0 oy
519 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Kızlar eşimde bende çok nadir balık yeriz ki şuan bulumdum yerde balık restorantı da yok mesela hamsi yapsam yanına ne gider hamsi ve alabalık dışında çeşit satan bir yerde yok bana bir fikir verir misiniz

33 Cevaplar

0 oy
(2,069 puan) tarafından
Bu akşam yaptık yedik hamsi tava yanınada bol salata zaten başka biseye gerek kalmıyor canım 
-Reklam-
0 oy
(45 puan) tarafından
ben brokoli karnibahar havucpatates hasliyip koyuyorm ya da salatasini yaparm vakit olursa corba. bazen patates puresi bazen firin bazen tava patates salata dayaparm
0 oy
(184 puan) tarafından

Salata ve herhangi bir çorba (yoğurtsuz) ben öyle yapıyorum tatlı olarak da tahin helvası yeriz biz :D:D

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Çorba ve çoğunlukla patates salatası ekstra çeşit yapmam. 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
 mercimek çorbası, roka salatası, sumakl pul biber limon zeytinyağlı soğan, kola yanına bunları yapıyorum canım 
0 oy
tarafından
Salata çorba içecek 
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Balık Salata Soğanlı ayrı Soğan tabağı hazırlarım çayın yanına da ya un helvası ya irmik helvası yaparım
0 oy
tarafından
Bol yeşillikli  salata ve   sehriyeli   bulgur  pilavı soğan  turp missssss
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben domates salatası  ve   piyaz doğranmış limonlu  soğan  yapıyorum çok  açsak birde  çorba  genelde şehriye  yaparım  yada  mercimek 
0 oy
(423 puan) tarafından
Tarhana çorbası ve salata başka birşey gitmez balığın yanına 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Sogan salatası 

Havuç turp salatası 

Roka marul salatası 

Bunları yapabilirsin canım balığın yanında çok  güzel oluyo yani ben balık yapınca ayriyeten bi yemek yapmıyorum sadece salata cesidi yapıyorum
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Bizde balığın yanında salata mercimek çorbası turp yeriz bide yeşilik ayrida koyarız sofraya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 79 göst.
0 oy
29 cevap 306 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 294 göst.
11 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Esra_esra (2,581 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 107 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ceren12 (236 puan) tarafından soruldu

380,213 soru

11,383,397 cevap

34,884 kullanıcı

...