0 oy
692 göst.
Diğer kategorisinde (483 puan) tarafından
Kizlar univste mezunuyum calismiyorm ev hanimiyim suan kim milyoner olmak ister izliyoruz  esimle soru ckinca genelde bilirim edabyat sorusu geldi edebiyattim iyidir lise sorusu vardi vvp verdim hemen esim aaa sen nerden bilecksin atip tutma dedi guldu bnde bya kizdim cunnku onceden boyle ypti morelimin icinr sicti resmen usaniyor insan kirldim ya valla....

11 Cevaplar

0 oy
(1,284 puan) tarafından
Şaka yapmıştır belki.. Yoksa niye bilmeyesin ki 
(483 puan) tarafından
Heralde bilmeme kocami geriyor anlamadimki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şu konusmada bir şey yok sorun edecek. Ama eşinle arandaki muhabbeti biz bilemediğimiz için onu sana takılmak için mi söyledi küçümsemek için mi yoksa eziklemek için mi söyledi bunu sen daha iyi bilirsin. 
tarafından
Canım kompleksin olduğunu düşünür adamı itersin kendinden. Bence fazla takma bu konuyu. Takılmış sana belli. Mesela benim İngilizcem iyidir. Bir şey çevireyim atma kafadan dese takıldığını anlarım. Ama benim İngilizcemi küçümseyen bir yapısı olsa uydurdugumu falan düşünse böyle bir laf söylediği zaman ciddiye alırım. Şaka yoluyla laf sokuyor derim. O yüzden burdaki yorumlarla kafanı kurcalama. Eşini tanıyan sen, aranızdaki muhabbeti bilen sen. Bunun kararını sen ver  inşaAllah
(483 puan) tarafından
Ya hem skaa ypti gibi hemde dalga gecer kucumser gibi  cunku ben npsam  da esim  lafini rder yapamazsin edemzsin diye
tarafından
Bir daha böyle bir şey derse gözlerinin içine bak naif bir tonla " canım sen ciddi misin?" De. Asabi deme gayet alıngan bir biçimde söyle. Şaka yapıyorum derse bende her seferinde böyle yaptığın için ciddiye alıyorum. İnsanı ezikler gibi konuşuyosun ve bu hoşuma gitmiyor yapma. bu şakanın sana da bana da faydası yok de inşaAllah
(483 puan) tarafından
Soyledm aynene boyle yptim sacmalama skaa yptim fepan der keske her konuda agzin acilsa derim bnde
tarafından
Bir daha böyle bir şey yaparsa kalk odayı terket hiç bir şey demeden. Ama tartışma hep duygusallari oyna. Senin benden şüphen mı var bu konuda cahil olduğumu falan mı düşünüyorsun muhabbetleri ne girme. Kompleksli gözükürsun kibirli ukala gibi vs. Sen sürekli yapılan bu şakadan hoşlanmadığını belirt hareketlerine sözlerinle. Ama sivri dilli olma. Kalk odayı terk et mesela. Veya de ki nrden inadına verdin bana ısrarla bu şakayı yapıyosun. Veya tartışmak mı istiyosun? Beni uzmekten mı besleniyosun? Amacın ne gibi konulardan yürü
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Şey ben biraz üniversite okudum da canım belki bilirim he ne dersin  deseydin
(483 puan) tarafından
Dedim ztn ama sinirliyim hala vok uzuluyorm
(4,961 puan) tarafından
Yüz verme anlasın
0 oy
tarafından
Kusura bakmada yüzüne vursaydin sende bende üniversitesi okudum boş insan değilim deseydin böyle insanlara sinir oluyorum insan ezmesini marifet sanıyorlar 
(483 puan) tarafından
Kiz bnde afedersin agzina sictim senin gibi degilim dedim bilmesem cvp soylemezdim dedim herkes kdni aklina baksin dedim
tarafından
İyi yapmışsın canım kadınlar sustukça erkekler kendilerini birşey sanıyorlar
(483 puan) tarafından
Boğazım  var suan ya
tarafından
Sagkin ol hic takma ağzının payını ver gitsin
(483 puan) tarafından
Olw yapcam ztn
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Kız seninle uğraşıyordur o alınma :)) bnm eşimde çok yapar onu ama her Bi şeyide bana sorar bnde o zaman derim hani Bn bilmiyordum ya derim :)) 
(483 puan) tarafından
Ya oylede ne bilim bogazim geldi inanki jala sinirliyim.d
(2,678 puan) tarafından
İçinde kalmasın boğ kız valla :)) tüm kadınların hıncını çıkar ondan :))
(483 puan) tarafından
Hahah ölur kiz basima kalir kzima ne derim hapisdeni ytcam bide.d.d yazikk bana
(2,678 puan) tarafından
Sende vur deyince öldürme :)) azıcık gözünü korkut ona yeter :))
(483 puan) tarafından
Ayenn cnmm
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Yok be bunda ne var Allah aşkına eşimde bazen soru bilir sen kuççük beynini yorma derim güleriz baya :)
(483 puan) tarafından
Ya bnm  esim cok uztma basta kzifim dahada cok guldu bokunu ckarti resmen
0 oy
tarafından
Düşüncesiz kırıcı davranmış
(483 puan) tarafından
Valal olduresim var suan ya
tarafından
Küçümseme olayı can sıkıcı seni anlıyorum
0 oy
(857 puan) tarafından
Allah aşkına ne var bunda ya bahane arıyorsun kavgaya biz eşimle ne şakalar yaparız birşey oldu sandım
(483 puan) tarafından
Ya esim hem saka gibi yapiyor  hemdd kucumseyerek 1 degil 2 degil bnmde zoruma gidiiyor insanm esim boyle derse  nasl takmim
0 oy
(119,533 puan) tarafından
Alimganlik seviyem ☺️
(483 puan) tarafından
Hahah valla ztn adet donemindeyiz dshada alingan oluyorm suan bogazina yapissam die dusunuyorm ya
0 oy
tarafından
ne dertler var...
(483 puan) tarafından
Herkesin derdi kendisine ypcak bise yok
0 oy
tarafından
Cevap doğru çikinca bozaydin ya sende onu 
(483 puan) tarafından
Bozdum ztn ama sinirden olecem bogazim var valla givik oldum

İlgili sorular

0 oy