0 oy
705 göst.
Aile kategorisinde (44 puan) tarafından
Bebegimin 2. Ay asisi icin kaynanamlara gittim uzun hikaye asi konusu onlar baska sehirdeler bebegimle esimde evde kaldi calisiyo gelmedi neyse gittim havalimanindan beni aldilar eve geldik kayinbabam geldi doktor bebege mama ver demisti kilosu baya duusk demisti mama almam lazim dedim git al dedi esimin ailesi gittim aldim verdik kizima biberonada baya para verdim evli olan gorumcem cocuklariyla geldi kziima dediki bu bebek mi be hicte bebege benzemiyo dedi seismi cikarmadim cocuklari bebegimi eline aliyolar almayin cocuklar dedim gorumcem deidki senden iyi bakarlar onlar dedi bisey demedim kziima mamsini verdik cok sukur biraz toparlandi sonra eve yengleri geldi bana 50 tl verdi bebek icin dedim kizima mama alirim kayinbabam dediki niye biz alamazmiyiz oyle diyosun dedi yok oyle demek istemeidm dedkm sustular kxiimin mamasi bitti mama alin dedim sen git al dediler tmm ben gidiyrum dddim aldilar sonra annesi dediki oglum seni sevmiyo atesin mi cikti hemen evine gitmek istiyosun 700 tl elektrik faturasi getirmissin torununuz icin yaktim elektriklo sobayi dedim sus dedi bana sonra bebegin esylarrini ellerimle yikattilar bana camasir makinasina atmadilar milletin yanindada burasi senin evin dediler kendime makarna yaptim oyle makarna yapilmaz senin yemegini yemem dedi sonra ben gidicem zaten kziimi alip deidm kizini alip gidemezsin sen benim oglumu aldin bende senin kizini alicam dedi ne alka o benim kocam dedim sonra gidip biletimi kesip evime dondum kizlar suan soba yakiyoruz esimle beraber sizce donmekle hatami ettim 

25 Cevaplar

+2 oy
(10,988 puan) tarafından
Pardon ama bunlar gerizekalı mı? Senin anan baban yok mu bunları anlatacak? Eger bunlar anlattığın gibiyse bunlarda ne vicdan var ne ar namus var ne beyin var. 
(44 puan) tarafından
Dayanamadkm kactim ordan
(10,988 puan) tarafından
İyi yapmıssın beynin varsa bir dahada gitme
-Reklam-
+1 oy
(1,320 puan) tarafından
Eşin berbat biri elektirik faturanın tutarını neden anasına söylüyor 

TEK HATALİ SENSİN HERSEYE SUSTUM SES ETMEDİM DİYORSUN SAKA MİSİN 

ONLAR İNSAN Mİ AYRİCA 

ALLAH BİLDİGİ GİBİ YAPSİN O NASİL AİLE TOVBELER OLSUN 
(894 puan) tarafından
Kesinlikle en nefret ettiğim tip evinde olanı biteni ailesine yazan. Zaten koca adam olsa kimse hanımına laf söyleyemez
+1 oy
tarafından
Size 700 elektrik geldiğini nerden biliyorlar? Oğlum seni sevmiyo deme cesaretini kim verdi onlara ? Kocan gevşek ağızlı bacim senin kusura bakma arkandan onlarla dedikodunu yapmasa kimse sana agzini acamaz
0 oy
(1,573 puan) tarafından
İyi etmişsin orda durup onların lafını sözünü dinleyip stres sıkıntı cekmekten kendi evin daha iyidir
0 oy
tarafından
niye gittinki oraya ben bişey anlamadım
(1,908 puan) tarafından
Bende hicbisey anlamadim :)))))
0 oy
tarafından
Çok şey söylemek isityorum da tövbe tövbe  neyse 

Allah sabır versin bacım uzak dur onlardan 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Tövbe yarabbim iyi yapmışsın hatta susmak la hata etmissin ne demek senden iyi bakar saçmalamış lar resmen  böyle insanlari bı kaşık suda bogasim geliyo 
0 oy
tarafından
Bunca şeye rağmen.htaami ettim demen  yani gözunu aç biraz
0 oy
tarafından
Ay Allahım zaten sinirlerim tepemde ya bu basıl insanlık ya deli oldum okurken hayırdır o kim ki senin çocuğunu alacakmış dönmekle çok çok çok iyi yapmışsın bir saniye bile durmam öyle bir yerde 
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Oha oha oha okudukça şok oldum eşin biliyor mu 
0 oy
tarafından
Hata nerde canım soylım mı sacını basını alacan ele nasıl olurmuş anlasın okurken beynimden kan cıktı bırak otur kocanla gitme daha onlara
0 oy
(6,158 puan) tarafından
Ne dengesiz insanlar var yaa
0 oy
tarafından
Afedersin cnm ama ne kadar dengesjz haysiyetsiz kraktersiz pis insanlqrmis ya hele o gorumcen tutup agzini yirtasim geldi ***** herifler 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Kaynanan tam bir maldeynegi yoksa başka bi açıklaması yok
0 oy
tarafından
iyi durmussun valla canım ben olsam sabredemem cidden herkes haddini bilsin ne o öyle 
0 oy
(48,893 puan) tarafından
hala bunu mu soruyosun
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Hata etmişsin canım kalıp biraz daha laf yemeliyidim canım sen iyimisin tabiki iyi yapmışsın dönmekle ne demeye onların lafını dinleyip duracaktın
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Ne dengesizler nasil insan bunlar okurkan burda sinirden deli oldum allah yardimcin olsun canim allah kimseyi kimseye muhtac etmesin.
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Agzini yirtarim senin deseydin esin ne diyo bu duruma agzim acik okudum
0 oy
(13,205 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın Ezdirme kendini hiç  

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 866 göst.
16 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,206 göst.