0 oy
387 göst.
Aile kategorisinde (381 puan) tarafından
Normalde evim kaynanamlara yakın da olsa ayrı benim ama eşim 1 haftalığına göreve gitti  pazartesi gelecek ama o kadar  anlayışlı olmalarına ragmen (kaynanam hariç)  rahat edemiyorum kapalıyım bide kayınpederin yanında gün boyu kapalı etekli  patlayacm nerdeyse normalde evimde taytla  gezerim etek  tülbent patladım dus almaya bile utanıyorum 3 yıllık evliyim ama elimde degil yani siz nasıl yapıyorsunuz yaaa 

7 Cevaplar

0 oy
(5,557 puan) tarafından

Allah birlik oturanlara yardim etsin sabır versin . Birlik oturanlar alışıyor her halde başka çare yok çünkü :angel:

(381 puan) tarafından
Gercekten cok zor dus alamaya bile utanıyorum gün boyu etek bas örtü bide uyudugum odada oturuyoz bekliyorum ki uyusunlar da basımı acayım diye
-Reklam-
0 oy
(7,865 puan) tarafından
Ya ben ne yapayım 6 yıl oldu birlik oturyoruz alisiyo insan yapack bişey yok 1 hafta neki 
(381 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm nasıl zor bise ya
0 oy
(27,305 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun

(381 puan) tarafından
Sagol kuzum son 2 gün artık
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Kendi evinde tek duramiyor musun izin mi vermiyorlar 
(381 puan) tarafından
Ben lojmanda oturuyorum cnm pek tekin degil bi kac hırsızlık oldu  küçük bebeğm var  eşim bırakmıyor
0 oy
(916 puan) tarafından

Oğlum doğduğunda kayınvalidem ve kayınpederim bize taşındılar oğluma bakmak için . 4 yıl oldu . Karşılıklı anlaşmak ile ilgili herşey. Ben onlara karışmam onlar bize . Açık olduğum için kıyafet konusunda da sıkıntı olmuyor. İkiisi de çok anlayışlı. Ve biz artık arkadaş gibi olduk onlarla . Onlar odada oglana bakar biz içeride film izleriz mesela . Sanırım biz bu konuda istisnayiz:)

(775 puan) tarafından
Neyi güzel kiiz
(381 puan) tarafından
Kız sana demedim mehtapgnc e dedim :)
(775 puan) tarafından
Ay pardon =D
(916 puan) tarafından
Şu üç günlük dünyada ne gerek var insanları üzmeye anlamıyorum . İnsanlar güzel geçince birbirine yardımcı olsa birbirinin kuyusunu kazmasa .
(381 puan) tarafından
Bencese cok haklısın ama işte anlamıyorlar
0 oy
tarafından
Zor bacım çok zor
(381 puan) tarafından
Birlik misin cnm
tarafından
Onun gibi altlı üstlü
(381 puan) tarafından
Kız enazından biliyon ki aksam kapımı kapatım yatacam pijamanla gezecen oda bisedir inan
0 oy
(118,984 puan) tarafından

1 sene yasadim ömrümün 10 senesi gitti :unsure:

(381 puan) tarafından
Zor demi sevda valla dayanılır gibi degil aon iki gün patlayacm artık
Cok zor hemde coook
(381 puan) tarafından
Kız  gün boyu bası örtük üstelik kayanan laf sokuyor bende ona laf sokuyorum  uyumak sorun  kalkmak sorun birlik olmk b.ok tur valla
Ohooo oda bisimi az daha dursan yedigin ekmek ictigin su aldigin dus goze batar onun bile lafini ederler
(381 puan) tarafından
Kız dus alamıyorum zaten kayınpeder evde devamlı dolanıyor e yasak var cıkarmıyor da   sabah uyanıyorum adam kalkmıs tor diye lavaboya bile giyinip gidiyorum yani

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 247 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 785 göst.
5 Mayıs 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 392 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 185 göst.