0 oy
501 göst.
Aile kategorisinde (699 puan) tarafından
Kızlar perşembe akşamı eşimle oturuyrz kestane pişiriyorm elektrikli sobanın üstünde. 16 aylık ta bi kızım var hiç yerinde durmaz 2 de bir sobanın yanına geliyor koşuyor akşamdı uyku gelmişti düşüp düşüp kalkyodu ama benm aklım çıkıyor sobaya deyeck yanacak diye. En son da yüksekle dur diye bağırdım. Sessiz sessiz yatan eşim aslan kesildi ne bagryn diye bana bağırdı. Aa sinirim yükseldi. Bide hamileyim. Bak o zmn kızına dedim sobanın üstünde düşünecek yansa iyi mi dedim. Derken derken konu büyüdü. Benim susmami bekledi susmadım bende. Sen hayvansın dedi bana. Bende dayanamdm sende ****** oğlu hayvansn dedim ama hemen pişman oldum babası da ölmüş. Vazoda yapay çiçek vardı. Tuttu bana fırlattı onu duvara deydi parçalandı ortalık battı. Göbeğim de ağrıyordu. Gelip bunu anan mi temizleyck dedim

Banane kim temizlerse dedi eşim de. Neyse ben temizledim ağladım da biraz. Kızım var diye belli edemedim. Yattı uyudu ayrı yattık. Dün de gündüz işte iyiydi tlf da akşam eve geldi gene aynı bende baya kötüydm ilgi bekledim yani ilgilensin bekledim. Yok gittim ben yanına uzandım uzamasın artık şu konu dedim baktım hala uzatıyor kalktım biraz daha konuştuk. Haklıysan sus diyo bana ben haksizm susuyorum diyo. Gece gene ayrı yattı sabah kızım yorganı kaldırmış babasını arıyor canım sıkıldı onu öyle görünce gittim sabah yanına uzandm gene aynı.

Bende dedim uzatmayalım dedikçe yanına geldikçe senin g... Kalkıyor dedim ne halin varsa gör. Git ananın evinde kal ben seni görmek istemiyorum dedm kızımla kahvaltı hazırladım yaptık hala koltukta yatıyor. 

Uzun oldu ama ben napim bana bi akıl verin 

12 Cevaplar

0 oy
(2,604 puan) tarafından
Ah biz kadinlar 

Ama olmuş babasina ole denir mi kendini onun yerine koy sen hemen barişirmiydin?
(699 puan) tarafından
Dediğim şeyin farkındayım o an hemen geri özür diledim belki de onun için bu kadar uzatyo ama bende 2 defa gittim yaklaştım ama gerçektn g.. Kalkıyor
-Reklam-
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Allah sabir versin canim biliyorul kenidnizce haklsnz ama birinizin alttan almasi lazım en azindan ccklarinz icn ne bilim esinde abartmış biraz
(699 puan) tarafından
Sağol cnm amin. Yani evde çocuk var dediği de yok bu kadın hamile bak üzülüyor dediği de yok. İlk hamilelgmde kendiyle kavga ettik gene ama baya ciddiydi. Kanamam oldu 4 ay düşük tehlikem vardı yattım
(2,257 puan) tarafından
Hamilesin bosver takma kafnaa ama insanin elinde degil emin ol erkekklerin yuzde 99 böyle
(699 puan) tarafından
O yüzde 1 lik kısımlar nerede acaba :)) 1i benim babam
(2,257 puan) tarafından
2. Side benim babam Allah im nasil bir adam hep oyle biri ciksin karsima diye dua ederddim abbam kadar olmasa da yinede iyidir eşim
0 oy
(742 puan) tarafından
Bence   o senin pesinden kossun 
(699 puan) tarafından
Bende öyle yapım dyrm ama seviyorum da yani uzatmayı hiç sevmem. Böyle tatsız tuzsuz evin içi. Ama kendi de kalkıp da bsiey yapmıyor
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Çok abartmissiniz ikimizde hatalisiniz 
(699 puan) tarafından
Ben kabul ediyorum da keşke o da kabul etse
(4,698 puan) tarafından
Ama en çok hatatli olan sensin zaten yok ****** oğlu ****** anan mı temizleyecek niye aileyi katiyorsunuz orada ne anası var ne babası var onlar yüzünden de değil kavga
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Vefat etmiş babasına kullandığın cümle çok ağır olmuş, empati yap bakalım sen hemen affeder miydin? 

