0 oy
425 göst.
Aile kategorisinde (514 puan) tarafından
Dogum yapali 32 gun oldu 16 gun boyunca yogun olarak hep Hastanelere gittik.bebekte sendrom var denildi aileler gelip gittiler 13 gndur evde tekiz bebek huzursuz surekli.esim.cok bunalmis ilk defa bugun durumu anlattin bana ne yapabilirim acaba 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bunlar olacak canım herşey zamanla 
(514 puan) tarafından
Ben farkindayim ama
-Reklam-
0 oy
(2,984 puan) tarafından
Kendi haline birak bebekten farklari yok esim yüzünden kendi lohusaligimdan hiçbirşey anlamadim.
(514 puan) tarafından
Bu zamana kadar hep beraberdik bugun cocukla kavya etti bildigin kar yagiyor lapa lapa gezmeyi cok severiz sen olmasaydin simdi biz gezerdik diye bebegi birakti gitti diger odaya
(2,984 puan) tarafından
Ahaha kusura bakma güldüm :) benimki de öyleydi. Ne zaman ağlamadan uyancak bu niye bu kadar gazlı ben sana bakarken çok yoruluyorum sen nasıl dayanıyorsun. Şimdi sen olmasaydin biz annenle dışarı çıkardık gezerdikler daha neler neler duydum
(514 puan) tarafından
Bende guluyoeum ne yapiyim ki :)
0 oy
tarafından
Bizde aynıydık kuzum geçer
(514 puan) tarafından
Insallah ne kadar sonra gecti
0 oy
(99 puan) tarafından
Arkadaşlarıyla az görüşüp farklı sohbete katılsın canim bebek büyüdükçe esler daha da bunaliyorlar birda strese yol açıp aranizin bozulmasına sebeb oluyor bizde eşimle yasadik
(514 puan) tarafından
Uzman cavus esim hic kimseyle gorusmek istemiyor bebekten de once oyleydi hep gezerdik sabah kalkar suraya gidelim der giderdik simdi cok bunaldim olmasaydi vs diyor bi de hasta bebek istemiyor
(99 puan) tarafından
Canim yanlış anlama ama hasta bebek istemiyor ne demek Rabbım neyi layık gorurse onu verir boyoe düşünmesi iyi değil sukretmek gerekir. Arkasdaslariyla görüşmüyorsa ailesinden sevdiği değer verdiği biri varsa oda konuşabilir bence böyle devam ederse sende stres yaparsın
(514 puan) tarafından
Orasi ole ama diyecek hic bisey yok piskolojisi alt ust oldu iyice tam toparlamisti simdi tekrar dagildi
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Daha yeni kavgayı bıraktık 5 aylik oldu erkekler evdeki gürültüyü kabullenmiyo
(514 puan) tarafından
Aynen oyle ya
0 oy
(3,994 puan) tarafından
Normal canim bu sürece , bebekli hayata uyum süreci  diyoruz. Bazıları  hafif anlatıyor  bazıları  zor geçiriyor  ama 3 ayın  filan sonunda alışılmış  oluyor genelde ;)
0 oy
(5,375 puan) tarafından
Herkes bunalıyo yapcak bşy yok :/

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 89 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Eso9090 (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ceylancan (1,596 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 102 göst.