0 oy
580 göst.
Diğer kategorisinde (2,189 puan) tarafından
Ovulasyon testine de hic inancim kalmadi. Teste gore 2 gun once yumurtladim ve catladi. Bugun doktora gttim bi tane yumurtam varmis ve küçükmüş onunla da hamile kalamazmışım büyür mü büyümez mi bilemeyiz dedi. 2 yumurta da olusmazmis 1 tane oluşurmuş.

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allahtan umudunu kesme canım sabret geç olur hayırlı olsun inşaAllah rabbim kucağını boş bırakmasın inşaAllah 
(2,189 puan) tarafından
Amin canim insallah
-Reklam-
+1 oy
(924 puan) tarafından
Üzülme canım kaç aydır istiyorsun ?
(2,189 puan) tarafından
Bir yillik evliyim 2 düşüğüm var 4 aydr da korunmadgm halde tutmadı bu ay da tutmicak heralde canm
(924 puan) tarafından
Canım gereksiz uzuluyorsun bak şükür et 2kere tutmuş nasipleri yiyecek ekmekleri yokmuş düşmüş.rabbim yine nasip eder bu sefer hayırlı sağlıklı acele etme .bende 10aylik evliyim ama hic gebelik olmadı hiçte korunmuyoruz buda nasip ama hiç olmaması daha kotu inan.simdi hayati kendine zehir etme kafandan at dua et şükür et bol bol 4ayda kısa bi sure sana uzun gelebilir ama kafanı boşalt lutfen.Rabbim bu sefer kucağına alabilcegin hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin içini ferah tut ❤
(2,189 puan) tarafından
Ovulasyon testine güvendiğim icin üzülüyorum yumurtlamayi ve catlamayi gordum ama yokmus heves etmiştim. Rabbim size de nasip eder inşallah isteyen herkese versin canim Allah yardımcımız olsun
(924 puan) tarafından
Amin Allah razi olsun ❤
(2,189 puan) tarafından
Senden de canm benim ♡
+1 oy
tarafından
Allahım şifa bekleyenlerin şifasını isteklerini kabul etsin senin için dua edicem canım

inşallah allahım sanadaa bir yavru bağışlar :)
(2,189 puan) tarafından
Çok sagol canım Allah razi olsun. Amin insallah
+1 oy
(78 puan) tarafından
Allahtan umudunu kesme rabbim en kısa zamanda sanada nasip etsin inşallah 
(2,189 puan) tarafından
Insallah canm cok sagol
+1 oy
tarafından
Rabbim herşeyin hayırlısıni bilir canım en hayırlı bir zamanda Rabbim nasip eder inşallah sen umudunu kaybetme ve hep allaha inan dua et herşey allahdan dır ❤
(2,189 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canim amin inşallah
+1 oy
(2,181 puan) tarafından
oyle deme Rabbim ne zaman nasip edecegini cok iyi biliyo sen umudunu kesme :) ben klomen kullanmistim bi ay iki tane kocaman yumurtam vardi yinede tutmamisti sende canini sıkma sakin :) Rabbim gonlune gore versin
(2,189 puan) tarafından
Olmamasına üzülüyorum ama daha cok ovulasyon testinde çatlama filn gözükmüştü heves ettim ondan böyle üzüldüm canim. Dediğin gibi herşeyin hayırlısı zamani var
(2,181 puan) tarafından
testler yaniltabilir canm hele biraz daha zamana birak bi stres yapma kafan rahat olunca daha rahat hamile kalabilirsin inanki :)
(2,189 puan) tarafından
Dedigin gibi olur inşallah canm caliscam artik takmamaya:)
+1 oy
tarafından

Yaaa nasıl olur cnm yaaa bn de çok ümitliyim bu testler yüzünden senin o kadar da koyu çıkmıştı 2.çizgi yumurtlama olmadıysa o.cizgi neyin nesiydi :(:'(Çok üzüldüm yaa

