0 oy
1,073 göst.
Aile kategorisinde (77 puan) tarafından
Kızlar sorun yukarda bbudurumda  siz olsanız ne yaparsanız 

22 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Konuşurum ama soğuk bi şekilde köpeğin hatrı yoksa sahibinin var
(77 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
:)))güzel lafmis canim
tarafından
Ney :)))
tarafından
He saol canim:)
(128 puan) tarafından
Iyiydi bu :D
tarafından
Aynen kiz:)
-Reklam-
+2 oy
(17,809 puan) tarafından
Bana hakaret küfür edecek silerim onu defterden
(77 puan) tarafından
Beni aradı konuştum sonra baktım tahammül edemiyorum bir kere daha aradı açmadım anladimki kaldıramıyorum ama geride günahı banami diye düşünüyorum
(17,809 puan) tarafından
Sen değil bağlari o koparmis yaptigi hos bisey değil geline küçüğe büyüğe saygi mecburi sevgi mecbur degil ama saygi duyacak
(77 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım sadece kavga olsaydı büyüktür derdim ama çok ağır küfürler edince midem almıyor
0 oy
tarafından
Cıkssssssssss
0 oy
(373 puan) tarafından
Hakaret küfür sebebi neydi? 
(77 puan) tarafından
Banane ben karışmıyorum diyor o annesiyle konuşuyor
(373 puan) tarafından
Boşver ozaman  konuşma
(77 puan) tarafından
Benim korkum uzakta eşim birgün gidelim demesi o kadını görmek istemiyorum
(373 puan) tarafından
Sende kendin git de ben olsam gitmem
(77 puan) tarafından
Bende gitmeyeceğim canım ama annem bebeği görsün diyecek kesin ama gitmem kavga çıkar biliyorum onlar birşey olmamış gibi bekliyor o kadar şeyi unutamam
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Ben kinci bı insan değilim bu kadar uzun süre küs kalamazdım zaten konuşurdum canım
(77 puan) tarafından
Anladim canım orusbusun sen adını orusbuya çıkaracağım desede konusurmuydun
(12,856 puan) tarafından
Dedim ya kuzum ben kin tutamıyorum 16 yıllık bı arkadaşım bı gün alkolü fazla kaçırınca bütün arkadaşlarımızın yanında bana çok ağır hakaretlerde bulundu sen babamı ayartıyorsuna kadar gitti hakaretleri daha neler neler dedi ama ertesi gün ben her şeyi anlatınca şok oldu çok özür diledi affettim hala da konuşuruz
(77 puan) tarafından
Anladim canım yapı meselesi galiba bir kere konuştum basim ağrıdı söyledikleri aklıma gelince
(12,856 puan) tarafından
Evet canım yapı meselesi dediğin gibi ama.sen kendini nasıl iyi hisssediceksen öyle davran karar senin
(77 puan) tarafından
Tşk ederim canım
0 oy
(444 puan) tarafından
Asla konuşmam bir kalemde silerim gururum var benim 
(77 puan) tarafından
Benimde için almıyor birde edepsiz bir kadın dilinin kemiği yok
(444 puan) tarafından
O zaman görüşme telefonlarına cevap,verme açarsanda bu kadar hakaret küfürden sonra konuşmayalım ben görüşmek istemiyorum de engelle
(77 puan) tarafından
Bir kere daha aradı cevap vermedim birdaha ararsa öyle yapayım canim
0 oy
(99 puan) tarafından
Burda eşinin de tavrı önemli eğer eşin ailenle konuşmuyorsun diye üzülüyorsa arada kalıyorsa huzuruna da yansıyorsa bu durum konuşmak daha doğru olur canim. Tabi ki cok siki fıkı değil mesafeli konuşmak en doğrusu yuz bulupda haddi olmayan seylerede karışmasin sonra
(77 puan) tarafından
Canım konuşmamda o kadınla bem yine kavga ederim edepsiz bir kadın birde esimin hatrını takmıyorum çünkü o küfürde eşim anne ayıptır demedi bile demedi  annesiyle konuştu o yüzden onun hayrını umursamıyorum belki bir laf deseydi annesine ayıptır diye onun hatrı için konuşurdum
(99 puan) tarafından
Haklisin canim eşin annenle senin arandaki dengeyi kurmalı kuramayinca da böyle sıkıntılar oluyor ne diyim canim hayırlısı olsun hakkında ama bak ne güzel hamile kalmışsın seni strese üzüntüye sokan insanlardan uzak durmak en iyisi hamileyken sinir stres bebegede yansiyor
(77 puan) tarafından
Dogru diyorsun canım iyiki konuşmamışım kızım olacak her gittiğimizde oglanmi diye soruyor 10 kere kız dedi halen oglanmi diye soruyor daha doğurduğuna sahip çıkmıyor benim bebeğimi kurcalıyor pislik kadın
0 oy
(5,406 puan) tarafından

