0 oy
1,708 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşim bana harçlık vermiyorne yapsam olmadı

68 Cevaplar

0 oy
(2 puan) tarafından
Evet her hafta verir hiç aksatmaz.
-Reklam-
0 oy
(790 puan) tarafından
Belli biyere koyar ihtiycin olursa al der
0 oy
tarafından

Maas kartı bende hen esıme harclık verırım canım:D

0 oy
(3,823 puan) tarafından
Kesemiz bir olunca para konusu geçmez aramızda istediğim zaman kartı alırım sadece işim var deyim yeter 
0 oy
(405 puan) tarafından
Ben utanıyorum istemeye ya param bitse bile diyemiyorum kendisi veriyor zaten sağolsun bitti mi diye de sorar var diyince vermez =))ama bitti diyince verir bazen de hiç sormadan 100 ya da 200 verir 
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Ihtiyacım oldukça isterim. O da bozuk paralarını bana verir kumbarada biriktiriyorum. Onun dışında ben istemesem de bazen al sende dursun lazım olur der verir
0 oy
(27,369 puan) tarafından

O zaman çalış kendi paranı kazan müsade etmezsse sende yüzüne vurursun adam ol para ver o zaman diye 

Esin sorumsuzluk ediyor

0 oy
tarafından
Genelde hastaneden hastaneye evden cikiyorum o zaman aliyorum onun haricinde eve ne lazimsa söylüyorum aliyo
0 oy
tarafından

Eşim her istediğimi alır. İhtiyacım olduğunda isterim ikiletmez verir :)

0 oy
(2,781 puan) tarafından
Çalışıyorum kendi maaşım var ben ona veriyorum her ayın 15 inde 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bütün parasi evdedir bazen kendine ayriyeten karta yükler geri kalan hep bende hiç esime bana para ver lafi çikmamistir agzimdan
0 oy
(14 puan) tarafından
Harclik vermiyor calisiyorum diye.sadece kirayi veriyo simdilik .işi birakinca ne olur bende bilmiyorum.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hergün bırakır evdeyim napıcam diyorum dursun diyo bende biriktiriyom :D 
0 oy
tarafından
Eskiden vermiyordu şimdi istiyorum çocuk var vabi birşey istiyor ihtiyacım oluyor alıyorum 
0 oy
(241 puan) tarafından
Aylık 100 lira verir ... Ama herşeyi o karşılıyor sadece yanımda bulunsun diye bide bir alışkanlığım var her gün cebinden 1 lira alırım unutunca bile 1 lirayı o bırakır masaya
0 oy
tarafından
Bana hep unuttum birakmayi canim derdi bir de dusun nobette ertesi gun gelirdi bende kumbaramızı patlatmıstım dedi bir daha tovbe para bırakmamazlik etmem ben:)canım genelde de erkekler birakmiyor biraksada az bırakıyor  yani cevremde gordugum boyle tabi hwrkes ayni degil
0 oy
(4,278 puan) tarafından
Sağolsun kredi kartını verir git ne eksiğin varsa al diyo 
0 oy
tarafından
Eşim eline ne para geçerse verir sağolsun 
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Neden haclik alayım ki :/

Sonuçta ortada bı para var o parahi o getiriyor ve kartta kalıyor ihtiyacm olduğundan der kartı aldım yada alrm öle para brk da diyeblrm duruma göre 

0 oy
(788 puan) tarafından
Eşimin bütün parası zaten evde durur bende istediğimde ordan kullanabileceğimi de söyler verirken ben almam hiç para ama bişey alacaksam internetten falan yinede söylerim alalbilir miyim diye oda tabi ben zaten verirken kullan demiştim der 

İlgili sorular

0 oy
71 cevap 1,188 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 663 göst.
24 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 497 göst.
1 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 812 göst.