(2,189 puan) tarafından
2 ayri doktor gözüktüm cnm aynisini dediler. Kist filn yok heralde bisey demediler. Seninki de hemen geciverir insallah. Rabbim isteyen herkese verir inşallah canım benim dualarimiz daim ♡
tarafından
Kıstım çok şükür düştü cnm Rabbim hayırlısını versin bende bu aydan sonra oluruna bırakıcam cnm olursa olur olmassa da Allahtan gelen baş göz ustune:)
(2,189 puan) tarafından
Aynen bende takmicam artik hastaneye de gitmicem olursa olur olmazsa da elden gelen bisey yok sıkıldım 1 yildir hep hastanedeyim
tarafından
Evt cnm iyice kotu oluyo insan doktora gidince:(
(2,189 puan) tarafından
Aynen canim haktan hayırlısı
+1 oy
(588 puan) tarafından
Canm veren allah bi yumurtayla da veriyor kullanmadığım kür ilaç iğne kalmadı hamile kalamadım benim 3 bi tarafta 5 bi tarafta yumurta olgunlasmisti hani nerde 2.5 yıl oldu hala anne olamadım umudunu yitirme rabbim meryem annemize babasız evlâdı yoktan var edip verdigi gibi tüm isteyenlerde yani sıra da bizlere sana  bana nasip etsin anne olmayı 
(2,189 puan) tarafından
Ahh canim benim yaa. Inşallah sende güzel haberler verirsin. Rabbim kimsenin kucağını bos bırakmasın insallah. Baya da yumurtan oluşmuş ama kismetten ote yol yok
(588 puan) tarafından
Yaa 2.5 yıldır hastane hastane gez dim olur dediler yapmadığım şey kalmadı olmayınca olmuyor be kuzu rabbimden gelene boynumuz kıldan ince vardır bi bildiği bak şimdi bıçak altına yattım ameliyat oldum  üzülme olur bu kuzun seni bekliyo gelicek yakında hayırlı haberlerini bekliyorum kuzum dualarımdasın
(2,189 puan) tarafından
Hic sorun yokken mi olmuyo canim ?
Allah razi olsun sende benim dualarmdasin
(588 puan) tarafından
Valla canm olur diyorlar bütün gittigim doktorlar fıtık baskı yapıyordu  onun için ameliyat oldum yumurtalıklar yavaşmış bide idrar yolu enfeksyonum var bunlardan  başka bi sorunum yok allah büyük ilk önce iyileseyim sonra tedaviye tekrar başlıcam  sen ne zaman başladın tedaviye kaç yıllık evlisin
(2,189 puan) tarafından
Iyiles de hayırlısıyla sonra olur inşallah canim yaa. Ben 1 yillik evliyim 2 düşük yaptim düşüğümden sonra da tutmuyor 4 aydr yumurtalik gelişmiyor sanırım ondan
(588 puan) tarafından
Canm bak sen yine hamile kalmışsın bi umudun var benim o da yok allah büyük bak rabbim hayirlica en yakın zamanda yavrunu kucağına alıp büyütmeyi nasip etsin inşallah
(2,189 puan) tarafından
Amin canim insallah sana da bana da isteyen herkese de verir inşallah
(588 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim
+1 oy
(4,759 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun kuzum rabbim sana da hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah canım dualarım seninle rabbim hiç bir anne babanın kucağını boş bırakmasın herkese bu güzel duyguyu tattırsın inşallah kuzum 
(2,189 puan) tarafından
Amin canim cok sagol insallah dua et
(4,759 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn sende bana dua et doğumum yakın kuzum
(2,189 puan) tarafından
Bi avazda kurtarsin Rabbim insallah kuzum dualarm seninle
(4,759 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn sağol teşekkür ederim tatlım Allah razı olsun canım benim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 209 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 313 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Birbebekmeselesi (338 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 314 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Azranın❤️annesi (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 402 göst.