0 oy
359 göst.
Aile kategorisinde (244 puan) tarafından
Merhaba arkadaslar bebegim dogmadan once esim benle cok ilgiliydi tartismalarimzda hep o ilk adimi atar gonlumu alirdi.. sürprizler yapardi... ama bebisimiz olduktan sonra butun ilgisi onda beni unuttu hep onla ilgileniyooo sizde ayni seyi yasadinizmi

11 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Su siralar sankii oyle az ilgi var ama bnmde ona karsi azaldi ee uc cocukla ugras ona zamn ayirmaya vakit kalmiyo sahsen pek umrumda da deil su siralar ;)
(244 puan) tarafından
Sizin firsatiniz olmuyodurki 3 cocuktan umrunuzda olmasina  oda guzel
(4,152 puan) tarafından
Aynn olmuyo valla olsadq kendime vakit ayiriyorum.
(244 puan) tarafından
:)) en guzeli bak onuda dogru diyosun
-Reklam-
0 oy
(4,293 puan) tarafından
Cok normal yeni bir insan hayatınıza katiliyor ve de evlat bu yeni doğum yaptin galiba hassas olabilirsiniz zamanla duzelir
(244 puan) tarafından
Ya gereksiz seyler aslinda.. benm dedigimi o yanliş anliyor tavrimi yanlış anliyor sesini yükseltiyor .. oda boyle biri degildi yani şimdi herseyde bagryo çagryo bende kabullenemiyorum bende bagryorum bu sefer kavga kiyamet
(4,293 puan) tarafından
Bu sefer bi değişiklik yap zor olacak ama sen sakin kalmaya calis bakalim onda şok etkisi yaratacak mi noldu benim hanıma diyecek mi. Üzüm baka baka kararır misali sen sakin sessiz tamam hayatim diyip geçince elbet o da anlayacak ve senin gibi konusacak
(244 puan) tarafından
Evet haklisin ama biz trabzonlu olarak nedense cok agrasif oluyoruz o bagirdimi benmde altinda kalasim gelmiyor bende bagryorum kendime yediremiyorum ezilmeyi :D halbuki dediginiz gibi olmayı cok isterim sakin.. ama denemeye çalışcam :))
(4,293 puan) tarafından
Ben de sen gibiyim ama kendimi dizginlemeye calisiyorum faydasını da gördüm:)
(244 puan) tarafından
Denicem o zaman :))
0 oy
(1,347 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benim eşimde önce öyleydi çocuk doğduktan sonra ne benle ne çocukla ilgilenmedi onla ilgilenseydi de benle ilgilenmeseydi razıydım galiba çocuktan oldu eli kolu bağlandı gibi düşünüyor 
(244 puan) tarafından
Çocukmu öldü :(
(1,347 puan) tarafından
Allah korusun yanlış yazmışım ya :D
(244 puan) tarafından
Allah korusun
(1,347 puan) tarafından
Düzelttim kusura bakma canım çalışıyorum kafam gitmiş
0 oy
(120,784 puan) tarafından

Yok daha bi vic vic oldu ;)

0 oy
tarafından
Hayır evladıma baktıkça seni daha da çok seviyorum diyor Allah razı olsun 

Ama bazı erkekler kabullenmekte zorlanıyor zaman tanımanı tavsiye ederim canım 
(244 puan) tarafından
Cocukla cok ilgileniyo beni unuttu
tarafından
Canım benim eşimde çocukla ilgileniyor bu kötü bişey değil hayatınıza yeni bir birey dahil oldu ona alışmaya çalışıyor adapte olmanın vermiş olduğu heycan sevinç kaygı barındırıyor bunu kişiselleştirmenin bi gereği yok
0 oy
(769 puan) tarafından
2. Ye hamileyim düzeleceği yerde iyice b.oka sarıyor herşey ağlama krizine giriyorum artık resmen 
(244 puan) tarafından
Ağlamayin ya .. oda sizle degilde cocuklami ilgileniyo daha cok
0 oy
(3,919 puan) tarafından
Kız çocukla ilgilensin boşver
(244 puan) tarafından
Baştan alistirmicakti beni o zaman o kadar ilgiye.. o yuzden zoruma gidiyo sürekli ilgi bekliyorm ama yok.. eve geliyo direk oğluna koşuya.. ulan bende varim banada bi bak selam ver :D
(3,919 puan) tarafından
Ahah:) herif bende buradayım de arada hatırlat kendini ;)
(244 puan) tarafından
Diyorum demez olurmuyum.. haklisin diyo o kadar .. :)
0 oy
(13,247 puan) tarafından
İkinizin de ilgisi oğlumuza daha çok yöneldi bence olması gerekende bu canım
(244 puan) tarafından
Tabiki oglumla ilgilenmesi hoşuma giduyor ama benide unutmayaydi iyiydi.. yoksa sanki anasi o gibi sütü olsa emzirecek :D arada akilda veriyo bana bebek bakimiyla ilgili gelde sinirlenme
(13,247 puan) tarafından
Benim eşim de öyledir ve inan bu çok güzel bir şey canım çocuğuna yarım saat bakmayan babalar var benim eşimde öyledir bütün gün bebekleri daha çok özlüyorlar eşimde ilk oğluma sarılır sonra bana :)
(244 puan) tarafından
Evet tabi benimde cevremde var o sekilde babalar.. insallah ikinci cocukta 3. Cocuktada ayni sekilde olur.. degismez :) cocuklqrina karsi hep ilgili olsunda
(13,247 puan) tarafından
İnşallah canım benim :)
0 oy
(77 puan) tarafından
Bendede çocuk olduktan sonra ona karşı  soğuma oldu tam tersi 
0 oy
(27 puan) tarafından
Bizim de ilgimiz eşlerimize karşı azalıyor farkında olmadan. Yeni Bi can yeni sorumluluk bizi onlara yönlendiriyo normal yani sıkma canını 
0 oy
(2,703 puan) tarafından
Tm tersi oldu bnm daha çok bnm üzerime düştü sırnaşma vıc vıc romantik konuşma :)) bebeğime olan ilgisi alsa anlatılmaz çok ilgili 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 245 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 493 göst.
0 oy
2 cevap 105 göst.
11 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelin1 (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 417 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ceylannm (121 puan) tarafından soruldu

397,209 soru

11,880,236 cevap

35,993 kullanıcı

...