0 oy
697 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çıldırmak üzereyim 24 haftalık hamileyim galiba ben değil kocam doğuracak nisanda... kızlar beni öyle bir strese sokuyor ki kocam anlatamam size kaldı 3 ay uyuyamıyorum bana geliyorlar bi doğsaydı diyip duruyor acaba doğumdan 1 hafta önce izinmi alsam sancın tutar yok efendim suyun geliyor o böyle konuştukça ben dahada gerim gerim geriliyorum yemin ederim benden daha çok araştırıyor herşeyi şimdiden prima, molfix kavgası yapıyor yok efendim pişik olurmuş prima alalım yok efendim göbek bağını temizlerken canı çok yanarmış tamam baba olacak anlıyorum ama beni çok strese sokuyor elimi  karnıma koyuyorum hemen telaş yapıyor karnınmı ağrıyor ilgisi çok güzel sağolsun beni düşünüyor oğlumuzu düşünüyor ama hamilelikten midir nedir bilmem bu ilgi beni hem strese soktu hemde bunalttı 

16 Cevaplar

0 oy
(46 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
hahaha malesef olabiliyor bole seyler ya hic ilgilenmeseydi allah razi olsun esimden oda boleydi saolsun ama sonu noldu diyem ben doguma girecekken kendisi heycandan dustu bayildi hahahahaha ben doguma o acil servisine saka gibiydik ozmn vok sinirlenmistim simdi kahkaha atiyorum gecicek alisicak bilen baba iydir iy 
tarafından
Şuanda gülüyorum kız sizn durumun aynısını yaşarsam şaşırmam :D
(46 puan) tarafından
emin ol cok eyleniceksin kullan bence bka bu rahati ben dogurunca bulamadiiiiiiim :) ah cok pisman olduuuuummm birak napcaksa yapsin ellesme hevesini sondurme aman diyim bak :)
tarafından
Öyle yapayım:D
-Reklam-
0 oy
(14,015 puan) tarafından

Bence baya telaşlı bir baba olacak :) 

tarafından
Hiç sorma aşı yaptırmam ağlar bende ağlarım çok canı yanar diyip duruyor:D telaşe müdürü
(14,015 puan) tarafından
Ama seni biraz gerebilir bu durum doğumdan sonra :D
tarafından
Vallah ağlarsa hiç şaşırmam :D
0 oy
tarafından

Anam bu adamların işide zor beee ilgilenenler suç ilgilenmeseler suç :D

tarafından
Kız ilgilensin ama bu fazla:)
0 oy
(961 puan) tarafından

Benimki de inadına rahattı 

2. Doğumumda özellikle 

Ben doğuma girdim o dışarda horul horul uyumuş :angry:

tarafından
Bende giricem diyip duruyor:D
(961 puan) tarafından
Yok artık bayılır seninki orda :)
tarafından
Bilmem artık :)
0 oy
tarafından
ne güzel işte canım
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Benim eşim de böyle valla 15 gün kala izin alma lafı gece illa biri kalsın yanında diye ömrümü yedi sürekli biri gelsin yanında kalsın deyip duruyordu ben kabul etmedim. O yetmiyo doğsun, sancın olursa tek kalmamalısın, işten nasıl gelicem... Allahım resmen beni tüketti yani şu halleri. Gerçekten stresten ağladım bir ara artık. Onun dışında dediğin gibi iyi yönleri var kahvaltı hazırlar, akşam yemeği hazırlar, salataya kadar yardım eder vs. Bunlar güzel şeyler ama gerginliği kötü. 
0 oy
(649 puan) tarafından
Yalnız değilsin bacım :D
0 oy
(598 puan) tarafından
Bİzimkisi sıfır bacım boswer düşsün üzerine :D
0 oy
(52 puan) tarafından

Birde bizde erkek bebeğe hamile olunca eşinden tiskinirsin derler belki sende de olmuştur böyle bişey herseyi batar gözüne canım . Belki ondandir :D:P

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Öyleler cnm bizden daha telaslilar hele sen dogururken gör bnmki doguma girdi kalp krizi gecircekti resmen ben sanci çekerken birlikte bnmle açilma olmasi icin hareketler yapiyodu 3 gun sanci cektim belime sırtima masaj yapcam diye hali kalmamisti adamin
0 oy
(966 puan) tarafından
Benimki beni bezdirmisti resmen. Hani ne zaman dogcak. Hadi doğsun. Sancı var mı. İşten her eve geldiğinde dogcak mi doğdu mu derdi. Hep aserirdi. Bı yerleri agrirdi . Ben değilde eşim sanki hamileydi . 
0 oy
(16 puan) tarafından
Ne güzel işte ilgili demekki sende bunu güzelce kullan. Benim malesef kocam değil kaynanam dogurcak herhalde benden önce . 
0 oy
(258 puan) tarafından
Benimkinin aynısı   :)) Bi.yandan iyi sana düşünmen gereken bisey kalmıyor.  Çocuk 11 aylık oldu hala herşeyi tekrar tekrar araştırıyor. Gerçi erken doğdu diye paniği daha da arttı. 
0 oy
tarafından
Bence çok güzel ❤️
0 oy
tarafından
Boşver tadını çıkar tam tersi olsaydı daha çok üzülürdün 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 258 göst.
13 Ekim 2021 Aile kategorisinde zeynepcelik (2,444 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 142 göst.
17 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmastl (661 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 855 göst.
6 Ekim 2022 Aile kategorisinde Nrgz (770 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,622 cevap

34,745 kullanıcı

...