0 oy
327 göst.
Aile kategorisinde (1,990 puan) tarafından
Sallamadan uyumuyor ve uyuyunca sallamayı biraktigim an acıyor gözünu

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayağında salla canı. Yüzünü ört
(1,990 puan) tarafından
Atıyor örtüyü 4 aylık
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
15 aydir salliom gerisi sen dusun .d
(1,990 puan) tarafından
Abooo yandik
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Sırtına  masaj yapmış gibi yap yavaş yavaş pış pışla belki hoşuna gider
(1,990 puan) tarafından
Bunu yapıyorum ama çıldırmış gb durmuyor ağlıyor  bide anne karni sesi olmadan da uyumuyor fena alıştı ya
(3,036 puan) tarafından
Kızıma 1 haftalıkken dinletiyordum 1 hafta falan baktım olmayacak benim uykum geliyor ses çok sınır bozucu bide kapatınca hemen uyanıyordu dedim bu böyle gitmez artık dinletmiyorum
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım 2 hafta diş sikman gerekiyor yanına uzan sende uyuyor gibi yap alışır
(1,990 puan) tarafından
Ay durmuyir ki çıldırıyor ne yapacak bilmiyorum uyumuyor öyle hiç
(4,698 puan) tarafından
Alışacak sende sabır edeceksin
(1,990 puan) tarafından
Inşallah
0 oy
tarafından
3 yasina gelcek unutturamiyom D
(1,990 puan) tarafından
Uf fena alıştı bide anne karni sesi olcak yoksa uyumuyor
tarafından
Onu unutturdum 4 5 aylik olunca. Kafam beynim sisiyordu artik
0 oy
tarafından
Ben 3 aya yakin oluyor birakali 19 aylik şuan 

Müziği vardi yanimda yatirdim hala öyle gece kalktığında yani tam kalktmiyord gözler kapali ağlıyordu bende müziği acip yanjna bırakıyordum daldigu da geri kapatıyordum... .

Sonra aksamlari yanina yatip uyuttum gündüzleri sallardim sonra onuda bıraktık şükür ki bıraktık zorlanmiyordum ama geceleri zor oluyordu ama isteyerek yapamadim bian da oldu kendi simdi istemiyor yatagi sallaniyordu yataginida sabitlettirdim.. 
(1,990 puan) tarafından
Ya bu bebeler ecit mecit çok fena daha 4 aylık parmağında oynatıyor kendine bi rutin oluşturdu anne karni sesi vede sallanmadan uyumuyor buda beni çok yoruyor işimi gucumu yapamıyorum durduğum an acıyor gözünü uyumayincada huzursuz oluyor inşallah bırakır ya
tarafından
Daha cook var kuzum şuan o düzeni yapamazsin suan kendi ne isterse onu yapıcaksın...
Nasil uyumak istiyorsa çünkü tam otururdum dersin diş çıkar... bizim kopek dislerimiz var yeri geliyor bir gün bir duzeni kacirdigim an bitti.... biriis geldginde hafiftrn bozuluyor ertesu gun düzeltme icin elimden hergeleni yapıorum
(1,990 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun canım
0 oy
(36 puan) tarafından
Canım 1 haftadaır beşikte salamadna uyuturyprum elimi alınca uyanırdı istegramda türkan acar var sayfasının storilerine bi bak hiç vakit kayvetme olmaz deme ben sabah kadar sallıyodum şimdi dokunmamı istemiyor kızım pış pış diyprum o uyuyor çok şükür
(1,990 puan) tarafından
Oh ne güzel darisi bana bakıcam canım sağol
(36 puan) tarafından
Bak canım bak geçen paxar günü başladım bazen mız mız yapıyo hafif sallıyorum geçince pışpışlıyorum
0 oy
tarafından

Öncelikle sallamadan uyumaya hemen alışmaz ama sen genede pes etme bebeğin emiyor ise yanına yat emzir kısık ninni aç kulağına aşina olur zamanla ninniye alışır keşke başından hiç alıştırmasaydın 

