0 oy
408 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Kizlar selam ne zamandir bi beşik kararsızligim vardi biliyosunuz ben aslinda ahşap beşik istiyordum anne yani olanlardan . Eşim yok o ahsaplarin arasi çok geniş yok kafasini çarpar vs dedi caydirdi beni park beşik bakalim dedi . Bende attigim modeli beğendim ne diyosunuuz ? :)

Bide ekstra yatak lazim mi bunlarin içine? 

image

image

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayırlı olsun güzel cnm 
tarafından
Teşekkürler canim :)
-Reklam-
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Benimkini aynisi ben memnunum
tarafından
Aa ne güzel canim :) şey sorsam o zaman sana içine ekstra bi yatak lazim mi ?
(3,921 puan) tarafından
Kuzum çok ince minder gibi desem birşey vardı ama ben ayriyeten kalın yatak aldım yanı yoktu yatak ince birşey vardı oda dandikti
tarafından
anladim canim tamam sağolasın :) sen nerden aldin peki baya sordum kusuruma bakma ilk gebelik hiç bilgim vs yok :)
0 oy
tarafından
Aynen yatağı ayrı aliyorsun
tarafından
Teşekkürler canim :)
0 oy
tarafından

Ebatı küçük mu sanki 

tarafından
0-3 yaş yazıyor canim ama bilemedim
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Benimkide piercardinin canim güle güle kullan 
tarafından
Amin canim teşekkür ederim
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım Park beşik rahatlık ben çok memnunum ölçüleri benim ki 70*120 
tarafından
70*110 mus bu canim 0-3 yaş yazıyor
(4,698 puan) tarafından
Canım hiç bir zararı yok çok rahat ben ulicine oyuncak atıyorum oynuyo onunla düşme tehlikesi yok
tarafından
peki canim anne yani olma özelliği varya hani o olsada olur mu yoksa olmasada olur mu ona takildim ben :)
(4,698 puan) tarafından
Park yataklar da böyle birşey varmı bilmiyorum ama varsa öyle al ilk 3 ay lazım olacak
0 oy
tarafından

Mâşâallah la kuvvete illa billah” çok beğendim sağlıkla kullanın inşallah ❤️❤️❤️❤️❤️

tarafından
Amin inşallah Allah razi olsun
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Hayirli olsun canım❤ fiyatı nedir bizde düşünüyoruz 
tarafından
899 tl ye düşmüş canim şu anda
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ben civilden maccon gold aldim 600 tl 

Yatağı yok zaten ince bir şilte gibi bisey 

Icine 160 tl ye yatak aldim kocaman ya park beşik bence ideal
tarafından
Anne yani oluyor mu canim aldığın güle güle kullan sende  :)
(7,654 puan) tarafından
Anne yani olmuyor
Pek alışması taraftari da degilim gerekirse baby nest aldım onu kullanacagim
tarafından
anladim canim ben anne yani olayinda baya kararsizim.  hani gerekli mi gereksiz mii bilemedim
(7,654 puan) tarafından
Biz tayinci oldugumuz icin canım isimizi görür az büyüyünce mecbur ayri oda yapacağız ben 600 e aldim daha kullanmadim ama güzel geldi anne yanı olanlarda bebek buyudukce zamanla gelip yaninda yatmak isteyecektir
0 oy
(27,340 puan) tarafından
Model çok güzel ebat biraz küçük
tarafından
Başkanım foto değişmiş gene :D
0-3 yaş diyor ama bilemedim . Anne yanı olmasi gerekli mi olmasada olur mu yada sana sorayim onuda :)
(27,340 puan) tarafından
Bana göre gerek yok anne yanına tatlım.gereksiz
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ben de bunun gibi bi park yatak kullandım aşırı rahat ve güzeldi. Evet içine yatak alman gerekiyor.
0 oy
(175 puan) tarafından
Açıklamasını oku bazılarında yatak dahil oluyor bazılarında olmuyor. Eğer yatak dahilse boşu boşuna 2 kez yatak almazsın yada araştır hem beşik hem yatak ikisi bir arada olanlar var iki kez uğraşmamış olursun. Ayriyeten.  Park beşik en güvenilir uzun süre kullanıma uygun. Ahşap beşikte  kendi kendine ayağa kalkmayı öğrenince tutunup tirmanabilir düşebilir Allah korusun.
0 oy
(865 puan) tarafından
Ayyyyyyy çok güzel yaaaa. Neden bu benim karşıma çıkmadı ki sanki
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kimse bana bu yatağı sevdiremedi yaa. Aşırı kaba geliyor ve maalesef bunun adı park yatak değil ve Türkiye de asla kimse bunu anlamak istemiyor park yatak ahşap tahtalı bildiğin İsveç usulü derin olan. Yatak koruması olunca ahşapla herhangi bir sorun yaşamıyorsun zaten. İçinde kalmasın öbürünü al. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 669 göst.
10 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 560 göst.
0 oy
8 cevap 295 göst.
18 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dilara abay (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 209 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yenianne_tugce (1,269 puan) tarafından soruldu

378,419 soru

11,326,961 cevap

34,780 kullanıcı

...