0 oy
1,018 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından

kızlar ben 20 yaşndym kaynanamla oturuyorum 1,5 senedr evlym eşim ameliyat oldu işten ckti iyileşti derkn hala ayrı eve ckamadm 3 aylık hamileym ilkimi düşük yptm var kaynanam çok anlayışsız hiç mutlu değlm ben hamiykn daga oduna tarlaya gdiodum dio o çalışıo kaynanam ev işi bana kalio elimden geldiğince temzliorum ama arkmdn hep solenio arkmdan knşuo dedikodmu yapio yüzüme gelio çok sesiz bı yapm var arkmdn knstgnu bliorum nasıl davranmalym nasıl dış göstermelym suratı bes karış hep

9 Cevaplar

0 oy
(415 puan) tarafından

Ben evlendm kıraya cıkamadk 3 hfta felan kaynanam gılde kaldk gelınsn senın işin herseyı sen yapacaksn  dıyrdu esımde calısyrdu azıck para bırktrp kıraya cıkcaktk esya felan alcktık işte snra bana yaprıyordu herseyı esımın eve gelmesne yakın ıs tuttrmazdı bana cnku esım bnaa ıs yaptrmaz  anasına gormcelerme demış sakın karıma ış yaptırmayın  yormayın kötü olr dems onlrda bana dedı  kocanımı dolduruyrsn bze karsı dye ben ndn doldrcam dedm bsey dedgm yok dedm  snra artk ış tutmaktan gelen gdene cay kahve gotrmekten ellerm kötü olmstu bı gun esım erken  geldı benı iş yaprken gordu onlarıda otuturken sinirlendı hepsne benıde alıp ev tuttu kiraya cıktk 2gun snra ıyıkıde cıkmsz smdı ben oraya gdnce ne iş yaptıryrlar ne bsey annesı eşimden cok korkuyor bsey dıyemıyor ezmeye hakları  yok bn esim üzülmesın dye demıyrdm ama saolsun benı kurtardı onlardan 

(13 puan) tarafından
benim kaynanmda kayinpedrm varken bana iyi davranio ilk gelinim de kayinpedrm düşkün bana inşallah bnde kurutulrm bian önce evimi ayrablrm
(415 puan) tarafından
Kayınpederın ıyıse onunla konus olmadı yardmcı olur sana hem bnde ılk gelınlerıyım o yuzdn bana yuklenıyrlardı ya ama esım dıyor ezdırme kendnı dye benım aılem de olsa bende olsam kendnı savun der yanı ınsallah kurtulrsn sende
(7,935 puan) tarafından
Ohh en iyisini yapmış eşin... Tek odalı Bi ev de olsaayrı oturacaksın. 4 aylık evliyim benim eşimden tek talebim bu oldu. Ev ev üstünde asla olmaz
-Reklam-
0 oy
(536 puan) tarafından

Arkandan konuşuyorsa yüzüne vur şöyle o da bilsin seni saf sanmasın 

(536 puan) tarafından
Aynen canm bende aslında sesiz biriyim ama yeri geldi mi konuşurum haksızlığa dayanamam. Çok şükür kaynanamla aram iyi 7 yıldır beraberiz beni severler bende onları severim. Öyle proplemlerimiz yok sadece gorumcem le bazen tartisirim o zaman da susmam konuşurum
(536 puan) tarafından
Kaçarak evlenmissin bende kaçarak evlendim 18 yaşıma yeni girmiştim bu değil ki seni ezmeye hakkı  yok . Evet bazen pişmanlık oluyo olmuyo değil ama bizim kaderimiz de de bu varmış önemli olan esimizle mutlu olmak
(13 puan) tarafından
maşallah cnm rabbim ağzınızn tadını bozmasn ole ama aileside onemlymş bunu anladm
(536 puan) tarafından
Amin cumlemizin
(192 puan) tarafından
Tlfna kaydet konuşmaları canım delil sonucta
0 oy
(5,938 puan) tarafından

Ilk bebeğini kaybetmişsin bak hayatına devam etmiş terbiyesiz kaynanan senden başka kimsenin cani yanmamistir eminim ki.simdi de hamilesin Allah korusun erken dogum  riskin olabilir .kim ne derse desin oncelik sen ve bebeğin diyeceksin Halim yok ben senin gibi degilim ilki düştü buna dikkat etmeliyim vucudum yoruluyor. Sen surat yapmazsan anlamaz ben kaynanayim gelin in işi ne diye düşünür. Bu yaptığı gerçekten çok kötü. Allah sorsun onada vebalini. Lutfen yaşın daha küçük bunlarla böyle geçmez kendin kendini kollayacaksin gerekirse suratta yapacaksin.

