0 oy
501 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

Kızlar bir evlilik yaptım ilk evliliğimden 1 oğlum var ve daha sonra boşandık şuanda ikinci evliliğimi yaptım eşimle sevgililik döneminde nişandan önce bir kez birlikteliğimiz oldu ve karnımdaki 24+1 günlük oğluma hamile kaldım başta aldırmak istedim ama eşim engel oldu sonrada kalp atışını duyunca bütün düşüncelerim değişti allahın verdiği cana kıyamıycağımı anladım biz kasım ayında evlendik daha erken evlilik yapacaktık ama bir türlü ailemi ikna edemedim evliliğimize ve bu şekilde zaman geçti eşim ve kaynanam dışında kimse bilmiyor hamile olduğumu çünkü bebek büyüdü aileme anlatamam sadece anneme anlatmam lazım çünkü nisanda doğumum olacak bu zamana kadar sakladık ama artık saklayamayız sizce anneme anlatayımmı ve nasıl anlatmalıyım annem beni siler diye çok korkuyorum :'(:(

notu ile kapatıldı: Konu başlığı konuyu özetleyecek şekilde olmalıdır

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sonuçta şu an evlisin kuzum bu yüzden tepki vereceğini sanmam 
tarafından
Canım eşimde öyle söylüyor biz evliyiz ben çocuğuma sahip çıktım seni sahipsiz bırakmadım kızar tepki gösterir ama ne diyebilir benimsiniz diyor
-Reklam-
0 oy
(48,634 puan) tarafından
bilemedim anneni en iyi sen tanirsin 
(48,634 puan) tarafından
Allah daim etsin canim insallah hep mutlu olursunuz
tarafından
Amin inşallah
(1,151 puan) tarafından
Kııızzzz bende olsa annem sil oğlu sil yapar bni daksillen siler e sende söylemeyi ver canım bak ben tek başıma çocuğu doğurdum hastanede bile tektim eve geldim tektim herşeyi tek başıma yaptm
tarafından
Neden tek başına doğurdun?
(1,151 puan) tarafından
E ben kıbrıstayım annemler herkes türkiyede gece eşimi de almadılar hastaneye annem doğumdan sonra 1 hafta tek geldi o benden ötlekti bebek konusunda banyo yaptıramam korkuyom diye canm annem sonra işi gereği gitti ben kızım tek kaldık
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Anne ben bı hata mı desem cahillik mı desem evlenmeden böyle bı şey yaşadım ve hamile kaldım şuan 25 haftaya yakın hamileyim yaptığımın farkındayım ama şükür evlendim diye anlatacaksın başka çaresi yok 
tarafından
Eşimle beraber anlatmayı düşünüyoruz tamam tepki gösterir ama sonuçta evliyiz beni silmez inşallah :(
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Kırılır illaki ama silmez bence sonucta evlenmissin 
tarafından
İnşallah öyle olur silerse ben ölürüm üzüntüden
(17,721 puan) tarafından
Silmez anlat anne hata yaptim de doğum yaptiginda şok olur kadincagiz
0 oy
(14,025 puan) tarafından
1 aylık evlisin yani doğru mu anladım. Annene anlatman gerekiyor canım başka yolu yok 
tarafından
Ayyy inşallah inşallah büyük tepkisi olmaz allahım yardımcım olsun bu 4 gün yasakta oradayız sanki karnımdaki bebek farkında herşeyin annemlerin yanında karnım içime kaçıyor küçülüyor
(14,025 puan) tarafından
Üzüldüm canım yaaa keşke dikkat etseydiniz de böyle kendini uzecek bir durum yaşamasaydiniz :(
tarafından
Kaderimde bunu yaşamak varmış biz çok mutluyuz eşimle sadece bu sorunumuz var ama eşim sorun bile etmiyor bebeğimizin bir babası var ben eşinim senin kimse seni üzemez diyor
(14,025 puan) tarafından
Annen inşallah anlayışla karşılar canım benim sağlıkla al bebeğini kucağına❤
tarafından
Allah razı olsun canım inşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 107 göst.
21 Ocak 2021 Diğer kategorisinde MiracAlpinannesi (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 216 göst.
0 oy
9 cevap 273 göst.