0 oy
697 göst.
Diğer kategorisinde (392 puan) tarafından
Merhaba kızlar ben 17+3 hamileyim 3.ayımda eşimden boşanma kararı alıp annemin evine geldim nisanda evlenmiştik mayısta şiddet yüzünden boşanma davası açmıştım ama yalvara yalvara eve geri dönerdi sonra gebe kaldım ama psikolojik şiddet devam etti zaten çok zor geçirdim ilk üç ayda hamileliğimi destek olmak yerine iyice cehennem etti hayatımı bir kez doktora dahi gelmedi ihtiyacımı sormadı bebeğini sevmedi elini bir kez bile karnıma koyup konuşmadı en son karnımdaki bebeğine geberir inşallah diye de beddualara başlayıp karnıma telefon fırlatınca boşanma kararını kesin olarak alıp evi terkettim ama o günden bu yana yaklaşık bir buçuk ay geçti bir kez bile bebeğinide benide merak edip bir adım atmadı psikolojik olarak öyle zor ki benim için bu kadar kötü bir evlilik yaşayıp başa çıkan biri var mı aranızda nasıl atlattınız bu döneminizi? :((

10 Cevaplar

0 oy
(1,690 puan) tarafından
8 aylık hamileydim boşanma davası açtığımda.. Oğlum 20 günlüktü boşandığımda.. 
(392 puan) tarafından
O süreci nasıl geçirdin peki allah seninde yardımcın olsun bebeğini hiç merak ettimi?
(1,690 puan) tarafından
Oğlum şuan 23 aylık.. Bir kere bile aramadı.. Süreç kolay geçmedi tabi ki hamilelik psikolojisi lohusalık bebeğin huysuzluğu derken zor oldu ama geçti.. Ailem arkamdaydı her zaman.. Şuanda da onlarla yaşıyorum bir şekilde atlattım yani.. Sağol canım Allah senin de yardımcın olsun..
(392 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bebeğine beddua eden adamdan zaten o bebeği merak etmesini bekleme.Kendi hayatına bak öyle birisiyle ömrünü mu curutecektin yıllar.İyi tarafından bak eğlen,ailenle bir şeyler yap kafanı dagit
(392 puan) tarafından
İnşallah bebeğim doğduğunda karşıma geçip ben babayım demez üzerinde hiç bir hakkı yok sadece çocuk yaparak baba olunmuyor:((
0 oy
(0 puan) tarafından
Hiç üzülme sen çok güçlü bir anne olacaksın. Bebeğinden asla vazgeçme o sana en yakın seni en çok seven insan olacak. Eşin için üzüldüm bebeğinden mahtum kalacak. Ama sende ilk üç ayında çok hassastın unutma keşke bebeğin için biraz daha sabretseydin oda babası sonuçta. Yinede herkes kendine göre haklı olduğunu düşünür onun yerinede koy krndini belki başka skıntılarıda vardır. Rabbim yardımcın olsun inşallh
(392 puan) tarafından
Ben nikah günü dayak yemeye başladım canım ve bir aylık evliyken dayak yüzünden ölümden döndüm polis son anda yetişti evdeki eşyalarımı paramparça ediyordu sürekli psikolojik şiddet uyguluyordu iftiralar atıp sürekli birşeylerden kavga çıkarıyordu ben yine affedip ona merhamet edip psikolojisi bozulmasın diye evime geri döndüm yanında oluyum istedim gebe kaldım ama asla duydugunda bir gr heyecanlanmadı kabullenmedi ne beni ne bebeğini doktora kendi imkanlarımla tek başıma gittim evimin ihtiyaçlarını kendim karşıladım asla yanımda destek olmadı bana ben kusarken kapıyı kapatırdı sesimi duymamak için sürekli telefonuyla ilgilenirdi yine de sustum ama artık bebeğine gebersin diye beddualara da başlayınca çaresizdim yine şiddet olsaydı bu kez bebeğime de zarar verecekti sen ne yapardın yerimde olsaydın?
tarafından
Zararın neresinden dönersen kar anlattığına göre ortada kurtulabilecek bir evlilik yok sakın dönme o bebiş doğar da büyür de Allah'ın izniyle
(392 puan) tarafından
İnşallah canım allahın izniyle
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Allah belasını versin inşallah o beddualar dönüp dolaşıp kendisini bulur canım merak etme bende boşandım ama hamile değildim çocuğum da yoktu bende evliliğimin 4.ayında boşanma kararı alıp annemin evine döndüm fakat mahkeme 1 yıl dolmadan boşamıyor bilgin olsun ben 1 yılın dolmasını bekleyip öyle boşanmıştım
(392 puan) tarafından
Evet biliyorum canım avukatımla konuştum herşeyi zaten çekişmeli olacağı için mecburen uzun sürecek :((
(3,527 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
(392 puan) tarafından
Allah razı olsun canım teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm senin adına ama belkide hayırlısı budur senin için bebeğinle yeni bir sayfa aç kendine allah büyük herşey güzel olur inşallah 
