0 oy
875 göst.
Diğer kategorisinde (2,364 puan) tarafından
Kızlar herkesin başına gelmiştir muhakkak vjnl kuruluk neden olur mesela cnm cekmiordu benim bide emzryrom kızım 3 aylık korkuyorum ilerde sorun cikmasindan

12 Cevaplar

+1 oy
(6,978 puan) tarafından
Sorunun cevabini kendin vermissin aslinda, isteksiz olunca kuruluk dogal. Bebe yağı veya jel kullanabilirsin
(2,364 puan) tarafından
Emziriyorum sknti olrmu .. nasl jel almayada utanrm istekszm ama yinede az olsa islnmsi gerekmyrmu bebe yağı DHA iyi çözüm gbi yakmasın hep böyle klmasndan korkuyrm
(6,978 puan) tarafından
Trendyoldan kayganlastirici jel siparis edebilirsin ama en guzeli ya bebe yagi ya zeytinyagi, bisey olmaz emzirsende
-Reklam-
+1 oy
(508 puan) tarafından
Üstesizikdugun icin olur canım istekli olmaya çalış valla ne diyeyim bilemedim jel kullan yada :)
0 oy
(181 puan) tarafından

Utanacak bir durum söz konusu değil canım sağlık bu da sonuçta ben istekli dahi olsam kuruluk oluyor bunun için yardımcı jel kullanıyorum eğer sen utaniyorsan eşin alabilir eşin de utaniyorsa eşinin doğal kayganlaştırıcısını kullanabilirsiniz bunun için de cinsellik öncesi biraz daha fazla vakit geçirmelisiniz umarım yardımcı olmuşumdur.:) jel dışında krem olsun Bebek yağı olsun bunlar vajinaya zarar verebilecek şeyler tavsiye etmem

(2,364 puan) tarafından
Zarar mı verir diosunuz ya ben TV izliodm aklımda deli sorular saçım olmuş 2 bebeyle yamuz tam o sırada işte ;]  ben cekinrm bura hep tanıdık neden olurki dogumdn dolayısı acaba
(181 puan) tarafından
Saçım olmuş 2 bebeyle yamuz lafını anlamadım cnm :D doğumdan kaynaklı olabilir dediğim gibi bunun için kayganlaştırıcı jeller var onu kullanın mutlaka onun dışında hiç bir şey tavsiye etmem birde kayganlaştırıcı prezervatifler var hem korunursunuz he zorluk da çekmezsiniz
0 oy
tarafından
Canın 5 aydır dogum yapmisim ayniyin istek hic yok dogumdan sonra bu normal istek olmayınca kuruluk olur jel alsın eşin migrosta falan var afedersin biz onu kullanıyoruz
(2,364 puan) tarafından
Anladm cnm walla ev işinden 2 çocuktan hiç istek yok yorgun oluyorum aklimda sorular kaygılar en son susunecegm şey bude 3.bebek fln olurda korkumdan bnmkide 3ay oluo doğum yapalı ins düzeltir
0 oy
(180 puan) tarafından
Emzirdigin için  1 seneye kadar kuruluk oluyor canım merak etme benim kızım bıraktı memeyi nerdeyse 2 3 aydır hiç emmiyor ama yinede oluyor zamanla duzeliy9rmus o
(2,364 puan) tarafından
2 yaşında bı kızım vr bide 3aylik ins zamnka düzelir ya 1 senede çok uzunmuş insan kendni tetersz hssedio
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Emzirdiğimiz için bu cok normal hatta ilk 1 sene endişelenme eşinle konusup ilişkiyi daha uzun tutarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz bu tek senın sorunun olmamalı eşinle konus ve bi çözüm önerisi sun, süt hormonlarımız cinsel istekleri bastırıyor 6.aydan sonra bıraz daha düzene giriyor cinsel hayat, sabırlı ol herşey geçici 
0 oy
(532 puan) tarafından
Doğumdan sonra bende de olmuştu.Bir doktora gidin.Ban fitil ve krem vermişti düzelene kadar kullandım bir süre sonra normale döndü.Hormane demişti doktor.
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Korkulacak bisey değil canım arada oluyor öyle arkadaşların dediğini kullan belki ise yarar ama beni dinlersen biraz ara versen iyi olur tabi eşin anlayışıysa uzan sürerse dok görün derim
0 oy
tarafından
Tobe yarabbim ya çok özel soru bu zaten kendin cevap vermişsin kendi vucdun dan örnek vererek değilde başka türlü sor 
0 oy
(578 puan) tarafından
Benimde 2. Doğumum ilkde olmamaisti ama bunda var benim bebeğimde 3 aylık gececn sıvı yağ sürdüm canım denen ne çok yoğundu nede çok az baya iyisi ama fazla sürmedim dene bence 
0 oy
tarafından
Canım ön sevişmeyi uzun tutarsan sende zevk almaya başlarsınız istemiyosan istersin ozman yani birden ilişkiye girmek canını açitir kuru olunca birde oyuzden bı dene 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Kayganlaştırıcı kullanacaksın canım marketlerde dahi satılıyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 381 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
25 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 713 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kuzey19 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 191 göst.
22 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sepet sepet yumurta (196 puan) tarafından soruldu

378,919 soru

11,341,924 cevap

34,809 kullanıcı

...