0 oy
1,361 göst.
Aile kategorisinde (154 puan) tarafından
Hanımlar merhabalr bugün eşimin ailesiyle tartıştım mesele şu bekar bir gorumcem var 24 yaşında normal de çok iyi anlaşırız ama oğluma çok karışıyor ne yapsa kızıyor evi dağıtsa kızıyor benim oğlum henüz 19 aylik ve tencere demliklerle oynamayı çok sever o oynadıkça gorumcem kızıyor bunlara alışmasın demliği aliyo çocuğun başına vuruyo cimcikliyo artık dayanamadım buğun kızdım ona bama bağırdı üstüne falan gittim birsuru küfür etti bana laf söyledi annesi gil falan kızdı ona ama yine de kızını tutarlar tabi sabahtan icimde bi ukte var ya canım çok sıkkın bu yüzden eşime söylemek istemiyorum dersem ona çok kotu kızar şuan konuşmuyorum onunla.ama aynı ev için de zor oluyor sizce ne yapmalıyım ben ya oğlumun her yaptığı şeye karışıyor daha bebek diyorum anlamıyor başımıza kaldı evlenmedi gitti ya 24 yaşında bir kere bile görücü gelmedi buna  

60 Cevaplar

0 oy
(10,486 puan) tarafından
Eşime söylerim ona kızacak diye çocuğuma zarar vermesine de izin vermem benim çocuğum o karıdan değerli 

Onun kafasına da odunla vurmak lazım da işte 
-Reklam-
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Eşine anlatmalısın canım 
0 oy
tarafından
Kız ben olay çıkarırım benimkide oğlum mandal sepetiyle oynayınca ev dağınık oluyormuş diye ekinden alıp kaldıriyo kaynanamda öyle bende eşime anlattım ne mal olduklarını görsünler çocuk bişeye dokunmaya korkar oldu kırılacak dağılacak diye ödü kopuyor ikisininde bende kızıyorum esimede anlatıyorum bence anlat en azından o evlenmiyor madem siz ahri eve çıkın
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Ya evimi ayrı et ya da kız kardeşini dizginle ben o dövsün diye doğurmadım çocuk psikolojisi diye bişey var de ywmin ederim acıdım o çocuğa kendini ifade edemez ki artık gururu incinir güvensiz hisseder içine kapanır 
0 oy
tarafından
Ay okurken şaştım kaldım sen nasıl izin verdin saçını başını yolsaydin orospunun
0 oy
tarafından
Boyle bı kızı kim alsın ki bu herif in de başında tencerenin kapağını kırar sen en iyisi eşine şöyle durumu eşin onun ağzına sicar sen baş edemezsin onunla esin ona kizarsa anası babası da birşey diyemez snaa da neden söyledin derlerse çocuğumun başı yumurta gibi şişmiş eşimde gördü sordu bende anlatmak zorunda kaldım dersin işin içinden çıkarsın 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Elleri kırılsın inşallah dengesiz ne demek delikle vurmak..brnce eşine soylemelisin kızsın boşver o kardeşi ama vurduğu kişide çocuğu yani elbet kardeşine kizicak öyle hala mı olur 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bn kendi cocuguma kiyip dokunmazken gorumcemde kimin itiymis tabi oynuycak cocuk o
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Eşine söyle öyle şey mi olur çocuğun psikolojisi de bozulur

0 oy
tarafından

Nasıl müsade edersin buna 

Ben eşimin cocuklarima kîzmasına bile izin vermezken görümce kimki benim cocuguma el kaldiriyo birde kafasina vuruyor yıkarım o evi nun başına :angry:

0 oy
(575 puan) tarafından
Senin oğlun isterse o evi yaksın yinede kmise kafasına birde demlikle vuramaz. Annesin sen susma söyle tabi eşine... 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Gorumcenin tedaviye ihtiyaci var acill manyakmi ne 19 aylik bebegin kafasinami vurulur ben olsam o anda kan cikardi iyi durmussun yine sen
0 oy
(617 puan) tarafından

Ona evde kalmak yaramamis başına vurmuş yokmu bir tane gönderin gitsin:P

(154 puan) tarafından
Malesef 3 senedir evliyim bit allahın kulu gelip istememiş ne *** olduğunu biliyolar çünkü
(617 puan) tarafından
Asla izin verme dövmesine sen annesin bebeğini koru böyle hadsizlere karşı
0 oy
tarafından

Az bile yapmışsın ben onun o vuran ellerini kırardım benim çocuğuma vuracak ve ben eşime söylemiycem öyle şeymi olur yemin ederim öyle bir duruma getiririm ki onu bir daha bırak vurmayı ağzını açamaz.. ! 

0 oy
(14,025 puan) tarafından
Bence anlat hem bahanen olur evi ayırmak için 
0 oy
(181 puan) tarafından
Canım çocuğun istediği kadar yaramaz olabilir o çocuk adı üstünde bir sürü oyuncağı olabilir o an tencere tava oynamak istedi oynayabilir bu gayet doğal bir şey benim kuzenim küçükken bir sürü arabanın içinde kumandayı araba yapar kırardı sürekli eşine söyle bizim çocuğumuza sürekli vuruyor bağırıyor de ve ben senin yerinde olsam çocuğumun kafasına demlik vurduğu gibi elinden tutar o eli kırarım kimse çocuğuma dokunamaz babası bile kaynanan anlayışlı biriyse veya kayınbaban onlarlada konuş bunu
0 oy
(530 puan) tarafından
Bence eşine söyle hemen emin ol haklı olsaydı onlar senden önce söylerlerdi haklı olmadıklarını biliyorlar eşinle düzgün bir şekilde konuş oda kardeşi ile konuşsun belki evinizi de ayırırsınız kimsenin haddi değil küçücük çocuğa el kaldırmak bir de sana küfür ediyor Rabbim sana sabır versin 
0 oy
(410 puan) tarafından

Bak her 

imagecocuk oyle kimse cocuguma o şekil davranmaz bu hastalikta skliyorlar eşinle konuş

0 oy
(1,699 puan) tarafından
Çocuğuma kimse bağıramaz bile sac baş kalmaz başında 
0 oy
(247 puan) tarafından
Benim cocuguma benden baska kimse karisip terbiye edemez nekadar ayip ya coxuk bu tam o donemleri dagitacakta kiracakta Evde kalmista hirsini cocuktan  aliyor o gorumcem 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 616 göst.
8 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Asel Linam (966 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 786 göst.
27 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 219 göst.
15 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 393 göst.