0 oy
875 göst.
Diğer kategorisinde (5,361 puan) tarafından
Normal doğum yaptm zaten 36 hfta erken doğurdum bebeğim çok gazlydı ne uyutrdu ne uyurdu hep uykusuzdum snra sol göğsümü tutmadı hep onla uğraştm tutu snra tam 2 ay boyınca göğüs ucu yaraları ile uğarştm bağırarark çağırarak emzdrırıdm göğsüm mastıt ödem oldu ateşim çıkartı üşürdüm hep çok şükür yaramı iylştrdm dikişlerm düştü tam 2 ay ilşkiye giremedım rahimde hemoroid mı nedr o çıkmştı dikişten snra oldu galıba çok şükür oda iylşti bna suni sancı verdıler bağırarak ıkındım basur çıkmış kasımdan beridr byle aferdesınz büyük tuvaletimi yapmaya korkuyroum 3 kırem bıttı yok bacım iylşmıyor acı ızdırap ezıyetttt:((((( offf annemler dyor başına gelmeyen kalmadı bıyerın iyşyor bı yerın başlıyor zeytinyağı yıyorum kayısı ve suyunu yedum ishal da yapmıyor kabızda değilm ama habıre popuyı yırtıyor allaşkınza yardım edın napacam ben yaaa

17 Cevaplar

0 oy
(8 puan) tarafından
Of Allah yardımcınız olsun inşallah canım ne diyim ki
(5,361 puan) tarafından
Ayy çok zor inşşalah amın yaa:(
-Reklam-
0 oy
(3,274 puan) tarafından
çok geçmiş olsun cnm Allah şifa versin 2 sezeryan oldum çok şükür hiç bir sıkıntım yok doğuma gülerek girdim gülerek çıktım ikisinde de 
(5,361 puan) tarafından
Vala bazen dyorım keşke bnde sezeryan olsaymışım bune yaa rahim bıtı sıra makatta
0 oy
(52 puan) tarafından
Hangi kremi kullanıyorsun canım
(5,361 puan) tarafından
Cnm anestol proctogol fusilin bunları kullanyorum madecassol kıremde kullandım ama kırem bıtı şansa
0 oy
(407 puan) tarafından
Canım dün internette karşıma çıktı nar basura iyi geliyormuş kabuklarını kaynatıp suyunu içeçekmişsin bide kendini sıkıp suyunu iç sütü de arttırır mış hiç bir zararı yok dene istersen 
(5,361 puan) tarafından
Peki cnm bu gaz yapmazmı kızm zor bela gazını çıkaryr onada gaz geçse bnm  yırtılma var bide çok fena
(2,055 puan) tarafından
Tam aksine nar suyu gazı kesiyor canım
(5,361 puan) tarafından
Tam cnm nar kabuğunu kaynatacm suyunu içeçem
(407 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla nar gaz yapmıyo canım ama araştır bir bak
(5,361 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm çok saol
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım :(((
(5,361 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm :( dayanamıyorum
0 oy
(649 puan) tarafından

İşte bu yüzden normal doğum istemiyorum kesinlikle.... Çok geçmiş olsun bu arada <3