40 yıl olsa yine konuşmam :Dbüyük konuşmayayım daa öyle yani 

(77 puan) tarafından
bekledigim cevap:)))
0 oy
tarafından

Konuşurum canım yıllar geçmiş ben kinci biri değilim hemen yumuşardım :D

Olan olmuş yıllar grçmiş neyini uzatayım 

Ama sonrasında laf gelince çaktırmadan çıt pıt lafı koyardım ortaya 

(77 puan) tarafından
Valla canım çok ağır küfür etti orusbu çocugusun bile dedirtti kızina aratıp bunu duysan konusurmuydun gine
tarafından
Bilmem ki o anki durumuma bağlı  bugüne kadar böyle bi durumla karşılaşmadım o yüzden birşey demek ne kadar doğru bilemicem
Ama kararımca eşim hatrına konuşurdum
(77 puan) tarafından
Anladim canım eşim ayıp anne bile dese onu  sayardım ama eşim duydu birşey demedi kaynanam kocan bile umursamıyor dedi o yüzden onun hatri o gün bitti bende
tarafından
Bu zamana kadar nasıl geldiyseniz bu saatten sonra da düzeninizi bozmayın o zaman canım vıç vıç olmanın bi anlamı yok gibi
Ama ararsa da soğukta olsa konuş ama yüz yüze gelmeyin
Çünkü eşinde yandaş demekki
(77 puan) tarafından
Valla arası canım cevap vermedim bir laf dese yine eşim arkamda değil anasından korkar o yüzden ikisinede değmez dedim
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Eşim  bakdim  eksik  üzgün  annesiyle  konuşmak  isdiyor  ama bana  söyleyemiyor  konusrdm
(77 puan) tarafından
Ama annesi küfür ettiğinde ayıp anne bile demedi savummadj sonra kaynanam kocan bile değer vermiyor bak dedi o yüzden kocaminda hatrı pek yok gözünde
0 oy
(119,344 puan) tarafından
Tarzim degil konusmam 
(77 puan) tarafından
:)))benimde midem almıyor konuşmayı
0 oy
tarafından
Valla bacim kaynanam bana ****** dedi üstüme yürüdü  . Bela okudu . 

