0 oy
452 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
5 aya girecek besige koyuyorum sallıyorum aglaya aglaya catliyo illa ayagimda salliyorum 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla ben zar zor uyuttum yatağına alıştırdım orda sallıyorum 
(3,276 puan) tarafından
Bende ilk duyunca inanmamıştım ama öyleydi parmağı ne kadardır emiyor ama canım kuzenimin ki tik gibiydi bir şeye odaklanınca paramgini emer uyurken parmağını emerdi tv karşısında parmak emerdi yengem uyarırdı ama bırakmadi
tarafından
Yok cnm o kadar değil benimki
(3,276 puan) tarafından
O öyleydi canım
(2,722 puan) tarafından
Bizimde bi tanıdık  emiyodu surekli agzindaydi 3 yas civariydi hicbisey  yoktu parmaginda☺️ cok gözlerini  ovalayıp  surekli sabırsız  sabirsiz agzina sokuyosa ben yarim kundak yapıyorum  bes dakikaya uyuyo
tarafından
Benimkide elini emince kendi uyuyo ama eli incelir yapma dediler bende ondan yapmıyorum dur kiz emsin :)
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Birakmaz dahada benimki 15 aylik gel git salliom .d
tarafından
Off keske biraksa simdiden beni çok yoruyo
(22,070 puan) tarafından
Insallah birakir kuzum cok zor gercektende
tarafından
İnsallah canım
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Youtube de videoları var canım çok hareketlenmeden bıraktır sonra çok zor valla 
tarafından
Bi bakıp hemen yarin isleme sokmam lazım burda goruyorum 3 yasina gelmis hala salliyolarms kafayı yerim
(14,032 puan) tarafından
Instagramda irlandali anne var canım ona da bak
tarafından
Aaa biliyorum onu bakim canım çok sagol
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Ya benim ki ne güzel alışmıştı battaniyesini alıp sarılıp uyuyordu beşiğinde.  gaz sancısı ağrısı olduğu zaman yeter ki uyuşun diye ayagimda sallamaya basladim şimdi de kendi uyumuyor 

Bugün denedim yatağa yattık oda yanıma yatti sallamadan uyudu devamı gelir ins 4.ayligiz 
tarafından
Ayyy insallah bizimki ne darisi
(2,722 puan) tarafından
Benimkide benim tulbentimi eline alıp  sarilip uyuyo☺️ ama biz sallaniyoz uykusu gelince cok cigiriyo  4 ayi dolcak benimde
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Keske basta hic alistirmasaydin kuzum yaa
tarafından
Canım gaz sıkıntısı vardı onceden kucakta uyuyordu kucagimda oda oda gezerdik şükür ayaga geçtik dedim suan da yataga geçirmeye çalışıyorum :)
(17,796 puan) tarafından
Alisir kuzum ya orayada alisir sadece biraz sabir bazi bebeklerde kendisi izin vermiyo benim oğlum hic sallattirmiyo kalkiyo direk :)
tarafından
Valla benimki daha emeklemiyo bile uyumamak icin kafasını belini kaldirip duruyo kacmaya calisiyo :))
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Maddi durumun varsa uyku eğitimi al yoksa uyku eğitimlerini netten izle tamamen olayı kavra skendin ver dediğim uyku eğitimi 100 lira genellikle 2 milyardan aşağı yok
tarafından
Himm tamam kuzum sagol
0 oy
(505 puan) tarafından
Zor cnm bnmki 7 yasinda hala salliyorm bide 1 aylik bebegim var ona haklizlik olmasin die o uyuyunca onu saaliom
tarafından
Kiz haksızlık olmasn ne sana yazık daha küçükmus alistirma
(505 puan) tarafından
Alisti valla :(
0 oy
(136 puan) tarafından
Ayakta uyusa sukredecem valla canım benim ki hepten farklı yurutecte sallayarak uyutuyoruk orada uyutuyor alınca uyanıyor anlamadım valla çok huysuz
tarafından
Ayyy evet o zor ya bazen kucaktan alırken uyaniyolr
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ben o zamanlar bıraktım emerek uyuttum çok durmazsa pusette koyup salladım şuan öyle yapıyorum ağladı biraz dandini söyledim salladım pusette uyudu şimdi
tarafından
Bizimkini dandini susturmuyo sac kurutma makinasi susturuyo ama onun da sesi çok kotu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 94 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (815 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 115 göst.
15 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 271 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 362 göst.