0 oy
275 göst.
Aile kategorisinde (115 puan) tarafından
Kızlar annemin covid testi pozitif çıktı . Kalp kapakciklarindan problemi var ve böbrek yetmezliği de var Coumadin adında güçlü bı kan sulandırıcı içiyor .  Atlatabikmesi için neler yapabiliriz . Boğaz ağrısının ve sırt ağrısının çok olduğunu söylüyor . Bitkisel olarak önereceğiniz biseyler var mı ? 

9 Cevaplar

0 oy
(6,919 puan) tarafından
Bol bol  c vitamini   
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Turşu tuzu yesin günde 1-2 kez bir çimdik 

Bizzat turşuda yesin ve elma sirkesi içsin veya gargara yapsın
(501 puan) tarafından
Böbrek yetmezliği varmis tehlikeli olabilir tuz
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Bol vitamin bol su

Cok gecmis olsun 
0 oy
tarafından
Sirke ile gargara yapın 

Salataya falan sumak atın 

Bol limon tüketin

Ağrılara bisey diyemiyorum benimde çok ağrım olmuştu inşallah kısa sürede atlatir
0 oy
(3,240 puan) tarafından
Zencefil zerdeçal karıştırıp balla yesin limon da sıkabilir. Bol bol meyve yesin sıvı tüketimini çok yapsın kemik sulu çorbalar içsin dinlensin kendini yormasın. Ben aşırı terliyordum ama bi doktor tanıdık duş almayın atalatana kadar demişti o yüzden sürekli kıyafet değiştiriyordum. C vitamini takviyesi alabilirsiniz. Benim bütün Semptomlar vardı ve çok ağır atlattım inşallah geçer gider şifa versin Rabbim 
0 oy
(673 puan) tarafından
Udi hindi yaği ve zahter kekik çayını oneriyolar. Ama kronik hastaliklari olduğu için asla sormadan kullanmasın hiçbir onerilenleri. Cok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah canım 
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım bilgim yok 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Propolis oneririm canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 139 göst.
13 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tazeannee (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 76 göst.
0 oy
2 cevap 275 göst.
29 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asdflfpfm (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 521 göst.
18 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pinarice (255 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...