Hamile olduğumu öğrenince canim cicim oldu başta mesafemi koydum ama eşimle sorun yaşamaya başladık  mecbur gidip geliyorum gene zorunluluktan . Icim aliyor mu ? Asla almiyor . Hakkim helal mi ? Asla değil 
tarafından
Ne istiyorlar biliyor musun ? oyuncak gibi ellerinde oynatmak kuzum. Gel dedi mi gel yap dedi mi yap git dedi mi git . Robotları olalim istiyorlar .
(77 puan) tarafından
Aynen canım laf sokardı ben aman büyük canım derdim bana ben çektim sende çek dedi o gün anladimki amacı bana cektirmekmis k bakmasın köleleri yok şimdi hiç konuşmuyorum kendi etti
(77 puan) tarafından
Aynen canım laf sokardı ben aman büyük canım derdim bana ben çektim sende çek dedi o gün anladimki amacı bana cektirmekmis k bakmasın köleleri yok şimdi hiç konuşmuyorum kendi etti şimdi nasıl davranıyor canım sana
tarafından
Her zaman tavrimi koydum bende asla ezdirmedim kendimi  , ezdirmeye niyetim de yok ama bi yerden sonra eşimle sorun yaşamaya başladık  . Acikca soyledim ama yapilanlari unutmam sevmem helal etmem  ama sana olan sevgimden saygi duyarim aksi bi durum yapilmadigi sürece dedim . Elinden gelse bi kaşık suda boğar beni :) Hamileyim diye mic mic yapıyor.  Ağzı öyle yapsa da gözlerindeki nefreti x bir kişi bile anlar ama tabi gelde bunu anlat kocaya :)
(77 puan) tarafından
:)saten anaları haklı biz kötü canım herkese hal ettiği değeri verecen büyük gelini kötülerdi sen iyisin derdi iyi oldum noldu laf yedim şimdi adam yurduna bile almiyorum
0 oy
(964 puan) tarafından
Samimî olmayacak şekilde konuşurdum heralde söylediği sizlere bağlı tabi biraz da 
(77 puan) tarafından
Orusbu çocuğu senin adını orusbuya çıkaracağım dedi ve buna benzer onlarca mesaj
(964 puan) tarafından
O zaman dediğin gibi samimî olmazdım selamın aleykum aleykum selam ötesi yok
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Ben kinci bı insanim şahsen ben konusmazdm
(77 puan) tarafından
Bende konuşamıyorum dedikleri aklima geliyor sanki dün demiş gibi simir basıyor
0 oy
(117 puan) tarafından
Konusmazdim. Pisman olup 4 sene aramamis da hamile oldugunu ogrenince mi aramis? Bir kere yapan bir daha yapar. Tekrar bosa uzulmeye gerek yok bence.
(77 puan) tarafından
Olabilir kemdi şeytan olunca bana bir kere benim bebegim olunca artık her lafı söylerdim demişti kiz :))yeni aklıma geldi şeytan onu düşündü belkide
(117 puan) tarafından
belki de :) yani insan buyukluk sende kalsin demek istiyor ama olmuyor iste oyle. Daha cok uzuldugunle kaliyorsun.
(77 puan) tarafından
Öyle canım affetmeninde  bir sınırı var normal kavga etsem tamam derdim ama bu kezde barışsam o dengesiz tutar onursuz gibi barıştın benle bile diyebilir patavatsizin teki
(117 puan) tarafından
Bosver o zaman. Allah bebegini sag saglim kucagina almayi nasip etsin insallah :)
(77 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim :)
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Valla ben konuşmuyorum konuşmam da kadın hem bana hem anneme hakaretler etti üstüme yürüdü beni dövecek güya eşim engel oldu keşke olmasaydı da yigsaydim evine polisleri bı aklı gitseydi surunseydi koca kadınlar nasıl davranmalı bilmiyor sonra küçük olan saygısız oluyor yok öyle saygı kazanılan bir değerdir kimse kusura bakmasın 
(77 puan) tarafından
Saygı karşılıklı olmalı canım seninki de benimki gibi cirkefmis esin görüşüyormu annesiyle
(2,323 puan) tarafından
Hayır canım görüşmüyor konuşmuyor istemiyor çünkü ağır laflar etti ona da tabi esim beni tutunca yediremedi ağzına geleni söyledi eşim de aldı beni başka yere taşındık 5 ay olacak hiç konuşmadı ne o aradı ne eşim
(77 puan) tarafından
Anladim.canjm bizimki görüşüyor ama asla yanimda konuşmaz öyle yaptıkça iyice tiksiniyorum eşindense kaynanamdanda