(5,361 puan) tarafından
Herkese te aynı olmaz bazıları güle oynaya doğuruyor gelyr bnm şansım yok yaaa maf oldum artıkk:((((
(407 puan) tarafından
Normal doğumla alakalı değil ki sezeryan da da oluyo basur problemi
(5,361 puan) tarafından
Evet sezeyan da olıyor çok pis bşey ya
(649 puan) tarafından
Basur için demiyorum ki dikişler için diyorun
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Bende 3cu sezeryni oldum 32 haftalik 2buck aydir esimle birlkte olamiyorum tuvalte gittgmde dikislerm agriyo ağırlık kaldıramıyorum kaldirinca dikslermde ağrı oluyo kabiz oldgundada zorlaamıyorum kendmi dikslerm aciyo sisiyo cnm yaniyo 
(5,361 puan) tarafından
Ayuu sezeryan da kötü haaa snın vajınanmı acıyor ondan mı ilşki olmuyor yoksa karnından dolayımı
(1,475 puan) tarafından
Vajina aciyo kesilen yer sezerynda vajinayı goruyo icerden doktor tam kesik olan bolge aciyo icerden oda vajina oluyo zaten
(5,361 puan) tarafından
Ayy çok zor yaaa :(((
(1,475 puan) tarafından
Dha once böyle hiç olmamıştı 2 cocukta oglum vaktnde doğdu kizm 35te doğdu bu kiz 32de ama inan bu 3cu sezeryan çok zor oldu 1saat sürmüş sezeryan bide ustne 2saat yoğun bakimda kaldım 4cu gün dikslerm açıldı vallh bukadr ağrı sizi yipratti beni bide ustne diş ağrısı var gozumden yas akiyo kendilgnden
(5,361 puan) tarafından
Ayy kıyamam bnm de ilk bebek gerçekten bı yerım iylşyor bı yerım başlıyor
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Doğum yapalı 1 sene oldu hala bende de var o dert suni sancıyla doğum yaptım o yüzden baya kötü oldu fitil krem kullanıyorum iyileşiyor afedersin büyük abdestini yapınca tekrarlıyor 8 ay önce gittim hapla fitil verdi kullanıyorum geçmezse ameliyat dedi bolmiyroum ne  olur 
(1,426 puan) tarafından
Evet o şekilde muayne ediyor işte bana önce ilaç tedavisi yapalım geçmezse mutlaka ameliyat ederim dedi
(5,361 puan) tarafından
Ayy hep sı erkek eşim izin vermez muane etsinler
(1,426 puan) tarafından
Evet ama ne yapacan sağlık bu ben hamileyken de ali rıza diye bi doktora gittim doğum dan sonrada hatta muayne ederken annemi de aldı rahstsiz olurum diye zaten öyle sandın gibi değil oda fitil gibi bi şeyle bakıyor böyle eğilip de bakmıyor fitil atar gibi bir şeyle bakıyor çok kısa sürüyor
(5,361 puan) tarafından
Ama ay vajinada goruyor beni hep bayan doktora gotrmş eşim hiç erkek muane olmadım sadece göğüs ucu yara ma bkmş tı okdr
(1,426 puan) tarafından
Valla ozaman bilemem kuzum bayan Dotkora bak bakalım bi
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Kantaron yağını hemoroid olan yerinize sürün çok iyi geliyor, ne ağrı ne sızı kalıyor 
(5,361 puan) tarafından
Kırmızı kantaron yağı var evde aslında braz sürdüm geçmedı kıremle re geçtim ama artık onı sürecem
0 oy
(3,860 puan) tarafından
gecmis olsun cok, dogumdan sonra bende de oyle oldu . bol su ic canim bide baharati kes , pulbiber karabiber kullanma bi sure , geceden suya kurukayisi koy sabah hem suyu ic hem kayisiyi ye insallah faydasini gorursun . , 
(5,361 puan) tarafından
Ayy yedım kayısı dolap ta kayısının suyunda var yaramadı bna
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Kartos kremi dene bide canım bana hemen etki göstermişti 
(5,361 puan) tarafından
Ya oylemı sendemi basur olmuştun cnm
(14,032 puan) tarafından
Evet canım tuvalete girmeden yarım saat önce surerdim anında uyuturmaya başliyprdu 2 gün içinde yarı yarıya azaltti Ağrımı 1 hafta içinde de geçti ama tuvalette sakin ikinma
(5,361 puan) tarafından
Kız tuvaltımı prça prça ypyom afedersin bnm bıde yırtılma var iyi gelrmı acaba
0 oy
tarafından
