0 oy
1,000 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ben bir kadının ağzına küfürü hiç yakıştırmıyorum eşiminde küfür etmesini istemiyorum kendisi hiç etmez demiyorum şahsıma değil ama bu aralar sık sık duyuyorum ağzından çıkıyor nasıl küfürü tamamen hayatından çıkarabilirim ? 

46 Cevaplar

+4 oy
(7,118 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bırak küfürü lan kelimesi bile yakismiyor kadına. Burada bazı postlar da görüyorum mesela. Sırf samimi olduklarını gösterebilmek için lan kelimesini kullanan insanlar var. Ve çok iticiler. Eşim haber falan izlerken çok sınirlenirse agzindan kaçırır ama sonrasında özür diler.  Erkege de yakışmıyor tabiki.
(7,118 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. Sonuçta ev de tek yaşamıyoruz.  Herkes birbirine saygı göstermek zorunda. Rahatsız olduğunu dile getir tekrar tekrar .
tarafından
Öyle yapayım ben teşekkür ederim
(7,118 puan) tarafından
Rica ederim canım.
tarafından
Lan degil la diyorlar birde
(7,118 puan) tarafından
Her ikisini de gördüm.  Mesele la, ya da lan demek değil.  Özellikle bir kadına yakismadigindan bahsetmek istedim.
-Reklam-
+1 oy
(10,381 puan) tarafından
Çok güzel söverim hak edene, eşim de öyle. 
+1 oy
tarafından
Bende arada ediyom valla yalan yok tutamiyom kendimi eşimde sinirlenince eder
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Hak edene ediyorum valla ne yalan diyim
tarafından
Nedense hiç beklemezdim senden :d
(4,290 puan) tarafından
Valla ediyorum yani is hayatında ortamlar da çıkmaz agzimdan ama arkadas ortamında veya cok sinirlendigimde ağzımdan cikiyor :D
0 oy
(119,343 puan) tarafından

Eşim hic etmezde ben arada bi salliyom :D

(1,785 puan) tarafından
ahaahha sevdos hadi hadi yeme bizi sen sık sık ediyondur sfsgrhg  valla bende hak edene ederim
0 oy
tarafından

Ben çok ederim ama icimden:D eşim hayata etmez

0 oy
tarafından
Valla ediyorum eşimin tarafına özellikle yengesine falan kızıma laf diyolar bende diyorm
0 oy
tarafından
Bazen ederim yalan değil 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Bekarken hak edene ederdim ama yanlış bişey olduğu için artık çok aşırı sinirlenirsem sadece ağzına tüküreyim derim
tarafından
Tükürmek de çok çirkin ya :(
(5,492 puan) tarafından
Çok çok sinirlenince canım, küfür etmektwn iyidir
0 oy
tarafından

Normalde etmiyorum ama trafikte ister iştemez kaçıyor özellikle yol hakkı onun olduğu halde yol boş olduğu halde gitmeyen lere

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Sinirlenince ediyorlar ben eşime kızıyorum ne kadar dikka etse de yolda önümüze pat diye bı araba kırınca kufrediyo adam ne diyim ki bazıları hakediyo ama ben bıraktım mal falan derim eşime de uyara uyaa biraktiriyorum günlük hayatta yok denecek kadar az kullanir işte gebelde araba sürerken
0 oy
tarafından
Ben sa..lak m.al apt.al diyorum eşime göre bunlar da küfürmüs :)) ama kendiside bir kaç kelime söyler sevmediğim yoksa çok şükür küfürbaz biri değil 
0 oy
tarafından
Toplum icin de etmem küfür ama yazılı olarak ederim "D eşimde çok küfür ederdi özellikle işte *** kelimesini kullanırdı bir daha bu lafı edersen yırtarım ağızini dedim o gün bu gündür demez en azından yanimda demez 
0 oy
tarafından
Valla ederim ama çok aşırı sinirlenmem gözümün kararması lazım :)
0 oy
tarafından
Ben küfürlü ko konusmayi asla sevmiyorum hatta bi arkadasm küfürlü konustugu icin iliskimi kestim
0 oy
(1,046 puan) tarafından

Ben ilk çocukta hiç küfür ermezdim ikincisi oldu arada kendime ediyom yine:O

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Birbirimize karşı hiç etmedik 
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Ben etmem utanırım ama eşimde o davranış var ne yazikki 
tarafından
Peki bu konuda uyardınız mı konuştunuz mu ben uyardım ama duvarlara konuştum galiba
(1,396 puan) tarafından
Vallahi o kadar çok uyarıyorum ki dediğin gibi duvara konuşuyorum korktuğum şey çocuklarda ilerde kötü kötü konuşur saygısız olmasınlar ama adam beni anlamak istemiyor
tarafından
Vallah ben uyarıcam son bir kez daha devam ederse ciddi ciddi konuşucam
(1,396 puan) tarafından
Kız vallah ben her yolu denedim güzelde konuştum tartıştım da adam banamisin demiyor vallah seninki anliyorsa uyar
tarafından
İnşallah anlar artık
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ben sokakta toplum içerisinde etmem ama eşimle şakalaşırken ederim bizim köyün diliyle söverim ona güler geçeriz ama öyle ciddi ciddi küfür etmeyiz normalde de etmeyiz
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Eşim etmez hic ama ben arada bi diyom bundada kusüyo tavır yapio

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 518 göst.
31 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 282 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ceylinasel (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 412 göst.