(2,323 puan) tarafından
Boşver gorussun konuşsun benim eşim konuşsa ben bı şey demem annesi sonuçta babası arıyor açmıyor diyorum annen baban bak sonra üzülürsün benim yediğim ictigimin lafını yaptı oturduğum evden kira parası istedi evden kovdu ben bunları unutamam diyor adam istemiyor yani. Senin eşin de kendisine kazık atilsaydi görüşmzdi
(77 puan) tarafından
Atılan kazziginhesabi yok canım ailesinden sayısız küfür yer ertesi gün ararlar konuşur eşimi korkutmuşlar çok korkar ailesinden benide aynı yapmak istediler bunada küfür edelim bizim oğlan gobi konuşur dedi ama ben eşim kadar onursuz olamadım indan yurduna bile koymazlar onu
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Ben konuşurdum ama samimi olmazdım oda Allah için konuşurdum bide eşim mutlu olsun diye ndese olsa eşimi doğurmuş büyütmüş benim görüşüm boyle
(77 puan) tarafından
Eşim onca küfürü duydu anne eşim o benim.ayop bile demedi o yüzden onun hatri yok bende canım onun anasıysa benimde anam kıymetli anama beddua edip orusbu çocuğu demesi gerek mez bana
(7,958 puan) tarafından
Haklısın vala esin sana ayıp etmiş annesine tepki göstermeliydi
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Ben konuşurdum kendi aramis sonucta. Hem 3 gunluk dunya baskasina kin tutup gunaha girmeye gerek yok canim. 
(77 puan) tarafından
Canım bana orusbuya çıkaracağım adını dedi kızına arayıp orusbu çocuğu dedirtip telefonu kapattı anneme beddualar etti bunları yapsa yine görüşürmüydun
(7,412 puan) tarafından
Canim tabiki insan bu kelimere kilir cok agir haklisin ama ben konusurdum ama oyle cok cok samimi olmazdim. Ilk basta Allah rizasi icin sonra kocamin hatri icin.  Zaten sen büyüklük yaptığında ona en buyuk cevabı verirsin. Inan kotuye kotulukle karsilil vermektense iyi karşılık  vermek herzaman karsi tarafı  daha mahcup eder.
(77 puan) tarafından
Canım eşim annesine anne ayıptır bile demedi onun hatrı yok gözünde iyilikle yaklaşsam onun atinada tuzssuz konusdun der en ufacık bir olayda kadının dilinin kemiği yok
(7,412 puan) tarafından
Anladim canim  dedigim gibi ben kin tutamam. Konusurdum. Karar senin kararin.
0 oy
(6,203 puan) tarafından
4senedir aklı nerdeymis
(77 puan) tarafından
Hamile olduğunu duyunca aramış canım özür dileme bilr yok eşim birden verdi hiç birşey olmamış sanki gözün aydın nasılsin dedi artık amacı ne anlamadım bende kısadan konuştum kapadım insanlık öğrensin diye bikez beni aradı açmadım bende eşime soruyor aradım niye açmıyor diye
(6,203 puan) tarafından
Tamam ama özür dilemesi gerekiyor kimse karşıdakine küfür,hakaret edemez
(77 puan) tarafından
Aynen canım sanki hergun görüşüyormuşuz gibi konuşunca iyice sinir oldun bidahada açmadım
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bana  hakaret eden  bir  insanla konuşmam kim  olursa  olsun 
(77 puan) tarafından
Bende senin gibi hazmedemiyorum canım
(5,949 puan) tarafından
Hakaret  bu yani  ben ona  söylesem  o ne yapardı  yine  benimle  konusurmuydu  sanki  ağzına  qeleni sayardi
(77 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım daha ben ona laf demeden herşeyi üzerine alınır hemen laf sokar öyle bir kadın
(5,949 puan) tarafından
Yani hiç gerek yok 4 yıl yokmuş aramamis zatenn Bundan sonrada  gerek  duymam doğrusu
(77 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım yine onun dengesizlugini çekemem

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 763 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Anonimanne (1 puan) tarafından soruldu
+2 oy
35 cevap 1,079 göst.
12 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,145 göst.
0 oy