0 oy
1,353 göst.
Aile kategorisinde (154 puan) tarafından
Hanımlar merhabalr bugün eşimin ailesiyle tartıştım mesele şu bekar bir gorumcem var 24 yaşında normal de çok iyi anlaşırız ama oğluma çok karışıyor ne yapsa kızıyor evi dağıtsa kızıyor benim oğlum henüz 19 aylik ve tencere demliklerle oynamayı çok sever o oynadıkça gorumcem kızıyor bunlara alışmasın demliği aliyo çocuğun başına vuruyo cimcikliyo artık dayanamadım buğun kızdım ona bama bağırdı üstüne falan gittim birsuru küfür etti bana laf söyledi annesi gil falan kızdı ona ama yine de kızını tutarlar tabi sabahtan icimde bi ukte var ya canım çok sıkkın bu yüzden eşime söylemek istemiyorum dersem ona çok kotu kızar şuan konuşmuyorum onunla.ama aynı ev için de zor oluyor sizce ne yapmalıyım ben ya oğlumun her yaptığı şeye karışıyor daha bebek diyorum anlamıyor başımıza kaldı evlenmedi gitti ya 24 yaşında bir kere bile görücü gelmedi buna  

60 Cevaplar

+1 oy
(4,911 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ne demek kafasına demlik vuruyor sen iyi misin ? Tabiki esine anlat durumu nasil susarsın evlat bu can !
-Reklam-
+1 oy
(680 puan) tarafından
Valla kimse kusura bakmasın babam bile cocuğumu dövemez hayırdır yani
(154 puan) tarafından
Bende çok karşıyım ama anlamıyorlar benim oğlum çok yaramaz bir çocuk olan bana oluyorken onların bir yeri kalkıyor muş neymiş çocuklardan artık bıkmışım gitsinler bu evden diyip diyip duruyordu
+1 oy
(7,791 puan) tarafından
Beraber yaşamak zor canım ondan uzak tut sen çocuğunu mümkün mertebe eşine de şöyle çocuk bu boru değil oyke cani sıkıldıkça vuramaz
(154 puan) tarafından
Öyle yapicam bir daha kızsın bi bağırsın onu bu defa çok kiricam
(7,791 puan) tarafından
Bence sen değil şöyle eşin konussun daha iyi olur
+1 oy
(121 puan) tarafından
Oha walla alir o demligi onun kafasina carparim benim kizimda 19 aylik empati kurdum we cok sinirlendim allah kolaylik wersin canim
0 oy
(27,306 puan) tarafından

Ellerini kırmak lazım öylelerinin .

(154 puan) tarafından
Aynen gerçekten
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Nasıl vurabilir tepkini sert koy eşine de şöyle gerekirse küçük çocuk  dağıtacak da oynayacak da onu toplu sanki tmm halası kızabilir ama vurup cimdiklemek nedir 
(154 puan) tarafından
Eşim kızıyor eşim kardeşini bildiği için asla bana tepki göstermez zaten ben diyecem ama bir daha oğluma dokunursa onu mahvederim
0 oy
(3,527 puan) tarafından
İyi sabretmişsin ben olsam o demliği onun kafasında parçalardım hangi hakla benim çocuğuma el kaldırır 
0 oy
(2,071 puan) tarafından
O kimki çocuğuna vuracak ben esime söylerdim valla onun o ellerini de kırardım 
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Valla benim çocuğuma kimse el kaldıramaz  parçalarım    ki herkes benden korkar  
(2,028 puan) tarafından
Bu arada neden hiç görücüsü  olmadı yanlış anlama birini falan yapacagimdan  degil yas  24 deyince o yüzden merak ettim
0 oy
tarafından
Bekara karı boşamak kolay yarın birgün kendi çocuğu olsa gık demez sakın taviz verme valla 
(7,791 puan) tarafından
Aynen küçük amcam babama kılıbık der durur annemi dovdurturmus eskiden şimdi kendi evlendi karisisna gık dmez
0 oy
(3,836 puan) tarafından
senin evladına öyle el kaldıramaz anne baba da dahil buna.

bi birey artık o bebiş öyle vurmak falan yanlış. benim kardeşim pek yapmıyor da görümce arada hızlı alıyor elinden birşeyi mesela kizimin kayinvalidem hemen diyor yavaş ol biraz o daha küçük korkar öyle yapma falan. onun dışında asla ama asla kabul etmem eşime de derim yani. evlat ikinizin sonuçta görümcen kendine çeki düzen vermeli. 
0 oy
tarafından

Gece gece sinir oldum onun ağzının ortasına ederim görümce gibi çocuğuma vuracak kırarım onun ellerini pislikkkkk eşimede derim etsin ağzına diye ortalığı kepçe dönmez ederim 

0 oy
tarafından
Koyduğun tepkinin arkasında dur canım sakın yumuşama iyi yapmışsın terbiyesiz kocasızlık başına vurmuş onun 
0 oy
(1,282 puan) tarafından
Yok söyleme eşine, çocuğunu günlük düzenli dövsün sana da küfür etsin ne deyim. 
(416 puan) tarafından
+1111111
(7,791 puan) tarafından
Ay başını okuyunca dedim ne diyo bu
0 oy
(450 puan) tarafından
Sana yemin ediyorum şu durumun aynısı bana olsa bırak görümce yi kendi kardeşim ablam dahi aynı şeyi yapsa o tencereyi tuttuğum gibi kafasına gecirirdimki eşimde aynı şekilde isterse anası olsun kızıma öyle bisey yapılsa asla kaldıramaz.. Senin esinde eğer kardeşini savunursa yazıklar olsun derim.. Cok sinirlendim valla 
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Tavrını koy esinede soyle esinde bilsin yuz vermeyin herkes hatasını bilir nasil vuruyor oyle kafasına valla benim esim değil kardesi kim olursa olsun asla kimseye vurdurtmaz ben de ayni şekilde ona o hakkı vermeyin 

Terbiyesiz
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Görümcen oğlunu dövüyor ve sen bunu eşine söylemeye mi cekiniyorsun benim oğluma biri böyle yapsa anında eşime söylerim hiç beklemem öyle şey mi olur yaaa şöyle eşine gereğini yapsın konusssun kardeşiyle yada ayırın evinizi en rahati
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Hısım akraba eş dost kim varsa haber sal evlendirin onu   
0 oy
(119,001 puan) tarafından
O gorumcen benim elimde kalirdi
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Sen onların evine gitmişsin malesef onlar senin evinde değil 

Kendi ocağın tutsun rahat edersin. 

Kimse evladima vuramaz ellerini kırarım 

İlgili sorular