(13 puan) tarafından
arkmdn dio ki ben bu bebeği istemiorum inşallah düşer dio görümcemle abla kardeş gbyz görümcem bnle iyi die kiskanio görümcem soledi bana
(5,938 puan) tarafından
Ay terbiyesiz inşallah kendi düşerde kolunu bacağını kirar pislik bu ne biçim bir laf öyle. Allah öyle bir dert versin ki ben gelinin ahını aldim da böyle oldum desin inşallah .
(13 puan) tarafından
tek yapabldgm agalmk ben kaçarak evlendim ailem uzak 10 saat sürüyor gdemiorum fzla onlara diemiorum uzulmesinler die eşimi çok seviyorum ama pişmanım evlendgme çok careszm
0 oy
(9,652 puan) tarafından

Sesiz olabilirsin ama bunu şöyle açık açık kayinvalideme canım anne ben daha önce bi ev bakmadım evin kızıydım şimdi kadını oldum ev işi nasıl yapılır çok bilmem öğrenmeye çalışıyorum elimden geleni yapmaya çalışıyorum duyuyorum yapamadığımı dile getiriyomusun sorun neyse şöyle yüzüme bende hatamı düzelteyim sen artık benimde annemsin.. nasıl anneler başkalarına anlaşılmazsa sende beni kizin olarak gör hatamı kusurumu yüzüme  de olanlar ikimizin arasında kalsin  de güzel bir konuşma yap eğer devam ederse o kendi ayıbıdır devam edersede eşine açık açık olayları anlatirsin

(13 puan) tarafından
deniycem çok saolun
0 oy
(216 puan) tarafından

Bn kaynanamla arkadas gbiyim saolsun ufak tefek seyleri var ama onlarida takmiom illaki bninde hatalarim oluyodr.bi bucuk yillik evliyim cok sukur hic sorun yasamadik.o bnsz durmaz bnde onsuz

(13 puan) tarafından
maşallah cnm demek ki böle kaynanalrda varmş
(216 puan) tarafından
Yok iyi sagolsun bnde hic kirmadim diger gelinleri sevmez bni cok sevio hep der kizimdan iyi bakion bna der
(13 puan) tarafından
rabbim ağzınızn tadını bozmasn cnm
0 oy
(175 puan) tarafından

Kaynanalarımız ne kadar benziyor :)) hamileliğim boyunca yanında kaldım hem iş yaptırdı hem arkamdan konuştu kocam koruyordu beni seni kim dolduruyo sen önceden böyle değildin ölürdün bana oğlum diyo arkamdan kocama fazla yüz verme karına diyomuş o kim yaa neyse tatlım bu şirret kadınlara yüz vermeyeceksin tepene çıkıyorlar sustukça seni ezmeye çalışıyorlar bunu anladım ben. Bi sabrımız var artık bi patladım ondan sonra baş etmeye başladım ha laf söyledik diye yine kötü olduk ama her türlü yaranamıyosun bari kendimizi ezdirmeyelim bizim anamız babamız bize kıyamaz onlar da bizi sömürmenin peşinde kimsenin hizmetçisi olmaya evlenmedik hele de hamileyken eli tutuyo ayağı tutuyo kalksın kendi yapsın işini ya da diğer gelinini getirsin bakalım yanına geliyor mu fırsat verme canım bi kere sustun mu hep ezerler

(13 puan) tarafından
1,5 sene oldu çok sustm galiba seszm acılamiorum
(175 puan) tarafından
Kocana anlat gitsin onlar dolduruyorsa biz de doldururuz şöyle bi gerçek var evladını taşıyorsun o bebek doğduğunda kocan en çok onu sevecek anasından bile
(13 puan) tarafından
eşim blio cnm annesine kavga edio soylenio bigun ikigun kadın iyi oluo yine ayni
(175 puan) tarafından
O zaman sen dillik verme iş buyurduğunda hamileyim ben de kalkma yerinden kocam kızıyo de
0 oy
(523 puan) tarafından

Arkandan konustugunu suratına vur ve hiç takma yokmuş gibi davran iki günlük dünya için sizi üzen insanları takmayı canınızı yazik

(13 puan) tarafından
sessiz ve sakin biri oldgm için olsa bunu bilio
0 oy
(18 puan) tarafından

sen gel bana sor bidee kaynanamııı yılan yıllaaan herşeyine karışır oğlunun yanından ayrılamazz neler nelerr anlat bitmez

(13 puan) tarafından
ah cnm ya sanki onlar gelin olmadılar neden bole yapiosalr
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Kocan iyileştiyse biran önce ayrı eve çık muhatap olma 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 918 göst.
15 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 490 göst.
9 Nisan 2022 Aile kategorisinde Esmer anaa (988 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 580 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,667 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 1,791 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Bi prenses annesi (682 puan) tarafından soruldu

374,692 soru

11,207,769 cevap

34,511 kullanıcı

...