0 oy
440 göst.
Diğer kategorisinde (483 puan) tarafından

Kzilar bu kolyeyi kaynamam 4 yil once esimle nisanlanmadan once almisidi altin taslar gercek paraya cok skstik cocuguma mama almam lazm esimin maasina 10 gun var kaynanamdan esim istedi parasi varken yok dedi allah kimseye muhtac etmesin satsam ne kadar tutar 

image

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
İhtiyacınızı karsılar canım ama ıscılık ten cok zarar olur
tarafından
Rehin bırakabilirsin canım kuyumcuya
(483 puan) tarafından
Kabul ederlermiki ya
tarafından
Eder canim konus guzelce
(483 puan) tarafından
Esim gelmedi gelsin bakalm belki bulmustur
tarafından
Insallah bulmustur canim Rabbım yardım etaın
-Reklam-
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum cnm Allah kimseyi darda bırakmasın
(483 puan) tarafından
Amin  cnm
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Allah harimcin olsun insallah bnd bu durumdan herseyimi satim sdc tk adet kupem var sikistigimizda onu saticam artij bi o kaldi yuzuk muzuk hic bisey yok
(483 puan) tarafından
Ah ah valla cok dgru insan mecbur kliyor kimse satmak istemsz ama ypcak bise yok ya
0 oy
(19 puan) tarafından
Canim valla cok tutacagini sanmiyom ama o taslari sokup gramini dusecekler o zincirin gramiyla sana para vericekler o yuzden fazla tutcagini sanmiyom 5 sene kuyumculuk yaptimm ordan biliyorumm ha birde soyle bisey olursa senin kolyeni alip vitrine koyacaksa taslariyla beraber alir ama onu da her kuyumcu yapmaz haberin olsunn borc bulursaniz satmayin bence
(483 puan) tarafından
Ayenn 1 kere sorduk tasi almiyorz dedi ama taslar gercek ins esum para bulurda bari satmam
(19 puan) tarafından
Canim taslar ne kaddar gercek olsada onlari cikariyoruz malesef saedeve altin kisminin gramiyla para veriyoduk bizde o yuzden dedgm gbi insallah bulur da satmazsin smdiki kuyumcular hayatta tasiyla almaz
(483 puan) tarafından
Aynen dgru diyorusn tsl ederm cnm
(19 puan) tarafından
Rica ederim canim bir keresnde bnde cok sevdgim.kolyeni satmak zorunda kalmistim hla icimde inankii bnce satmaa oyle kolyede bulamadim hla inan icimde hala yara :(
(483 puan) tarafından
Ayenen  insna uzuluyor valla
0 oy
tarafından
Fazla tutmaz canım ya :( borç alacak kimse mi yok 
(483 puan) tarafından
Kaynanam durumu cok iyi esim istedi  var ama yok dedi  allaha biraktim gun gelir devran doner  babamgile desem uzulurler  mechur artik babamin kartyla alcam artk napim
tarafından
Kuzum kart kayboldu filan diyebilirsiniz yada atmye kaptırmış yenisinin gelmesi bı hafta bulur malum yılbaşı tatili filan var dersin .kendini kötü hissetmemek adına
(483 puan) tarafından
Ya 1 kere skstik yaptk artk oylede diyemem ya kimden istetysem yok dedi
tarafından
Keşke olsa da göndersem dedim valla çalışırken olsa valla yollardim be
(483 puan) tarafından
Yok cnm allah razi olsun bn sadece sormk istedim bi sekilde hal olur kimsede kabul etmzdim para ztn
0 oy
(114 puan) tarafından
Annemin ince bir zinciri vardi gecen hafta 350 civari verdiler di gecen sene bile 150 anca veriyidu bu sene sasirdim bende
(483 puan) tarafından
Ay bakcan artk duruma gore
0 oy
tarafından
Kız satma git belediyeye soyle yardım eder yazık manevi değeri vardır
(2,011 puan) tarafından
mama mi veriyolar mama parası mi canim
(483 puan) tarafından
Ya yok ben uatnirim  kimseye soylemem esimin haberi yok satcagimdann bulmazsa oara dicem mecbur kaldim y
tarafından
Valla bende ilk başta utanıyordum anca kendim için değil çocuklarım için istedim hep kendime bir iğne bile istemiyorum onlar iyi şartlarda yaşasın yeter tek temennim o Allah yardımcın olsun utanacak biseyde yok hırsızlık arsızlık yapmıyoruz ya devletimiz bu yardımları niçin sunuyor darda zorda kalan insanlar için Allah yardımcıları olsun
(483 puan) tarafından
Soal cnm allah razi olsun
0 oy
(114 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun bende cocuguma mama verirken cok zorlanmistim bide esim issizdi o zamnalr bende bilezigimi satmistim 
(483 puan) tarafından
Insan mecbur kalınca  satiyor valla ya of of
0 oy
tarafından
Kaynanandan istemişsin olduğu halde yok demiş. Bunu da kaynanam taktı diyosun. Ben olsam sinirden bozdururdum zaten. 
(483 puan) tarafından
Cnm onu nisanlanmadan takto okafar olsun ne yaparsa kendine yapar herkesin kendi sorunu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 223 göst.
0 oy
4 cevap 379 göst.
21 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 256 göst.
15 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 364 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde 2cocukannesiii (604 puan) tarafından soruldu