0 oy
466 göst.
Diğer kategorisinde (1,793 puan) tarafından
Kizlar daha önce de bu konuda yakındım şimdide bahsedeyim .. Saat 11 de ise gitti eşim dükkan kendimizin sabah 8 e kuruyruz çalar saat ama kalkamıyorum kalkamıyor eşim :( ve bu da tartışmaya neden oluyor sen niye uyanmadın beni niye uyandırmadın diye ? Uyandığımizda ise baş ağrısı ile uyanıyoruz :( nedir bu böyle yapabileceğim bişey varmı ? Erken de yatsak bu böyle geçse yatsak bu böyle .. :( 

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canm bunun nazarla ne alakasi var 

Herseyi nazara büyüye baglama bence.
(1,793 puan) tarafından
Herşey mi kız ilk kez böyle bir post actm ☺️
tarafından
Yani basim agriyir uykudan uyanamıyoruz dedin ya ona dedim nazarla alakasu yok
(1,793 puan) tarafından
Anladm Cnm ☺️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Nazara inanırım ama bu durumun nazarla falan alakası yok bence telefonu uzağa koy alarm çalınca mecbur kalkıp kapatacan bismillah de kalk yataktan yüzünü yıka 3 4 gün idare et sonra alışıyor bünye erken kalkınca insan daha dinç oluyor fark edeceksin 
(1,908 puan) tarafından
Aaaa kalkip geri yatiyorsaniz o sizin tembelliginiz ozaman canm kusura.bakma:))
(1,793 puan) tarafından
Dimi ☺️ nolcak böyle bilmyrm ya
(1,908 puan) tarafından
Göz kapaklarina kürdan tak :)
(1,793 puan) tarafından
Ahahah ☺️ olmadı öyle yapam
tarafından
Aynen sizin tembelliğiniz :)))) Bi kaç gün tut kendini yatma alışırsın sonra
0 oy
(15,719 puan) tarafından
Nazara inanırım ama büyü.ile.hiç karşılaşmadım. Rabbim yaşatmasın yapanı da kahru perişan eylesin 
(1,793 puan) tarafından
Aminn aminnnn :(
0 oy
(444 puan) tarafından

Ben büyüye inanmıyorum var olabilir belki ama kafamı asla yormam. 

Nazara inanırım bence abdestini al evin için dua oku üstünüzde bir ağırlık var belliki 

Evini sirkeli su ile sil 

(1,793 puan) tarafından
Tmm canm öyle yapaym sağolasın
0 oy
tarafından
Nazara inanırım
(1,793 puan) tarafından
Anladm Cnm
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Kendi sorumlulugunu sanami yukluyo kocan kendi uyansin allah allah gun icinde uyusuklul uyku hali basini kaldiramama halsizlil bas agrisi ağırlık varmi eger varsa nazae.vardir camm.evde nazar dualari ac dinle.
(1,793 puan) tarafından
Var Cnm baş ağrısı genel anlamda oluyor uykudan uyandigim and bile :(
0 oy
tarafından
Her ikisine de inanirim canım 
(1,793 puan) tarafından
Allahm yardımcımız olsun ya ne diym
tarafından
Amin canim
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Yatağının altını üstünü silkele sil heryeri sirkeli suyla sil evin içinde kuran dua okunsun cAnım 
(1,793 puan) tarafından
Bakara açıyorum evin içinde dinliyorum Yasin okuyorum ama ne bilim ya :( hep bı uyku halindeuiz eşim işten geliyor uyumak istiyor gözünü acamyr bende öyle
(3,282 puan) tarafından
Bi hoca bulup okutturun kendinizi  canım o zaman
(1,793 puan) tarafından
Bakayim canm sağol
0 oy
(2,728 puan) tarafından

Arkadaşların dediği  gibi nazara inanırım  deveyi kazana insanı  mezara sokar derler

Sirke mutlaka bulunsun vede heryeri sil

Bide evde bakara süresi  aç  dinle  bol seslice

Yorgun  düşüyosaniz uykunuzda ağırsa  duymayabilirsiniz ama tartışma  neden ?
(2,728 puan) tarafından
O zaman saati uzağına  koy yüksek  sesli muzik aç  illaki uyanirsin ben çocuktan  önce  uyanirdim simdi yorgun düşüp  asla kalkamiyorum bi kalkiyorum esim gitmiş
(1,793 puan) tarafından
Uzakta oluyor kapatıp geri yatiyruz malesef :(
(2,728 puan) tarafından
Yatmicaksin iste kiz sorumluluk sahibi bi insan yatmamali
(1,793 puan) tarafından
Canm oğlum neyse 4 yasnda o da yoruyor beni ama kızım daha 57 günlük gece geç yatırdığı oluyor bazen ondan benim uykum daha ağır sanırım
(2,728 puan) tarafından
Senin icin normal bende hamileyken beygir gibi gezerdim  cocuk oldu pertim cıktı  o zaman eşin  alsin sorumlulugu sana niye atiyo suçu
0 oy
(48,695 puan) tarafından
okuyun kendinize o zaman
(1,793 puan) tarafından
Tmm Cnm sağol
(48,695 puan) tarafından
büyü olacagini sanmam da agirlik oluyo sadece bebeklere nazsr değmez mutlu giden evliligini baska birşeyini kiskanan lafini eden olabilir
0 oy
(15,235 puan) tarafından

