0 oy
868 göst.
Diğer kategorisinde (6,203 puan) tarafından

Kızlarımıza onları köpek yerine koyacak değil,onları sevip,kararlarına saygı duyacak birisiyle beraber olmalarını ve ne olursa olsun yanlarında olduğumuzu hissettirin.

image

image

image

12 Cevaplar

+1 oy
(7,654 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bu adama sorsan ataerkildir off anam karşıki dağlar yıkıldı kadını köle olarak gören zihniyet başka bisey değil  egitilmez bir model daha allah su zihniyetleri köreltsin ya 
(6,203 puan) tarafından
Çok çok amin
-Reklam-
+5 oy
(8,081 puan) tarafından
Aydoşum gülüm sence burada kim ne kadar anlar bunu sayılıdır yani bir elin parmağını geçmez 
(6,203 puan) tarafından
Ecem in Annesi boşa konuşuyorsun onlar için izin almak kölelik değilmiş çok normalmiş akla bak
(3,107 puan) tarafından
Burda öyle bir zihniyet oluyor ki kadın olduklarına bazen inanamiyorum. Dayak yediğinde bile sen de biraz sussaydin diye yorum yapan var. Kadının düşmanı her zaman kadın
(6,203 puan) tarafından
Valla ben kendi dayaklara,aldatmaya dayandı diye sende dayan ben dayandım diye yorum atan gördüm herşeye inanirim
(1,635 puan) tarafından
Burda ki çoğu kadın bizim aksimizi düşünüyo maalesef.
Ben dayak yedim sustum diyene Allah akıl fikir versin.
Kimse kimseye muhtaç değil şu hayatta. Olmamalı da zaten
(3,107 puan) tarafından
Aynen öyle
+3 oy
tarafından
Fazla abartı adam bişey dememis ki 
(4,698 puan) tarafından
Canım sana konuşmayı ailen mı yoksa eşin mi öğretti
tarafından
Sizinle tarstismaya giremem kusura bakmayin seviyeniz sıfir .her görüşe açık olmayı öğrenin önce .kadın kadınlığını adam adamligini bilir bizde yeri gelir o bana gitme der gitmem hiç de gocunmam yeri gelir ben ona şu kişiyle görüşme derim oda görüşmez .karşılıklı iletişim diye bişey var eşimin dediğini yapmayla köle olmam .bana konuşmayı kim öğretti fark etmez çünkü daha size öğreten olmamış :D
(6,203 puan) tarafından
Senin ya da onun sana izin vermemesi zaten kısıtlama olur sevgi gösterisi değil.Neyse gerçekten ben sabaha kadar konuşsam gene aynı şeyi savunacaksin.İyi geceler
tarafından
İyi geceler
(4,853 puan) tarafından
+++++++++++
+2 oy
(2,323 puan) tarafından
Umarım benim kızım da ilerde böyle aklı başında olur elimden geleni yapicam bunun için çok güzel bir örnek paylasmissin çocukluk aşkım oldu eşimden önce sadece onunla ilişkimi bitirme sebebim tam da buydu çok doğru bir karar verdiğimi yaşım geçtikçe daha da iyi anladım genç kizlar bilinçli olsun 
+1 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım keşke her genç kız böyle aklı başında olup vazgecse bazıları bunu sahiplenme güç görüyor ve sürükleniyor
(6,203 puan) tarafından
Evet ve hatta bunu sevgi zannedenler de var
+1 oy
(1,327 puan) tarafından
kadin da adamda yerini bilecek kim olursa olsun 
+1 oy
tarafından
Evlilikte sevgi saygı görüş karşılıklı olmalı. Tabiki kadın eşini dinlemeli ama erkekte kadına değer verip onu dinlemeli. Ben eşimin sözünden çıkmam mesela ama bu karşılıklı olduğu için böyledir eşimde benden habersiz birşey yapmaz her zaman birbirimize danışır sorarız. Ama kadını eve kapatıp benim sözüm geçer diyen adama saygı duyulmaz. Kadına emanet gözüyle bakan adama saygı duyulur. 
(6,203 puan) tarafından
O dinlemek o dinlemekten değil işte bunun ki başka dinlemek :D Ben gitme dedim mi gitmeyeceksin vs vs olandan
tarafından