(699 puan) tarafından
Affetmezdm. Ama şu var onu sinirle söyledim biliyor çok tetikledi beni. Ama babasını kasdetmedm ben
0 oy
(507 puan) tarafından
Canım ama adamın yanına gidiyorsun onda bile g.. kalkmış filan deyip kalkiyosun. Ölmüş babasına ****** demişsin tavır yapması normal değil mi içi acımıştır. Aynısını onlar bize dese neler yaparız. Onun da sana ****** demesi terbiyesizlik ama o an karşılığında bunu dememeliydin. 
(699 puan) tarafından
İşte cnm altta bak uzun bi yorum yazdım. O beni bu hale getirdi sürekli kendi küfür eder aileme anneme babama. Hep uyarım ama aynı. Artık yaptıkları yetti yani dayanamadm
0 oy
tarafından

Genel olarak söylüyorum kadınlar susmalı çünkü kadının dilinin kemiği yok sinirlenince çok ağır konuşuyoruz. Ölmüş babasını niye araya katıyorsun gelsin anan temizlesin niye diyorsun yok yere uzamış konu. Allah evinize huzur versin.  Eşinde belli ki inatçı aynı benim esim gibi inatçı adamla çok zor kaç gün beklerim ki beyefendinin inadı kırılsın da barışalım :ermm:

(699 puan) tarafından
Amin. İnsan bilmeyince böyle yorumlar yapabiliyor. Eşimin ailesine göre kadınlar konuşamaz eşimi dr böyle yetistrmsler. En ufak Biseyi uzatır hic ben suçluyum demez bende bu hata var demez. Kaynanamda oğluna laf dedirtmz. Söyle düşün aldatsa bile sen hatalısn oğlu değl.

Gerçekten çok inatçı kadın gibi ya
0 oy
tarafından
Haklıyken haksız duruma dusmus sun canım babasına keske demeseydin bence uzerıne gitme kendi haline bırak ikinizin de sinirleri yatıssın
tarafından
Cok kırıcı olmus canım sende sınır esnasında demisin ama guzel bir konusma yap ne olursa olsun rahmetli babana o sekılde dedıgım ıcın ozur diledi ister konus ister konusma ama bu benım vicdanı gorevım demek zorundayım de
(699 puan) tarafından
Smdi yatıyor da uyansın derm bakalım ama tepki ne olur blmyrm
tarafından
Insallah aranız duzelır canım
(699 puan) tarafından
İnşallah cnm çok sağol
tarafından
Rica ederim canım ne demek
0 oy
(581 puan) tarafından
Canım aranızda saygı denen şey pek yok galiba. Yani senin eşine karşı konuşmalarını yanlış buldum. Eşim bana hayvansin dese ben ona sende ****** oğlu hayvansin diyemem. Yada götün kalkmış diyemem. Hakaret ettiğinde susarım ama sonra burnundan getiririm. Eğer eşin sustuysa sende sussaydın niye uzatıyorsun. Sonra sinir anında ağızdan çıkanların pek telafisi olmuyor işte.
(699 puan) tarafından
Kendimi anlatabildiğime çok mutlu oldum valla. Hiç bisey yokken keyfi küfür eder. Her seferinde uyarım. Her seferinde kızarım. Deme diye ama her seferinde küfür ettiğinde karıştirir
(581 puan) tarafından
Hiç sevmem ağzı bozuk insanları. Adam bu yaşına gelmiş terbiye öğrenememiş canım bu saatten sonra hiç değiştiremezsin. Allah yardımcın olsun. Ne diyeyim
(699 puan) tarafından
Amin amin cnm benim. Yetiştirmeyle alakalı. Hep annesi yüzünden. Suyunu bile kalkıp almaz ya annesi pohpoh yapa yapa. Baya büyütmüş yani. Smdi de ben çekiyorm
(581 puan) tarafından
Boşuna demiyorlar canım ağaç yaş iken eğilir.
(699 puan) tarafından
Evet cnm oğlum yok ama olursa asla eşim gibi yetistirmycm
0 oy
tarafından
Kiz durmadan annesini ne kattin  ya

Sora dicek anam degerli sen degersizsin
0 oy
tarafından

Kızz ammada uzaltmışsın konuyu ben bile okudukça daraldım bunaldım tabikide haklısın ama bence tartışma esnasında ana babayı katmayın meselenizi kendi aranızda çözün birde erkek milletine az fazla konuşunca hemen aslan kesiliyolar kendilerini bi cacık sanıyorlar bence kendini kırdırma birdaha sana bağırdımı bi laf sok o ona yeter bence 

(699 puan) tarafından
Nasıl mesela cnm
tarafından
Herkesin bi zayıf noktası vardır eşini srn tanırsın

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 312 göst.
8 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 522 göst.
6 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevgi344 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy