209 göst.