0 oy
394 göst.
Diğer kategorisinde (397 puan) tarafından
Kızlar ben bayadır istiyodum 4 yasindaki oğluma youtube kanalı açıp içerik üretmek istiyorum çok akıllı akici konuşması var izlenir diye düşünüyorum sizce ne tarz içerikli videolar çekmeliyim kafamda tam olusturamadim yardımcı olurmusunuz 

10 Cevaplar

+3 oy
(564 puan) tarafından
Çocuklar için sosyal platformların kullanılmasını doğru bulmuyorum ne gibi bi katkı sağlayacak bu çocuğunuza oraya üreteceğiniz içerikleri çocuğunuzla oynayabilirsiniz video yap yükle vb için harcayacağınız zamanı çocuğunuzla değerlendirebilirsiniz 
(5,651 puan) tarafından
Bi + da benden sana
(397 puan) tarafından
Çocuğumla zaman geçirmediği mi kim söyledi aksma kadar oğlumla ilgilenip oyunlar oynuyoruz zaten kanal acmak  bu kadar da kötü değil kimse sosyal medya kullanmasın o zmn
(564 puan) tarafından
Çocuğunuzla zaman geçirmiyorsunuz demedim zaten zaman geçirdiğinizi siz belirtmişsiniz oyunlar oynuyoruz çok akıcı konuşuyor diye ilgilendiğiniz zaten belli kişisel bir yorum değil genel bir yorum yaptım sosyal medya kullanımı tabikide güzel bişey ancak çocuklar işin içine girince doğru bulmadığımı yazdım bu konuda bir uzman olarak yinede sizin özgür tercihiniz tabi gelişimsel açıdan YouTubeda videolarının olmasının çocuğunuza bir yarar sağlamayacağını düşünüyorum
(397 puan) tarafından
Cağımızın yeni mesleği youtuberlik doğrusuda var zararida var bn tamamen savunmuyorum oglumun da ilgisi var meraklı belki burdan tutunacak ilerleyecek ilerde bu meslekte başarılı olacak bn de böyle düşünüyorum zaten bayadır aklımda olan bu fikri bi türlü geciremedim hayata bnmde var acabalarım
(564 puan) tarafından
Herhangi bir alanda yetkinliği olmayıp sadece izleneyim diye açılan onca kanal var o yüzden ben bir meslek olarak görmüyorum belki hobi olabilir işinin yanında yapılabilir ancak asla bir meslek değildir milyarlar kazanıyor dahi olsa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gezintiler oyuncak oyunları baya rağbet görüyor 
(397 puan) tarafından
Gezintiler bu dönemde pek yapamam ama eğitici izlenimi sizce bildiklerini anlatsa arada yemek tarifi verse arada oyuncakla oynarke  filan çokmu karışık olur
tarafından
Yook cnm güzel olur abonen varmı
(397 puan) tarafından
Yok canım daha açmadım önce video biriktireyim öyle acayim diyorum
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Çocuk videoları çocuklar cpk izliyo cidden hatta gecen haberde gördüm bu yıl en cok para kazananı bi çocuk yabancıydı 
(397 puan) tarafından
Aynen inanılmaz izleniyo hem oğluma.hem bana uğraş olur hem oglumun özgüveni dahada yerine gelir diye düşündüm ama içerik tam bulamadim
(2,127 puan) tarafından
Oyuncaklarını tanıtabilirsiniz
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Birlikte etkinlik yapabilirsiniz onu çekebilirsin. Boyama, kağıttan hayva.n yapma vs. Ablam bitmis rulolardan el işi kağıdıyla hayvann yapıyor oğluyla
(397 puan) tarafından
Güzel fikir  canım teşekkür ederim
0 oy
(162 puan) tarafından
Bende youtube de rubik küp yapan bi çocuk görmüştüm kendini orada iyice geliştirmiş felan güzel bi içerik olabilir 
(397 puan) tarafından
Bakayım youtubeden nasıl biseymis canım çok sagol
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Allah yardımcı olsun inşallah bunu bende çok düşündüm kızında çok istiyo hatta hayali youtube olmak. Genelde oyuncak acımı videolarını seviyo yada evcilik oynayanlari izler kızım 
(397 puan) tarafından
Açmayı dusunmuyomusunuz peki n3den vazgectiniz
(9,652 puan) tarafından
Açtık aslında ama devamını getiremedik bebbek tv iki video var.. zaman bulamıyoruz diyebilirim tek video çek at olmuyor onları düzenlemek gerek falan ugrasli birsey
(397 puan) tarafından
Kanalın adı ne cnm.merak ettim bi bakayim
(9,652 puan) tarafından
Bebbek tv diye hatırlıyorum :) toslık hasta oldu ayşe çorba yaptı gibi bisidi sanırım video adi
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Çocuk kanalları ödemenin yarısını alıyormuş you tube çok ödeme yapmiyormus o yüzden ben değmez diye düşünüyorum sen bilirsin tabii
(4,040 puan) tarafından
Sosyal medya olayında biraz temkinliyim aslında işin içinde kazanç yoksa boş geliyor ama biraz kendimi açmam lazım çünkü şimdiki gençler you Tuber olmak istiyorlar muhtemelen oğlumun da öyle istekleri olacak :)
tarafından
Neden az kazansın çocuk videoları verdikleri reklamlar aynı ben bizzat bu işi yapıyorum öyle bir olay yok kazancın gayet iyi çalışıp çabalarsan oluyor ben 2 kanalı açtım bile youtube yapan buradan bir kaç arkadaş daha var bebeğinin videolarını çekiyor saatide epey ilerledi yapacaksan kararlı ol ben yardımcı olurum sana
(397 puan) tarafından
Tam olarak ne yapıyorsun canm anlatirmisin
tarafından
Benim haber ve müzik kanalım var senin içeriğin farklı olacak  bilgisayarın varmı
tarafından
Youtubenin politikasını okudunmu  kendi içeriğin olması 1. Kural 4000 bin saat izletmen lazım +1000 abone abone ile izletme bende içeriğide sen hallettinmi tamamdır bu iş ama bilgisayar olması şart
0 oy
tarafından
Ben dgs kazanırsam o zaman açmayı düşünüyorum kazandığım bölümün derslerini anlatacağım bir kanal olacak büyük ihtimal 
(397 puan) tarafından
Inşallah ilerlersin cnm
tarafından
İnşallah. Hele Bi dgs yi kazanayım da :D
0 oy
tarafından
Cocuklarinizi boyle sosyal medyaya oyuncak etmeyiniz o is hic o kadarr kolay degil 
(397 puan) tarafından
Oyuncak etmek ne demek ya
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Para kazanmak için oğlumu millete yayın edemem valla 

Millet izlicek nazar ederler felan nolur nolmaz ben sevmiyorum böyle şeyleri 

Ama senin yapasin varsa etkinlikler yaptır onlar dikkat çekiyor 
(397 puan) tarafından
Sokagada çıkarmayın o zmn nazar olur Allah korusun

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 141 göst.
23 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Tugba3101 (1,278 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 262 göst.
0 oy
15 cevap 460 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 393 göst.
9 Şubat 2019 Diğer kategorisinde ❤Göksu❤ (176 puan) tarafından soruldu

377,864 soru

11,310,058 cevap

34,744 kullanıcı

...