+1 oy
351 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Dr a bebek 4 gun oldu kaka yapamadim dedim o da kulak copuyle uyar olmasa llavman yap dedi  korkuyom 5.5 aylik

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Niye korkuyosunki korkma cnm
tarafından
Hayatinda ilk kez yapcam lavman
-Reklam-
0 oy
(508 puan) tarafından
Ben 40 günlükken yaptim kizima
tarafından
Ay ben cok korkuyorum
0 oy
tarafından
yeni doğduğu zamanlar acile giderdik biz orda hemşire yapardı kız ben yapamam hayatta
tarafından
Bnde y;(
0 oy
(225 puan) tarafından
Korkma canım kulak çöpü baya işe yarıyor sıvı yağ veya zeytin yağıyla pamuğu ıslat bacaklarını sıkıca tut bişey olmaz emziriyorsan kayısı falan ye onda fayda.eder 
tarafından
Yaptim fayda etmedi
(225 puan) tarafından
Ek gıda aliyormu
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Lavman nasıl yapılıyor ki

(13,202 puan) tarafından
Totosundan ilaç  veriyorsun kuzu anında yapıyor. Ben zeytinyağı ile yapıyorum tabi
(27,357 puan) tarafından
Ya hiç bilmiydim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben sana zeytinyağı dedim doku  bozar dedin lavman mı yapcan şimdi :) yap kız yanmasın çocuğun canı. 4 gün çok. 
tarafından
Kiz yaptim onu fayda etmedi ki dr dedi aradim
tarafından
Ne bilim ya lavman da fitilde zeytinyagi da yani bu iyaranalr  cocugun  bagrsakalrinin yapisini bozar bagrsak  tembelligine yol acar artik surekli busra basvurursunuz  cocuk hep sknti  ceker diye yaziodu  bi makalede
(13,202 puan) tarafından
Yok ya hergün onla yapmıyor ş sonuçta biz daha bir haftalıkken yaptık annemle sancıdan çatlayacaktı bebek. Bacaklarını da bastır yapınca rahatlar. Emin ol ilaç lavman daha kötü
tarafından
Tesekkur ederim
(13,202 puan) tarafından
Rica ederim canım inşallah yarar.
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Korkma sadece ilk ağlar bişe olmaz ben çok yaptım valla kaka sıkıntısı çekiyorduk sadece 2 dj agliyordu sonra rahatkiyorlar korkma tap cabim ama çubuğun ucuna lavman jelini sur kaygan olsun 
tarafından
Peki artik hep ona mi alisir?
(1,137 puan) tarafından
Yooo 7 aylık olduk bişe yok ilk 3 ay da yaptım hergun değil tabi ne zaman kaka sorunu olurdu o zaman yapardım hatta çocuğun kaka sorununu o sayede çözdük diyebilirim ve bebe lavmaninin hepsini kullanmican yarısını kullanan hepsisini sıkma iyi değil
tarafından
Tesekkur ederim
0 oy
(36 puan) tarafından
Keşke dr deseydin 2 dk acilde yapıverilerdi sende görmüş olursun bizim kızdada çok gaz oluyordu acile gittimizde hep kendileri yaptılar 1 kezde lavman yaptılar dr kendi gösterdi bana ama şimdi bemdr tek yapamam kıyamam
tarafından
Aradim onlari dedi bana ya virus beni safiye gibi yapmis evden cikmaya korkuyorum heleki o savunmasiz kucucuk ya bisey olursa diye gitmim dedim
(36 puan) tarafından
Ozman allah yardıme etsin canım doktpr bacaklarını yukarı kalrırıp yapmıştı internetten izle bi istersen öyle yap haber et yapınca kolay gelsin sakin ol
tarafından
Yaptim tesekkur ederim  k
0 oy
(591 puan) tarafından
Korkulacak hiçbişey yok canım daha dun yaptım kızıma 4bucuk aylık ve inan oyle bı rahatladı kı cocuk yarım saat uyuyan kızım dun şavman yaptıktan sonra 4 saat uyudu 
tarafından
Aslinda  bi kac santim  sadece
tarafından
Tam bilmiyorum  nasil yapilmasi gerektibini iste bi nohut kadar
(591 puan) tarafından
Bılmıyorum ki canım o denli aglamaması lazımdı
tarafından
Daha mi az olmasi lazimdi siz nasil yapioyosunzu
(591 puan) tarafından
Ya az bişey sokuyorum yarısını sıkıyorum içinde ne kakası kalıyo nede gazı
0 oy
tarafından
Dün yaptım canım korkma korkarsan zarar verirsin besmele cek yavaşça yap sık bezini kapat hafif masaj yap anında yapar benimki öyle oldu :) 
tarafından
Dilek yaptim ay yapti kaka ana durmadan aglio ay napcam
tarafından
Canım belki daha vardır evde kayısin varsa parçala suya koy kaynat suyunu içir üstüne de kayısıyı püre yap ver direk rahatlar canım
0 oy
(119,483 puan) tarafından
Belcikaya gek ben yaparim
tarafından
He ya  virus ahh❤❤❤

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 427 göst.
0 oy
7 cevap 121 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Farah00 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 167 göst.
23 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lavinya01 (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.

381,146 soru

11,410,391 cevap

34,949 kullanıcı

...