İşte onu diyorum böylesine saygı duyulmaz kadına değer verip  kadının fikirlerine saygı duyana saygı duyulur.
+1 oy
tarafından
İğrenç bi zihniyet böyleleri asla sadık olmaz merhametli ve saygılı olmaz kadınlarımızı akıllı yetiştirmemiz lazım bu tuzaklara düşmemeliler,erkek çocuğu olan anneler de ataerkil değil de saygılı ve adaletli yetiştirmeli söz hakkı ortaktır ilişkide üstünlük olamaz. 
+1 oy
(2,127 puan) tarafından
En dogrusunu yapmış evlendikten bi müddet sonra pişman olanlar çoğu bunlar o yüzden ben hep derimki sevgiliyken nisanlıyken iyi gözlemleyin illaki bi yerden açık veriyolar 
+1 oy
(7,441 puan) tarafından
Canım sen kime neyi anlatıyorsun da anlamak istemeyen bir sürü insan var anlamak istemediği için de linç tayfası var bazı kadınlar gerçekten bu durumu hak ediyor sonra da şiddet gördük aldatıldım vs vs sen erkeğin eline herşeyi verirsen erkeğe taparsan kendini bir gr geliştirmezsen daha başına çok şey gelir.sonra da dinimizden dem vururlar dinde kadın kocanın sözünü dinlemek zorunda diye koca ilk adam olmasını bilsin karşılıklı sevgi saygıyı hak etsin oda kadına değer versin dinimiz bunu söyler 
0 oy
tarafından
Sağol ya biz bilmiyorduk :) şimdiki nesil çok bilinçli oyüzden nasihate gerek olduğunu düşünmüyorum rabbim herkesin evladını hayırlı vicdanlı insanlarla karşılaştırsın 
(6,203 puan) tarafından
Burda kimse benle aynı şeyi düşünsün demedim zaten.Ukala ukala ayyy biz bilmiyorduk demesi sacma.Yorum yapacaksa yapıp gitsin.Sizin heralde böyle erkekler yüzünden kaç kadının öldüğünden haberiniz yok
tarafından
Ben insanım çok şükür gayet normal bir yorum yaptım kimse kimseye annelik dersi veremez kaç yaşında insanlarız herşeyi kendin biliyormuşsun gibi konuşman öldürüyor beni... Benim çevremde kötü rastladığım genç yok hepsi işinde gücünde okulunda kötüye gidende varsa allah yola getirsin bazı şeyler ailenin elindende olmuyor maalesef kaderde varsa yaşanıyor bir şekilde allah güzel yazılar yazsın iyi insanlar çıkarsın evlatlarımızın gençlerimizin karşısına
(8,081 puan) tarafından
Elma kurdu ya ☺☺☺☺☺
(7,441 puan) tarafından
Bilincli olduğu icinmi burda günde yüz tane post açıyorlar aldatildim kisitlandim ailemi silmemi istedi daha uzar gider böyle bu platform un yaş ortalamasinin da 18-25 olduğu da bir gerçek buda şimdiki nesli n içine giriyor malesef ve çok yazık
(7,191 puan) tarafından
Ailesine gonderilmemekle tehtid edilen kaç kadın var burda haberin var mı ? Kocası sanki onun sahibi tasmayi takmış kafasina nereye götürürse oraya gidiyor ... Kimse kusura bakmasın bu grubun %80i yanlış mutsuz evlilikler yapmış çoğunluğu kocasının hayv.anligindan  ötürü ,nişanlı iken farkında olmasına rağmen bile isteye kurtuluş yolu olarak görmüşler ilerde düzelir diye ... Açılan gönderilerden kimin ne kadar bildiği belli ...

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 195 göst.
4 Ocak 2023 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
+3 oy
14 cevap 559 göst.
25 Ağustos 2022 Aile kategorisinde poyrazaleyna (952 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 388 göst.
10 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,362 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 210 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde SevdeF (612 puan) tarafından soruldu

379,562 soru

11,362,483 cevap

34,839 kullanıcı

...