0 oy
458 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (723 puan) tarafından

image

kahvaltım nasıl sizce kızlar diyetteyim 1.5 aydır. Bi dilim çavdar ekmeği ve şekersiz ihlamur içtim yanında tereyağda bi tane yumurta yedim nol yeşillik:)

4 Cevaplar

0 oy
(250 puan) tarafından

Afiyet olsun canımda peynirin yanındakini çözmüş değilim 

tarafından
Haslanmis yumurtaya benziyo baharatlamis sanirim
(250 puan) tarafından
Olabilir canım
(723 puan) tarafından
Yazmıştım resmin altına ama :) tereyağda yumurta baharatlı:)
(250 puan) tarafından
Anladım canım afiyet olsun
(723 puan) tarafından
Saol canım
-Reklam-
0 oy
(444 puan) tarafından
Afiyet olsun bu süreçte kaç kilo verdin 
(723 puan) tarafından
Dengeli besleniyom kuzum arada spor yapiyom sürekli spor yapsam daha iyi olcak ta aşırı bi kilo vermedim daha aylık olarak her ay düzenli veriyom genelde ben şuan 3 kilo verdim işte :)
0 oy
tarafından
Afiyet olsun cnm ♥️ yaA formda gir bklm bn duba olarak ise baslicam seneye o yüzden vermiom:D
(723 puan) tarafından
Hahahah manyak :)
tarafından
:D:D:D
0 oy
(3,115 puan) tarafından

image

benim de bu :D
(3,115 puan) tarafından
Doğru da işte bazen coook üşeniyorum hatta bazen akşamki yemeği ısıtıp yiyorum :D usengeclikte nirvana :D
(7,791 puan) tarafından
Ben usenmiyorum yarım saat bile uyusa gidip hazırlarım ama bazen eşim olmuyo gaz da baya sikistiriyo çocuğu bı yunurta kırıp yiyemiyom öyle gecistireyim napiyim yoksa ben kahvaltı yapmayı severim :D kendine bakmayı da seviyom yicem durcam da kizcem sağolsun stopluyo beni
(723 puan) tarafından
Şuan bende bebek yok olsa görcem bende kendimi artık bende üşenirim sanırım. Bide hep evdeyiz ya malum pandemi evde dura sırada insan üşengeç oluyo sanırım dimi sizde de oluyo mu
(7,791 puan) tarafından
Dün eşim izinliydi bütün ev işlerini ona kitledim yemek dahil çocuk hiç durmadı ben kızıma baktım :D yemeği bile sırayla yedik aman canları sağolsun yavrularımızın :)
(3,115 puan) tarafından
Vala hem de nasıl usengec oldum evde dura dura

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 561 göst.
12 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 398 göst.
19 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevcanyurdada (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 273 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 487 göst.
1 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Tekcocuk (1,213 puan) tarafından soruldu

386,900 soru

11,567,123 cevap

35,258 kullanıcı

...