0 oy
376 göst.
Diğer kategorisinde (115 puan) tarafından
Arkadaşlar, devlet Hastanesi'nde sezeryan oldum ama hiç memnun kalmadım, ya da çok.memnun kaldım diyenler var mı? Pişmanlık duyan var mı, ozellerdeki gibi yapıştırma estetik mi oluyor, yoksa onemsemiyorlar mi, çok merak.ediyorum ona göre karar verilen, yorumlarınız benim için önemli.. Özellikle Kayseri şehir Hastanesi'nde sezeryan olanlardan da rica ediyorum, deneyimlerini

17 Cevaplar

+1 oy
(7,412 puan) tarafından
Canim ben ilkini dogum evinde havva can ozdemire oldum sehir hastanesi acilincada ikinciyi mehmet ak yapti. Normalde hatice durmusa gidiyordum ama acil olunca mehmet ak girdi. Ilk sezaryen de boyle biraz ***** pütürlüydu diskisim aceleye gelmis sanirim:D zaten ayni yerden actiklari icin ıkinci de mehmet bey cok guzel kapatmis. Dikis olmuyor zaten yapıştırma dumduz cizgi var ilkindeki kotu goruntu gitti. Doktora bagli birazda. Ama ozel gibiydi sehir hastenesi cok memnun kaldim. Normalde 48 saat kalma zorunlulugu varmis ben imza atıp erken çıkmistim.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben devlette oldum yapıştırma çok memmunum ama kayseri de değil 

(115 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Devlette oldum iki kez. Çok memnun kaldım elhamdülillah. 
(115 puan) tarafından
Maşallah ne guzel
0 oy
(3,692 puan) tarafından
Ben orda sezeryan oldum gayette memnun kaldım canım 
(115 puan) tarafından
Maşallah cnm doktorun kimdi
(3,692 puan) tarafından
Ben acilden gittim canm ilk başka doktordu kadındı sonra nöbet değişimi oldu Hüseyin di galiba adı
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Ben İstanbul da oldum çok memnun kaldım yine hamile kalsam aynı hastaneye giderim. Estetik dikiş herkes gayet ilgiliydi
(115 puan) tarafından
Yok canım sadece sezeryan hastaneden bağımsız muayenehanesi var 5 bin bıçak parası 2.500 anlaştığı hastane alıyor.
(14,035 puan) tarafından
Bence çok pahalı ya
(775 puan) tarafından
Evet canım özele gidiyordum. İkiz riskli gebelik olduğu için Zeynep kamile yönlendirdi ler orafa doğum yaptim sezeryan yapıştırma oldum çok memnunum sanki hiç doğum olmamış gibi
(14,035 puan) tarafından
Aynen valla benimde öyle. Allah bağışlasın canım inşallah
(775 puan) tarafından
Amin cümlemizin evlatlarını inşallah
0 oy
tarafından
Konyada oldum yapıştırma oldu bir sıkıntı yasamadim
(115 puan) tarafından
Hastanede kaç gece kalldiniz
tarafından
Ikı gece kaldim
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Antalya Gazipaşada devlet hastanesinde sezeryan oldum.Hemşiresinden hasta bakıcısına doktoruna kadar hepsi iyi davrandı .Dikişim estetikdi.Doğumdan sonra hemşireler oğlumu emzirmeyi öğretmrye geldiler.Memnunum .Yine hamile olsam yine devlete giderim
0 oy
(421 puan) tarafından
Bende kayseri şehir hastanesinde sezeryan oldum 8 ay once özelden bi farki yok dikislerin ilk sezeryanımı özel hastanede olmuştum
(115 puan) tarafından
Ben de ilkini Erciyes Kartal'da olmustum. Peki kaç gece yatiriyorlar cnm
(421 puan) tarafından
2 gece ama ben kağıt imzalayıp 1 gece yatıp çıkmıştım
0 oy
(327 puan) tarafından
Cok memnun kaldım diyebilirim 4 gündür hastanede kaldım 
(115 puan) tarafından
Bı sorun mu vardı 4 gün yattın canım. Özeller bir gece tutuyor da
(327 puan) tarafından
Ilk doğumda ozellde doğum yaptım ertesi gün eve gittim ama o kadar ağrım vardı ki çok kötüydüm ikinci doğumda devlete gittim 4 gün kalıyorsun bu her doğum yapan kadın için geçerlidir  iyiki de kalmışım iğneler sayesinde verdikleri ilaçlar sayesinde ayağa kalktim şükür
(115 puan) tarafından
Maşallah ne güzel.
0 oy
(103 puan) tarafından
19 gün önce devlette oldum memnunum yapıştırma oldu 
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Devlet hastanesinde oldum doktorum da hemşirelerde çok iyiydi çok ilgiliydiler estetik dikiş  oldu memnunum 
0 oy
tarafından
Usakta yaptim ben acayip cok memnundum doguma aglayarak girdim ordaki ebeler hemsireler teselli ettiler hep beni diislerim yapistirmaydi cokta guzel ilgilendiler sagolsun hepsi
0 oy
(505 puan) tarafından
2 sezeryanimida devlette oldum memnumn ankardaym
0 oy
(1,329 puan) tarafından
Devlette oldum çok memnun kaldım canım
0 oy
tarafından
Karaman devlet hastanesi sezeryan oldum herhangi bir şikayetim olmadı .başta normal doğum olarak başladık açılmama bakan ebe canını yakıyom kusura bakma canım diyordu :) ilgi alaka gayet yerinde 
0 oy
(564 puan) tarafından
Ankara şehir hastanesinde oldum bende canım estetik değil galiba yani dikişi alan doktor öyle söylemişti ben gayet memnunum yani ikinci de mecbur sezeryan yine devlette olurum 
0 oy
tarafından
Ben Niğde de oldum kuzum çok memnun oldum yapıştırma yaptılar 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 83 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ikra_1212 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 185 göst.
0 oy
2 cevap 55 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Aabbcc (532 puan) tarafından soruldu