0 oy
524 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından

Hayirli geceler Supe etmelimiyim Esim wp bildirimlerini kapatmis bazen yanina gittigim zaman panik oluyo telefon elinde oldugu zaman :( bu duruma uzuluyorum ne yapmam lazim

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Evli bir erkeğin  mesajları  sende olmamalı ben asla hoş görmem ne pahasına olursa olsun gizli değil  kafasına dikilir  ac su mesajları  derim 

Allah hidayet versin kuzum ne diyim 
-Reklam-
0 oy
(4,907 puan) tarafından
Takipte kal varır biseyler 
0 oy
tarafından
Bilemedim olabilir de olmayabilir de ama ustune gitme bisey sorma takipte kal gece uyuyunca falan tlf kurcala belki bisey bulabilirsin
0 oy
(4,086 puan) tarafından
Teşbihte  hata olmaz kurt gibi sinsice  pusuya yat ama ona çaktırma asla.
0 oy
tarafından
eğer anlamaz bilemez dersen kendi telefonuna watsap web yap oradan görürsün 
0 oy
(120,676 puan) tarafından
Şüpleli bi durum gibi
0 oy
(883 puan) tarafından
Hiç ilgilenme bırak farketmedigini düşünsün tam o dalmisken tlfna o an ondan bişey felan işte mutfaktan telefonu acil bırakıp gideceği bişey amaa yerini yanlış şöyle mutfakta biraz oyalanana kadar. Az çok görürsün zaten ne. Oldugunu
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Panik oluyorsa şüpheli durum 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Eşini gözlemle baktın olmuyo konus canm kendi kendini yersin konusmazsn 
0 oy
tarafından
Farkettirmeden takip et
0 oy
(401 puan) tarafından
Valla ne yap ne et konuyu ac açık açık söyle benim esim benden sifresini soylemezdi defalarca kavga ettik bu olaydan seni aldatmam diyordu niye şüphe ediyorsun filan meğer gizli bir i Instagram indirmiş bende mutfağa gidiyorum diye salondan çıktım gizlice salonda ona baktığımda bi kzin fotosuna bakıyordu hemen geldim dedim o ne fecbook reklami dedi neyse yine bisy demedim sifresini gizlice öğrendim ekran görüntüsü alip telime gönderdim o banyodan çıktı işe gitti direk o fotoları alip ona attım rezil ettim onu ve hala yüzüne vuruyorum vuruyorum ki yaptinin ne kdr pis bisy oldugunu anlasın cok şükür tövbe etti 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 313 göst.
6 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ruveydacacan (951 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 357 göst.
15 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (259 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 454 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Esmer Anne (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 406 göst.