0 oy
373 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
Öylesine bir merak sorusu ,:) benimki temizlik ve kendin yap uygulamari boyama vb.. tabi temizliikk

12 Cevaplar

0 oy
(649 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Şu an öyleyim temizlik, yemek, instagram, facebook tadını çıkarmaya bakıyorum 1 ay sonra hepsi tarihte kalıcak :D
-Reklam-
+1 oy
(5,712 puan) tarafından

Cocuk yokken yemek harici on dönüm bostan yan gel Osman yatardım :D:D

(423 puan) tarafından
Evet canım genellikle öyle oluyor:)
+1 oy
tarafından
Yatardim TV izlerdim gezerdim şimdi öyle değil sadece iş iş ☺️
(423 puan) tarafından
Hep iş hep iş  valla:)
+1 oy
tarafından
Camışş gibi yatmak yemek yiyip yatmak saatlerce marketlerde dolaşmak sonra eve gelip Camışş gibi yatmak hafta da bir çamaşır yıkamak keyfim istediğinde katlamak sonra gene yerde Camışş gibi yatmakdııı özledim mi o günleri hayır çünkü yata yata yatan boğalara dönmüştüm resmen 
tarafından
Ahaha yarıldım cevabına :)) aynen öyleydik valla :))
(4,935 puan) tarafından
Ahh camışşlıkkk:D
0 oy
tarafından

Uyuya uyuya uykuya kanmaya rutiniydi:D:D

(423 puan) tarafından
Evet canım öyle valla
0 oy
tarafından
Deli gibi iş yapardım 2 günde bir dip köşe temizlik yapardım hatta eşim benim hatunu temizlik delirtti derdi, yürüyüşe çıkardım, film izlerdim şimdi hiçbirini yapamıyorum filmin 5 dksini izleyebilirsem şükrederim 
(423 puan) tarafından
Şuanda ben öyleyim işte
tarafından
En iyisi boş boş oturmayı sevmem sürekli aktiftim gerçi şimdi de öyle sabahtan beri anca oturdum :D
0 oy
(8,081 puan) tarafından
11 gibi uyanıyorum kahvaltı,yemek,ev işi, derken akşam oluyor günde 1 saatte olsa kendime vakit ayırıyorum kitap okuyorum  yürüyüşe çıkıyorum. Komşularım var onlarla vakit geçiriyorum. Ailem de 15 dakika mesafede sıkılırsam babam alıyor ☺
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Çocuk yokken  öğlene kadar  uyurdum sonra  temizlik  kahvaltı  aksama  kadar yan gel  yat  sonra  akşam  yemeği  
0 oy
tarafından
Sabah kalk kocaya kahvalti hazirla ise gonder tekrar yat oglen kalk iki is yap geri yat kalk biseyler atistir yemek yap kocayi beklerken yine yat esra erolu yatarak izle hep yat :D
0 oy
tarafından
Ayyy o günler de güzeldi be :)) öğlene kadar yatardım :) canım istediğinde kalkıp kahvaltımı yapardım. Akşam yemeğini de yine canım ne zaman isterse o zaman yapardım. Gel keyfim gel günlerimdi :)) şimdi o günlerimi özlüyorum bazen :)
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Çalışıyordum  :D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 77 göst.
15 Ekim 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 479 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 2Melek annesi.27 (1,278 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 183 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,374 soru

11,325,719 cevap

34,778 kullanıcı

...