0 oy
658 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Kendi hesabindan engellemistim bnm hesabimdan bakmis kayitli kalmis yarın ise gidince ss aticam bunu sen mi aradin diye yada başka ne yapabilirim .ben hatalarini affettikce baska hatalar yapiyo cok sıkıldım bu adamdan. Ayrica eski sevgiliside kuzeni yani hep gorecek ölene kadar. Derdim neydide evlendim ki ya

8 Cevaplar

+3 oy
(687 puan) tarafından
Bak sen erkeğe sen çok yüz vermişsin cnm.agzina sicta birdaha değil tl onu aramak senin tl gördüğü yerde eli ayağı birbirine girsin.ne eli maşali  kadınlar var 
(1 puan) tarafından
Eskiden oyleydim ama yaptigi bir degil iki değil tonlarca hatasi var
-Reklam-
0 oy
(2,886 puan) tarafından
O kadar cesaretli mi gerçekten
(1 puan) tarafından
Demekki cesaretli bacim yada bnm avelligim
(3,551 puan) tarafından
Belki de sen baktın unuttun canım. Olamazmı..birde gerçekten durumun zor. Kuzenğymiş ya. Evlenir gider inşallah bir an önce. Bu kuzenine sevgili gözüyle bakanları asla aklım almıyor asla da almayacak. Benimde var kuzenlerim ama biz hep kardeş gibi büyüdük. Asla yan gözle ne baktık ne de onlar bize baktılar. Akraba evliliği oluyor. Kesinlikle bize ters.
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Cesarete bak 

0 oy
(8,986 puan) tarafından
Merakına yenik düşmüştür yada varsa buna benzer başka cidden kafaya takarım ama işe gidince değil şimdi öyle bi tepki koy ki bi daha aklından gecemesin
(1 puan) tarafından
Daha öncede bakmisti . Google gecmisine baktım ruyada eski sevdigini görmek diye arama yapmis
(8,986 puan) tarafından
Ooo walla iyi düşünüyüm dedim ama yok bacım ha belki bazıları nevar sanki der ama benim başıma gelse cidden takarım eşime de gösterrim tepkimi zaten bide akraba imiş daha kötü inş çözülür kuzum bi daha yapmaz
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Yine affedecek sen bnce hiç ses etme. Bu sefer nasılsa affediyor moduna giriyorlar. 
0 oy
(290 puan) tarafından
Bence tepkili ol pişman ettir bir daha yapamasın o ne öyle ya madem öyle hali var niye evleniyor valla canım öyle attan alma üstüne git ki bi daha yapmasın 
0 oy
(2,161 puan) tarafından
Benim eski kocam benim telefondan kızı aramış sonra kız aradı beni kimsiniz beni aramışsınız diye ilk tanıyamadım tanıyınca da abimdeydi telefon o aramış olabilir flan dedim kızın erkek çevresi genişti ondan heralde peşine düşmedi belkide anlamıştır hatta kıza şarkı dinletmiş o şarkının adını söyleyince anladım o kız olduğunu :D tabi naptım hiç bişey yapmadım boşanmak istiyodum zaten naparsa yapsın umrumda değildi 
(1,975 puan) tarafından
Yürek yemiş sanki cesarete bak bide senin telefondan şarkı dinletiyor.
(2,161 puan) tarafından
Dengesi bozuktu yaptığı en masum şey diyebilirim :)
0 oy
(2,919 puan) tarafından
Bütün ömrünü etkileyen bir durum 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 2,035 göst.
26 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 394 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,001 göst.