0 oy
747 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Annem aradı. Bana gelmek istiyor. Ama korkuyoruz.  Annem kronik astım bronşit hastası makina ile ayakta duruyor.  Günün yarısı oksijen tüpü ne bağlı. Artı normal ilaçlı makinaya da takılıyor mezara geldiğin de beni al sana birşeyler hazırladım dedi ben de annem gibi sürekli makinaya takılıyorum.  Eşim fabrika da çalışıyor. Ben gebelik için hastaneye gidip geliyorum.  O yüzden aylardır annemle görüşmüyoruz.  Ablamla konuştum. Ablam 7 24 kendide eşide evde çocukluklarıda evde belki bunaldı ablam alsın diye ben Büşra ya gidicem demiş ağlamış biz karantinadan bile yeni çıktık. Eşimle konuştum. Topu bana attı sen bilirsin dedi. 

Ben şimdi annemi alıp gelsemmi napsam linç edecekler lütfen şuan zamanı değil. Tedirgin olmam tamamen annemi düşündüğüm için.  Annem benim tek dayanağim 

11 Cevaplar

0 oy
(12,897 puan) tarafından

Aslın da annenin düşünmesi gerekir sanki :ermm:

tarafından
Düşünceme göre evde birşeyler oldu ki gelmek istiyor

Abim biraz alkolik benim
(12,897 puan) tarafından
Yaa öyle durum varsa gelmek de istiyormuş gelsinncanim
tarafından
Geldim cnm birazdan bana gecicez
-Reklam-
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Hiç bir fikrim yok :( Rabbim sana da annene de şifa versin inşallah 
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Çok haklısın canım, gelmese keşke kendi iyiliği için. Ama anne hasretine de dayanılmıyor
tarafından
Dayanmaya mecburum ama evde birşeyler oldu ki gelmek istiyor. Benim düşüncem
(5,491 puan) tarafından
Canım gelsin o zaman ama mesafenizi koruyun bir arada maske takın. Linç edilecek bir durum değil. Sonuçta parti yapmaya yılbaşı kutlamaya veyahut mevlid, doğum günü, gün için toplanmayacaksını ki. Bi sorun varsa gelsin, Rabbim korusun inşallah
0 oy
(790 puan) tarafından
Annene söyle canm biz yeni korona atlattik etkisi 1 ay sürüyomuş anne senin hasta olmani istemem diger ay nasipse gelip alirim seni de
tarafından
Biliyor cnm her gün görüntülü konuşuyoruz ama evde birşeyler oldu ki gelmek istiyor
(790 puan) tarafından
Gelmek istyosa getir canm rabbim hayirli yoldan ayirmasin
tarafından
Amin amin canım alkolik abim var acaba o mu birşey dedi de gelmek istiyor. Diyede düşünüyorum
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Ah canım ananı dusunuyorsun sen neden linc yiyesin ki. Misafirliğe gibi alıp aksam götürme sansın yok mu? Yanında maske ile durursunuz
tarafından
Var ama bende kalır cnm Evde birşey oldu ki gelmek istiyor. Alkolik abim var. O mu birşey dedi  acaba diye kafayı yiyecem
(10,784 puan) tarafından
Aaa sıkıldı kadıncagız bunaldı demekki. Dikkat ederek kabul et bari canım yıne de sen bilirsin.
0 oy
tarafından
Ya belli ki kadın seni özlemiş gelsin kalsin yanında biraz anne sonuç da sen nasıl evladını görmeden duramiyorsan o da seni görmeden duramiyo bı de annenin gözünden bak olaya 
tarafından
Cnm bende onsuz duramayan biriyim hergun giderdim hafya sonu bile annemle geçirirdik eşimde annesinden çok sever annemi ama şuan korkuyoruz karantinadan yeni çıktık eşim pozitif di
tarafından
Canım benim anneler anlamaz ha gelince dikkat edin biraz daha benim eşimde annesigile çok düşkün iki gün gitmesek ucuncu gün ordayız bende hamileyim hep dikkat ediyorum
0 oy
tarafından

Çok zor cnm gelme desen kırılır küser gel desen korkuyorsun bilemiyorum ki :(

tarafından
Ah bı bilsem bende
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Canım linç yiyecek bir durum yok ki. Anneni düşünmen çok normal. Istersen getir, maske ile mesafeli şekilde durursunuz. Linç edecek birileri varsa başka postları linclesinler önce. 
tarafından
Öyle görünüyor cnm
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ay hep karıştırıyorum seni kuzum yaaa. Alışamadım hala. Gerektiğinde kaldırıp koparman gerekiyorsa kırmadan ablana gitsin öyle de. Zaten yeni çıktınız hastalıktan. Hem bebekler netleşti mi ikiz mi? Öyleyse daha da zor anlamadı lazım annenin. 
tarafından
2 hafta sonra gel netleşir dedi doktor cnm   ablamda dedi ama ağlamış. Biraz mecbur getircem   evde alkolik abim var acaba o mu birşey dedi de gelmek istiyorum diyor
(13,202 puan) tarafından
Hımmm inş dememiştir de al bari hafifken kendin ne diyeyim canım anne sonuçta. Hayırlısı olsun hakkında Allah seni çifter çifter sevindirsin
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Bir süre maskeyle gezin canım .tabak canak ayırın ..Allah'ın izniylr bisiy.olmaz ins.dikkat edersiniz.
0 oy
tarafından
Zormuş ya yukarı tükürsen sakal aşağı tükürsen bıyık dedikleri :( 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 3,088 göst.
0 oy
4 cevap 139 göst.
13 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tazeannee (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 275 göst.
13 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tazeannee (115 puan) tarafından soruldu