0 oy
921 göst.
Aile kategorisinde (514 puan) tarafından
Iyi geceler kizlar kac dakikadir agliyorum anca kendime geldim esim asker nobetci bugun 30 gunluk lohusayim ilk defa evde tek kaldim Sabah 8 de cikti evden bu sabah 9 da gelecek. Neyse bebegimi uyuttum salonda camasirlar vardi alacaktim bi anda kramp girdi karnima tuvalete girdim bebegim aglarsa diye kapi acikti bi anda Golge hissettim kizim bir aglamaya basladi 15 20 dakika ic ceke ceke agladi yeni yeni kendime geldim. Korkuyorum ne yapabilirim beni de niyetinize alip okur musunuz 

33 Cevaplar

0 oy
(423 puan) tarafından
Allah a emanet olun canım benim bol bol dua et 
(514 puan) tarafından
Allah razi olsun canim
-Reklam-
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Korkma kuzum keske annenin kaynanin yanında kalsaydn
(514 puan) tarafından
Gelip gittiler ikisi de 1 hafta biri digeri 10 gun kaldi
0 oy
(119,153 puan) tarafından
Cnm tum isiklari av tv ac tlf bakara suresi ac
(514 puan) tarafından
Suanda oturma odasindayim yatak odasi acik lojmandayim sabah esim gelecek diye anahtari ona vermistim
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Korkma cnm ya melegin yanında hıc bısey olmaz dua et uyu sabaha az kaldı, zaten
(514 puan) tarafından
Uyuyamiyorum ki hic
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Kuzum sana öyle gelmiştir kendini korkutma oku bebeğini kitle kapını Allah'ımın izniyle bir şey olmaz belki gaz sancısı vardır onun için ağlamıştır
(514 puan) tarafından
Bende ole dusunmek istiyorum
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bas ucuna Kurani kerim koy canm oku bolca rabbime sigin yat bide kirmizi bi yazma falan koyarlar bizim oralarda inanilirmi bilmm 
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Korkma canm Allah in izni irl bisr olmaz. Sanırım yanliz kalinca korkarim diye dusundun ondan oldu. Bol dua oku.
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Evde kuran aç internetten. Odaların ışığını açık bırak ve kendine ve bebeğine oku.

Bi de kafana takma canım uyanıkmışsın ama belki yorgunluktan öyle hissettin. Korkutma kendini
0 oy
(806 puan) tarafından

Korkma canım yalnızsın diye öyle hissettin. İnsan tekken vesveseli oluyor çünkü. Senin yanında daha bebişin var o daha bir melek onun varlığı bile korur seni emin ol. Bebekler de bazen uykusunda ağlar güler ona da takılma yalnızsın diye böyle şeyler düşünüyorsundur. Allah kavuştursun hemen seni eşine ☺️<3

0 oy
(424 puan) tarafından
Canım ben de yanlızım benimkide sabah gelcek korkma TV aç ses olsun ben alışana kadar öyle uyudum
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Kizz korkma cami aç disariyi izle evde komik video aç 

Nas felak oku 
0 oy
(739 puan) tarafından

Ayy korkma kız ayet-el kürsüyü oku ben telefondan duaları açıp yanına koyuyordum sabah akşam çalıyordu odasında sende öyle başına kuran koy istersen :angel:

0 oy
(2,186 puan) tarafından
Canım korkma benim eşimde hep geç gelir işi dolasiyla yada amcaogullari falan kayinpedernde çiftliginde otururlar gece 1 2 ye kadar ama ben hic korkmam ışıklari açtv yide aç benim hep oyle ses olsun ışık olsun kapilarinida kitle hicbisey olmaz o vesvesedir golge falan yok kuzum neyin golgesi olcak o.oyle in cin gelse bile kalp gozu acik olmayan goremez herkesinde acik degildir.bir nas felak ayetel kurdi oku al.bebisini yanina gec tv ni  karsisina hic bsey olmaz
0 oy
tarafından
Hiç korkma rabbim esirgesin Allah'ıma emanet olun tedirgin olma dua et ışıklarını aç bebeginle uyu 
0 oy
tarafından
Lambayı tvyı kapatmadan öyle uyu tvnn karsısında cabuk dalarsın uykuya ben esım yokken öyle yapıyorum.bırde arasan hc bı yakınjn yok mu 
0 oy
tarafından
Youtubeden 333 tane ayatel kürsi var onu aç o bitince kısa duaları dinle hatta uyusan bile dinlemeye devam edin 
0 oy
(219 puan) tarafından
Yanında meleğin var onun ve senin yanındada melekler var bol bol dua et.. kötü şeyler düşünme.. herbirşeyin aciklamasi var gönlünü ferrah tut..
0 oy
(3,861 puan) tarafından
Korkma canim sakin ol.. ac her yerin ışığını  tv den de komik bir şeyler  ac kendine ortamı  dağıt.  Esini ara konuş  rahatla... salavat çek bol bol... 
0 oy
tarafından
Canm lohusasin sana öyle gelmiştir bi anlık pisikolojiyle bebeginde küçük daha olur oyle agalmalari bişey yoktur insllh korkma dua oku 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
ayetel kürsi oku mutlaka kızına kendine doğru üfle

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 185 göst.
28 Haziran 2023 Aile kategorisinde Aysenur5561 (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
28 Haziran 2023 Aile kategorisinde Aysenur5561 (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 238 göst.