Ayy kuzum benim yaa. Aynilarini bende yasamistim. Seninki biraz daha fazla ama o makat problemini 6 ay cektm. Kabus gibiydi her tuvaletten cikmamda aglardim heryer kan olurdu esim girer temizlerdi. Ne gunlerdi ya. Ama gecmesi icin zaman ya baska cozumu yok. Ne doktorlara gittim ne ilaclar kremler kullandm hergun ilik suda otururdum bol su icerdim gecmezdi. Gorumcem de ne yaoarsan yap kendiliginden geciyor demisti. Tam 6 aylik oldu bebegim kendiliginden gecti. Rabbim yardimcin olsn kuzum ya. Kantron yagi diyolar bi onu kullan ben denemedim ama cok begeniliyor faydasi cokms
(5,361 puan) tarafından
Ayy çok zor yaaa kantaron yağı var evde bıkaçkez surdumde kremlere geçtm evet ablalrm çok geç iyşyır dyorlar :(
tarafından
Cok gecms olsn cnm bnm yaa
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ah ah bende aynı çektim basur değilde çatlak vardı ağlardjm acıdan sıcak suya otur gerekşrse tuvaletinide suyun içinde yap çok çok geçmiş olsun 
(1,629 puan) tarafından
Evet canım eşim anlatıyor kayınbabam hastahaneye hiç gitmeyen iğneden bile korkan birisi aylarca çekmiş bu lanet şeyi  bildiğin ağlarmış çok ilerlemiş onunki hep suyun içine yaparmış acısı daha az oluyomuş benimki az çatlaktı onda bile öyle oluysam seni düşünemiyorum bana doktor sıcak suya otur kabız olma demişti bende oturuyodum tuvaleti yapmıyodum ama suya bi dene istersen
(5,361 puan) tarafından
Oturdım bıkere hiç yaramadı bıde bnm de baya yırtık var zonkluyor resmen yaaav
(1,629 puan) tarafından
Bi kere oturma işte günde 3-4 kez yap bunu sıcak su orayı yumuşatıyo rahatlatıyor
(5,361 puan) tarafından
Ama yırtık yara var su onu iylştrmezki
(1,629 puan) tarafından
Acını rahatlatır yumuşatır
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Duphaloc şurup kullan canım hiç zorlanmadan çıkarsın
(5,361 puan) tarafından
Bu ne şurubu olarak geçyor kabız şurubumu
(12,856 puan) tarafından
Evet canım hem hamileyken hem de emzirirken kullandım hemoroid bende de oldu doğum sırasında bazı dönemlerde ağrım oluyor doktor fitil merhem verdi hiç kullanmadım sana ne verdi
(5,361 puan) tarafından
Bna telefondan ismini syledı anestol proctogol fusilin bunları kullanyorum ama yaramadı hiç
0 oy
(5,558 puan) tarafından
Bir çocuk olana kadar o anne neler yaşıyor.  Bende senin gibi çok eziyet çektim ya . Çok  zor hala da çekiyorum.  Bu yüzden doğumdan çok korkuyorum ya
(5,361 puan) tarafından
Bi çoçuk getırene kadr insanın gözu çıkıyor vala
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Rahim hemoroidi  disinda  hepsi  banada  oldu canim sadece sende olmuyor merak etme artı olarak  biseye alerji  oldum uyuz  gibi kasiniyorum bende basur hamileyken  cikdi hala var bide çok gazım vardı aşırı derece karin agrisi  cekdim  sezaryan  oldum  ben belimden vurulan  iğne  yuzunden  belim kirilmis  gibi agriyordu  sabah kalkarken yatakdan  ölüm  kalkıyordu  sanki narkozu  atamadim  uzun süre  bebegimde  dil bagi var ondan kaynakli  hala goguslerim  yara 24 günlük bebgim  tam tutamadi  icin  felan filan isde bide senin saydiklarinin  hepsi sen dusun:)
(5,361 puan) tarafından
Ayy çok zor çok biri iylşyor bşka bışey başlıyor Allah affetsın bazen isyan edyorum yaa kız bune yaa tuvaletımı demı yapamıyacam yav
(1,466 puan) tarafından
Valla içden olmasada  bende çok ettim  çok zor gercekden
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Allah  yardım etsin  canım  ben sezaryen oldum Allaha  şükür  hiç bir sıkıntım  olmadı 
(5,361 puan) tarafından
Bazen dyorım keşkee bndemı sezeyan olsaymışm
(5,949 puan) tarafından
Canım onuda bilemeyiz ki herkesin  bünyesi  farklı  ama ben  hiç  pişman değilim  iyiki sezaryen olmuşum  diyorum

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,048 göst.
4 Mart 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 267 göst.
9 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 358 göst.
7 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu

379,890 soru

11,372,323 cevap

34,855 kullanıcı

...