0 oy
484 göst.
Diğer kategorisinde (536 puan) tarafından
3 haftadır reglim gecikti 4 kilo aldım ama onun dışında bir problem yok sadece iştahım çok açıldı ve çok uykum var hep her şeyi yemek istiyorum ama hamile olduğumu hissetmiyorum 

17 Cevaplar

+2 oy
(22 puan) tarafından
Olamaz diye düşünme bende polikistik over var di diye adetim 1 ayda bir 2 ayda bir gelirdi olmaz olmaz diye hatta hiç aklımdan geçmezdi zaman geçtikçe midemin bulandığını başımın döndüğünü herşeyden tiksindigimi farkettim ama aklımın ucundan bile geçmez di hamile olacağım ve çok istiyordum anne olmayı öyle çok istiyordum 4 yıl olmadı fırsat hiç bulamadım tedavi olmaya nedense hep bir taş koyuluyor gibiydi önümüze birgün yaz temizliği yapayım dedim kuzenim kız önce kendini sağlama al öyle yap temizliğini dedi ne olur olmaz test yap dedi ve test yaptım 1 günde 5 test çubuğu yaptım pozitif çıkı hastaneye gittiğim de 9 hafta 3 günlük hamileymişim o gün dünyanın en mutlu annesiydim ben şuan yavrum kucağımda 2 aylık olmaz üzereyiz :-)
(536 puan) tarafından
Kız iyi ki doğurduğunda öğrenmemişsin
(22 puan) tarafından
:) kuzenimi dinlemeseydim karnım çıkınca tekmeleyince anlardım herhalde benim geç olurdu adetim
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
3 hafta gecikmis ve sen hala test yapmadin mi bacim :) sende ki su rahatlik bendede olaydi ya :) ben 3 gun gecikse paniklemeye basliyorum :D
(536 puan) tarafından
Kız valla olmaz gibi geliyor birde o kadar yoğunum ki bu sıra
0 oy
(649 puan) tarafından
3 haftada hissetmemen çok normal :D
(536 puan) tarafından
Ama ya misal 6/7 hafta önce gebe kaldıysam
(649 puan) tarafından
6 7 haftada bulantılar başlar genelde, göğüs hassasiyeti, şişkinlik, adet ağrısına benzeyen ağrılar sen yine de test yap
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Yani herkeste aynı olmaz ama genelde gebelik belirtileri daha sonra ki haftalarda başlar diye biliyorum..
0 oy
(802 puan) tarafından

Hamile olabilirsin 3 hafta gecikmis ama ablacim naptin 3 kilo almak nedir ben 21 haftaligim daha 1 kilo aldim sirtini soyle kiz biraz kilo alayim istahim acilsin :angel:

0 oy
(1,629 puan) tarafından

3 hafta gecikmiş diypsun ben 3 saat gecikse yollarını gözlüyorum 2. Bebeği düşünmüyorum çünkü  :D 

0 oy
tarafından

3 hafta mi kesin hamilesin bacım hit cinsiyeti ogren:D

(536 puan) tarafından
Üşeniyorum valla
0 oy
(439 puan) tarafından
Bende tam böyle olmuştum ve sonuç 16 aylık bebeğim var 
0 oy
tarafından

Kız test yapsana ne bekliyon ayy ben çatlarım haaa:D

(536 puan) tarafından
Çok üşeniyorum kız
0 oy
(8,081 puan) tarafından

3 hafta gecikmiş doğuruyor bile olabilirsin :D ay nasıl durdun 3 hafta :angel:

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Adet gecikmeye bakılırsa yuksek ihtimalle hamilesindir ama hissetmeyedebilirsin çünkü bendeki tek belirti adet gecikmesiydi onun dışında ne bulantı ne ağrı ne baş dönmesi hiç bise yoktu yani test yapmasam anlamazdım hamile olduğumu ama zaten bebek beklediğimiz için tahminde ediyodum var olduğunu çok şükür şimdi 7 buçuk aylık ama hamilelikte yaşadığım rahatlık şuan yok ☺️☺️
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Canm bnmde bir hafta geçmişti test yaptık çıktı sukur Belirti hiç yoktu
0 oy
(442 puan) tarafından
Benimde 10 gün gecikti eşim evde değil görevde kızımla çıkıp test te Alamdım merak ediyorum ama internetten sipariş verdim testi hayırlısı olsun inş 
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Bende 3 gündür gecikiyor test yapıcam ... Düşünmekden kalbim sıkışıyor artık sen nasıl 3 hafta bekliye bildin 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
3 hafta gecikme var ve test yapmadin ☺☺☺valla tebrik ediyorum burda adete 10 gun kala yapiyorlar postlar okudum bacim ☺☺
0 oy
tarafından
Polikistik overim ben canim evlendikten sonra  kilo alinca adetim duzensiz olmaya başladı. Bende hic ustunde durkadim nasilsa kilolu hamile kalamam dedim. Senin gibi iştahım açıktı. Birgün fındık yedim ac karnina midem bulandı omdan sonra her sabah bulunmaya başladı ben findik mi kötüydü acaba dedim. Sonra aklima takıldı test yaptım pazitif inanmadim bir tane daha yaptim oda ppzitif. 7 haftalik hamileydim. Suan bebegim 11 gunluk yanımda yatıyor.
0 oy
tarafından

Vallah hamile olabilirsin test yap derim 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 93 göst.
17 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde anakiz (2,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 29 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 1,114 göst.
+7 oy
10 cevap 284 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (163 puan) tarafından soruldu

379,907 soru

11,372,746 cevap

34,855 kullanıcı

...