0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Konusmiyorduk kendi bana tavir aldi bende karsilik verdim beş alti Ay küs kaldk simdi aradi sana kirildm dio bende sana kirildm dedim evine gittm naslsn bile demedi köye gittim hoşgeldin demedi oğlumun mama önlüğnu bulasklarn içinden secip kenarq atms yikmadan bende bunlari söyledim kızlar eltm ortam seven ortam olsa orda cekingen davranip konusmaz ve gerilir biz o zamanlar güne gdyodik bu kasiliyordu ortamdan benim tek ilgim ona olyodu sklmasn diye üst üste bebeği oldu yardım etmek için gittim yakin otryoduk annesi babası uzakta gelemiolardi doğumunda yannda kaldm yani ustune basın baktm afedrsnz bitarfna kadar silipw tuvalete gotrrm değer verdm ona yani ama benm bile ne yaptimi bilmedgm seyleri takip kfasndA kurup kusuo köye gelio surat asyo kAynnamgln yannda herkesi tedrgn edio eşim konusma dio ama bende huzursuz oluyorum ben ona bu kadar çaba gosterdm o bana böyle yPio simdi yeni bir sayfa actim dio kusmucem birdaha dio ama bunu ilkkez demio ben senn bana yaptgni biliyom dio emegn çok dio ben onun bı küçüğüm o 28 yaşnda aslnda çok cok iyi anlaşamamz gereken yaslarmz var ama her köye gdsmde astigi suratla mahvedyo çocuklarını dövüo bize olan hrsndan yapma diom alyoz çocuğu esm olsn fln karsiyolar dio bu Sefer bı defasnda yine dövdü yanmda çocuğu bana tavr aldi snrden bebeye sardı benmde zoruma gitti ağladm ciktim gittim evinden neye kizdgni soylemiyo mesela durum atyom söz oluyo ya onu direk kendi üstüne alıo kAynanama da satasyo oğlun beni dövse sen mutlu olun dio kadin öyle biri degl hep bzm destekcimz 

Uzun oldu kızlar ama basedemiyorm karşılaşmak zorunda oldum bı insan eşim icin kaynim için alttan alıyorum kaynim çok uzuluo esinn bu hareketlerine Aglio adam abime dayanamıyorm esimde abisine uzuluyo bunlar icn sabredyorm Aradignda kendiside agliyo bu sefer ben suclandm ne yapcm bilmiyorum nasi harekt etcm sastim kAldim

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kadının psikolojisi bozuk muhatap olma bence
tarafından
Olmasam ne kuzum her gittimde denk geliyorum kaynım oglumu görmek istyo esimn çok yegenleri oglumu gormek istyo mecbur bir araya gelioz huzurlu olup otrmak varken surat havada ucusyo
tarafından
Kiskaniyo seni emin ol insan kıskanınca o dediğin hareketleri yapar
tarafından
Beni de kendini de huzursuz edio iste
tarafından
Aynen ya neyse mesafeli ol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynın bi psikologa götürse keşke.  Normal gelmedi bana davranislari
tarafından
Eşim söyledi kuzum ama Abim üzüldü tekrar etmedik yani bunun gibi daha bi cok şey var
0 oy
tarafından
Canım madem ilk o seni aradı boşver iyilik sende kalsın ararsa konuş mesafeli görüş 
tarafından
Kuzum ben konusmk istyorum zaten benm konuşmama nedenim onun bana devamli tavr Almasi oncesnde bana TVR yapsa bile gülüp gecydum bende artik sinira geldim bende konuşmadım simdi arayip böyle dedi aglaynca da üzüldüm tabi konuscam eşim ve abisi için
tarafından
Konuş konuş boşver canım ya alttan al yapacak birşey yok
0 oy
tarafından
Kötü biri olsa aramadı belki biri ortalığı karıştırıyor aranızı bozuyor geçmişe mazi derler yeni bir sayfa açmak için geç değil herkes hata yapar yeri geliyor kardeşler bile saç baş gire biliyor konu elti olunca farklı oluyor. Mevzu herkes bir şansı hak eder 
tarafından
Ben zaten konuscam canim ama yine ayni seyler olucak cnku he p dio bunu bida yapmicam die ama durup dururken surat asyow laf sokyo konusmuo bı anda oluo ama bu cocuk üstünden laf sokuyo ben konusyorum mesele oğluna dio ne çok konusyon vs die
tarafından
Psikolojisi bozuktur belli boşver idare et yazık onada istemeden yapıyordur emin olun
0 oy
(140 puan) tarafından
Okurken çok zorlandım hep karışık yazmışsın
tarafından
Telin ekran kirik yavrum anca yaziom bebeyle:)
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Tam okumadım ama kardeş gbi ilgilenmissin oda şimarmasin yani açıkça şöyle valla

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 1,051 göst.
24 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Meleksone (2,377 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 850 göst.
14 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Elifsununannesi (623 puan) tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 1,746 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ecrinsu (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 763 göst.