tarafından
Ailen ne diyor bu duruma ?
(392 puan) tarafından
Ailem nikahımdan bir ay sonra ölümden döndüğümde öldüresiye dövdüğünde onu öldüreceklerdi asla istemediler ona geri dönmemi darptan bir gün sonra hemen dava açtırdılar ama intihar etmeye kalktı yalvardı yakardı ben merhametime yenildim affettim ***** olan benim yani :'(
tarafından
Herşeyde vardır bir hayır üzme bebeğinde etkilenir güçlü durmaya çalış olurmu
(392 puan) tarafından
Öyle yapıyorum inşallah çabuk geçer bu zamanlar içim sıkılıyo :(
tarafından
Geçer allahın izniyle
0 oy
(107 puan) tarafından
Ben 2.5 aylık hamileyken ayrıldım çok zor bi süreçti ailem destek oldu kafamı başka şeylere vermeye çalıştım boşandm kızım şimdi 10 yaşında 2 yıl öncede ikinci evliligimi yaptm şimdi 1 yaşında bir kızım daha oldu çok mutluyum iyiki ayrılmşm seni mutsuz eden insana asla 2 ci Bi şansı verip hayatını mahvetme çocugunu huzursuz bir evde büyütme derim
(392 puan) tarafından
Benim hayatımı cehenneme çevirdi zaten kararımdan dönmem canım ben bu insanla bu yıl nisanda evlendim ama öncesinde 5 yılım geçti onunla ama çift karakterli olduğunu görmemiştim babasız büyümesi kabullenemeyen bir babayla büyümesinden daha sağlıklıdır diye düşünüyorum
(107 puan) tarafından
Aynen öyle benm kızım dogduktn sonra baba oldugu aklına geldi ama şuan kızım öz babasını görmek dahi istemiyor pedagogla konuştu kzım, çocugu alıp annesinin yanına bırakıyormuş kendisi gezmeye gidyrmş ilginmyrmş ondn dolayı kızm görmek istemiyor
(392 puan) tarafından
Canım boşanma davanız ne kadar sürdü daha hızlı bitmesi için ne yapmam gerekir bilgin var mı
(107 puan) tarafından
Ben çekişmeli açtım sonra çok uzuyor diye anlaşmalıya döndüm ben takılarımı evden ayrılrkn almştm başka biswyde istemedim davanın hızlı bitmesi senin elinde degil canm mahkemelr uzatyr
0 oy
tarafından
4aylik hamile iken ayrılmıştım bende 
0 oy
tarafından
Adi herif,üzme kendini daha güzel kapılar açılacaktır insallah iyi ki boşanmısım diyeceksin
(392 puan) tarafından
Aminn inşallah canım inşallah
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Aramaması yardımcı olmaması cok daha iyi mahkeme İcin canım. Bizim tanıdıgımız oyle bosanmıstı ailesinin yanında dogum yaptı mis gibide buyuttu cocugunu. Saın kafana takma bunlar da gececek 
(392 puan) tarafından
Ben boşanma kararı almadan önce aldatıldığımı da düşünüyorum ama ispat yok elimde gebeliğim çok ağırdı ilk zamanlarımda kafamı kaldırıp hiçbirşeyin peşine düşmedim mahkemede herşeyin bir delile dayanması gerekiyor mu yardımcı olmadığını ben ispat etmek için ne yapabilirim sizce?
(10,978 puan) tarafından
Bacım ne yazıkkı mahkeme ıspat ıster delil ister boyle seylerde.
(392 puan) tarafından
Gebeliğim süresince asla desteğini görmediğimi ispat etmek için ne yapabilirim ki ben ama :((
(10,978 puan) tarafından
Oncelikle avukat desteği alıyor musun? Alamıyorsan kesinlikle almalısın onlar cok yardımcı oluyor.
(392 puan) tarafından
Evet canım var avukatım bu konuda beni bilgilendirmedi pazartesi günü bunun için tekrar görüşücem teşekkür ederim
0 oy
(2,861 puan) tarafından
Böyle şeyler çok üzücü.. ben görücü usulü evlendim 3 ay sonra eşim istedi diye çocuk yaptım şükür bir sorun olmadı ama tanımadığım adamdan çocuk yapmak için niye acele ettim diyorum keşke sende bekleyebilseydin hakkında hayırlısı olsun
(392 puan) tarafından
Ben 5 yıl geçirdim deli gibi severek evlendik öyle zorluklara göğüs gererek evlendik ki oyüzden şuan psikolojim bu kadar kötü bu yıl nisanda evlendik evlenmeden önce çok farklı bir insandı saçımın teline kıyamazdı :'(
(2,861 puan) tarafından
Çocuk olduktan sonra değişmeyen çift yok sanırım..

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 85 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,225 göst.
0 oy
1 cevap 102 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Guness.ozlem (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Guness.ozlem (57 puan) tarafından soruldu