(1,990 puan) tarafından
Ya kızım zoe bi bebek uyumuyordu sürekli ağlıyordu bunu çözüm olarak gördüm ama bu daha fena oldu yatarak emzirmeyi denedim yatakta uyuya kaldın diye ama mümkünatı yok yatarak emmiyo kaldırana kadar beni ağlıyor
tarafından
Netten uyku eğitimlerini araştırsan
(1,990 puan) tarafından
Aklıma gelmedi bakarım sağol canım
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Benimkiler 3 bucuk ayliklar ayagi unutturdum ama simdide ana kucağında salliyorum gerci sikayetci degilim ikisini ayni anda sallayabiliyorum sıkıntı olmuyor :)
(1,990 puan) tarafından
Ay ben biriyle baş edemiyorum hep ikiz ucuz analarını düşünüyorum Allah yardımcınız olsun
(1,113 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
tarafından
Benimki de ayakta uyumaz asla kucagımda müzik açıyorum son ses oyun havası falan arkası dönük bana öle uyuyor
(1,990 puan) tarafından
Ahah küçükken bende oyun havasıyla uyuyormuşum benim kide keşke öyle uyusa
0 oy
(848 puan) tarafından
Kuzum instagramda türkan acar var sayfasına gir Öne çıkan storylerde nasıl bırakacağını anlatıyor 
(1,990 puan) tarafından
Çok sağol canım hemen bakıcam
(848 puan) tarafından
Desteksiz uyku içinde eğitim anlatmış tamamen ücretsiz yani storylerde anlatıyo uygulayanlar var ve işe yarıyor.  Umarım senin bebiştede yarar
(1,990 puan) tarafından
Dinledim storileri sağol canım denicem  insallah
0 oy
(48,652 puan) tarafından
yanina yatir oyle dene 
(1,990 puan) tarafından
Yatırarak emziriyorum şimdi ise yarıyor
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Ayni benim gibi sanki ben paylaşmışım:Dsallamayi bırakınca hemen uyanıyor hic bi is yapamıyorum nasil biraktircam bende bilmiyorum 
(1,990 puan) tarafından
Şuan yatarak emziriyorum ise yaradı uyuyunca sivisiyom yanından:D
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Yeğenim 7 yaşında hala sallatır kendini daha 4 aylık canım beşiği varda beşikte dene 
(1,990 puan) tarafından
Beşikte sallaninca  uyumuyor canım şimdi yatarak emziriyorum gündüzleri bu iyi geldi bakalım
0 oy
tarafından
Ben iki cocuktan tecrubeliyim 3. Cocugu ya pusette ya besikte sallıyorum banyo edince sallamıyorum bile mayısın oda yanliz bırakıyorum yatiyor 3 qylik diger cocuklarimida yataklarını hapip ışığı kapatiyorum hikaye okuyorum iyi geceler yarin görüşürüz diyorum uyuyorlar ama alışana kadar canim cikti
tarafından
En azından degdi sabrettim oldu sende disini sık
(1,990 puan) tarafından
Bende şimdi yatarak emzirmeye başladım gece yapmıyorum şimdilik ise yarıyor gb bakalım benim ilk bebiş bide miz miz olunca çare sandım ama bu daha beter
tarafından
Benim ilk oglum hic durmuyordu yatarak emzirirken 2.5 yil yanımızda yatti sonra ayaga alistirdim gece gene yanımıza geliyordu 3 yil olunca bu yöntemi denedim yataklarına koyuyorum binevi dadi programi varya onu denedim iste
0 oy
tarafından
Kucağında salla
(1,990 puan) tarafından
Bu sefer ona alışır
tarafından
Yok alışmaz değiştire değiştire Bi süre öyle yap yine ayağa alışıyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 255 göst.
0 oy
13 cevap 160 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gmzz (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 449 göst.
5 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 325 göst.
27 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu

379,433 soru

11,357,576 cevap

34,835 kullanıcı

...