Bence bunun nazarla alakası yok. Nazara da büyüye de inanırım. Yani ikisi de var ama sizdeki durum bizdeki gibi tembellik, uykuya düşkünlük :D

0 oy
(390 puan) tarafından
Nazarda vardir buyude. Kuranda bile geciyo. Ama bu nazarlik degil bi kac gun erken kalkmaya calis alisirsin
0 oy
tarafından
Bir sure vardı hangisi hatırlamıyorum ama araştırırsan bulabilirsin. O sureyi okuyup dua edersen şu saatte uyanmak istiyorum diye uyanırsın. Ben genelde yatarken saat 7 de uyanmam gerektiğini kendime anlatıp uyanmazsam neler olacağını düşünüp uyuyorum. Vücut ister istemez uyandırıyor
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Bunun büyü ile nazar ile ne ilgisi var ki zaten hiç birine inanmam. Bazı insanların uykusu ağırdır, sizin de öyle demek ki. Benim eşim sabahları yanında davul çalsan uyanmaz, bomba patlasa uyanmaz, sabahları oğlanı koyuyorum yere oynarken arada bak diyorum ben kahvaltıyı hazırlıyorum diyorum gidip gelip bakıyorum hep geri uyuyor. Sabah uykusu çok derin. Ben de tam tersi tilki gibiyim, çocuk olduktan sonra iyice beter oldum ben tık sesine uyanıyorum derin uykum yok gibi bir şey. 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bunun nazar yada büyü ile alakası oldugunu sanmıyorum ya çok yoruluyorsunuz kalkamıyorsunuz yada uykusuz ağır saati duymuyorsunuz
0 oy
tarafından
Bizde aynı durumdayız 6  6 buçuk 7 7 buçuk 8 8 buçuk saat kuruyoruz ama uyanamıyoruz.  Ama şimdiye kadar hiç nazara büyüye yormadım tembellige yordum :))
(1,793 puan) tarafından
Baya baya tembelz ozaman ☺️
0 oy
(133 puan) tarafından
Nazar a inanırım ama büyüye inanmam 
0 oy
tarafından

Büyüye değil ama nazara inanırım 

Bence sizin evde bunu yapacak bişey var ama bu büyü felan değil nem veya havasizlik olabilir
(1,793 puan) tarafından
Olabilir Cnm sağol
0 oy
tarafından
Ben inanırım ya oku bol bol cnm
(1,793 puan) tarafından
Okurum açarım netten de genelde Cnm
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Bana çok buyu yapıldı emin ol o bambaşka bir olay :( rabbim yaşatmasın:( mesela şöyle eşim bir bardak su isterdi götürürdum dokmezdim bir gram bile eşim su getirmeyi bile bilmiyor gerizakagli derdi bana sonra nasılsın derdim sen bana canın çıksın mi diyorsun derdi sonra öğrendim ki eşime yedirmisler :( 
(1,793 puan) tarafından
Ya beni arıyorms meşgul diyor ben kimseyle konuşmadm telefon yastgn altındaydı konssam konuştum derim dimi dyrum tartsyrz böyle saçma sapan şeylerden:(
(3,739 puan) tarafından
Canım sana tavsiyem eşini her gördüğünde yüzüne Kevser suresi oku hoca bana öyle dedi
(1,793 puan) tarafından
Olur Cnm öyle yapaym ... Boş şeylerden büyük tartışmalar yaratıyor :(
(3,739 puan) tarafından
Bilirim o durumlar Cok zor .. ama şöyle de düşünmek gerek korona aileleri bayağı etkiledi hem maddi hem manevi yönden eşim şuan evde erkekler daha çok etkilendi bu durumdab saçma sapan nedenden bizde tartışıyoruz
(1,793 puan) tarafından
5 senedir evliyim bizim sebepsiz tartismalarimiz uzun süredir var Cnm koronadan önce de .. :(

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 308 göst.
0 oy
22 cevap 759 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 205 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 598 göst.
5 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu

380,205 soru

11,382,539 cevap

34,881 kullanıcı

...