0 oy
571 göst.
Diğer kategorisinde (578 puan) tarafından

Kızlar ben 1. Sınıfa gidiyordum kilo tlu çorabım yırtılmıştı. Böyle yuvarlak kocaman bir delik oluştu. 40 dk boyunca derse girmeyip okulun her yerinde o delik nereye düştü diye aramıştım :) :) :) :)

İyiki birine sormamılım gördün mü diye :)

25 Cevaplar

0 oy
(2,860 puan) tarafından
Baya aptalca olmuş seninki :))) 
(578 puan) tarafından
Hemde nasıl ama o zaman küçücük tüm :))
(2,860 puan) tarafından
Puhajaj
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hahahayyt Allah seni 

Kız bide o zamanı nasıl hatırladın 
(578 puan) tarafından
Önemli şeyler unutulmuyor :)
0 oy
tarafından

Çok tatlıymış:D

(578 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından

Unide arkadaşım evden kovduda sokakda kaldiydim 

Hiç sevmedigim kızın doğum günüydü 

O gün sırf sokakda kalamamk için ona doğum günü sürprizi yaptım di:'(

tarafından
Hee kız öğün de orda kaldım ama kız çok mutlu oldu :)
(119,343 puan) tarafından
Snr noldu meltem
tarafından
Sabah kahvaltımi yapıp çıktım :)
Yoo kovuldugun eve dondunmu geri
tarafından
Kiz esas biz hakettik :)) kavga ettik girdim :))
0 oy
(17,801 puan) tarafından
:D ahahahhaha bende lisede hocaya kafa tutmustum kupe takiyorum diye oda beni disipline yollamisti gereksiz atar .d
(578 puan) tarafından
Bir küpe yüzünden mi :)
(17,801 puan) tarafından
Yasakti bizim okulda bende anlamiyorum niye yasaksa noluyo sanki sac acmak sweat giymek küpe takmak alengirli corap giymek hep yasakti .d
(176 puan) tarafından
Ayy bende telefonumu aldi diye tehtid etmistim adami okulun cevresinde dikkatli ol felan diye oda arayip babama sikayet etmisti ahahahaha ergenlik vol 17477438
(17,801 puan) tarafından
:D ya hahahhha neler yasamisiz bee
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Ahahaha Allah seni :D

0 oy

dogum yaptıkdan snr en güzelini ben dogurdun en tatlı bebek bizimki diye bagirıp durdum herkez bana bakıyodu :angel:

(578 puan) tarafından
Ahahaha :)))narkoz etkisi mi ayık kafayla mı :))
kız narkoz almadım ama kafam güzeldi bayagı
0 oy
tarafından
Bilgisayar öğretmenime aşık olmamdi galiba :) 

Gözlerim o adamı arardı:)
0 oy
(1,158 puan) tarafından

15 yasindayken lisede arkadaslarla piknik yapmistik kuzenimle ayni siniftaydik o kadar cok kola icmistim ki eve geldik sonra dedik abur cubur alalim diye yola ciktik ama idrar torbam patliycakti resmen kuzenim bisiklete bindi bende yuruyorum komik kizdi kendisi beni o kadar cok guldurdu ki aksam saat 7 falandi tam sokak lambasinin altinda artik o kadar gulmeye tutamistim ve altima yapmistim havada serindi ve resmen altimdan dumanlar cikmisti allahtan etrafta kimse yoktu  :D hayatimda yaptigim en buyuk aptallikti evden cikmadan tuvaletimi yapmamak o gunden sonra akillandim asla yapmadan cikmam :D

(578 puan) tarafından
Ya sen bunu anlatınca aklıma geldi benimde en yakın arkadaşım gülmekten yapmıştı ama o adetti ve kanlı akmıştı çorabın gündüzü birde şok olmuştuk ikimizde
(1,158 puan) tarafından
Ayy onunki daha fenaymiss ben kacirdigimda allahtan kimse yoktu
tarafından
Kız çok güldüm buna Allah da seni güldürsün:D
(1,158 puan) tarafından
Valla bende kacirirken baya gulmustum dun  gibi aklimda o gun :D amin canim hepimizi guldursun :)
0 oy
tarafından

Evlenmek ....:ermm: 

(578 puan) tarafından
Yeni anne? :)
tarafından
Gurme anne? :))))
tarafından
++ katılıyorum
0 oy
tarafından
Ay lise birde bitane çocuk tan hoslanmistim çocuk bana makyaj sana ne kadar çok yakışıyor demişti abov hocalarla kavga ede ede okul bitmek bilmedi bı ***** yüzünden okuldan atilacaktim :)
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Bizim oralarda göbek düşüklüğü diye bi sağlık sorunu olur. Bende ufaktim belki 6 filandirim . Karnim ağrıyordu annem de hopluyon zipliyon göbeğin düşmüştür demişti . Çocukluk işte sağ da solda düşen gobegimi aramıştım . Çocukluk aklı 
tarafından
+1ledim :D
0 oy
(49 puan) tarafından
Biz küçükken gece kondu evinde oturuyorduk tek katlı yani abimle top oynarken abim bilerek topu çatıya attı bende aldırmak için onunla çatıya çıktım tabi kızmıştım abime toplumda çatıda tesadüf patlamış ben sinirden onu o çatıdan ittim ama birşey olmadı tabi olan bana oldu annem beni topa tuttu
0 oy
(2,252 puan) tarafından
O da soru mu kiz tabiki evlenmek (oğlum hariç ona binlerce kez şükür)
0 oy
(552 puan) tarafından
Tabi şimdi kocam :) o zamanlar sevgilimdi askeri personel olmak için eğitime gitmişti tabi uzakta olduğu için telefon almamı istedi annemgile.dedjm yok almam daha küçüksün filan dedi haberi yok sevgilim var : D sonra ben gizli telefon aldım okulda yakalandım okula annemi çağırdılar müdür diyo tuvalette telefonla konuşuyodu annem diyo bizim kızın yokki müdür bey :D ANAM BEEE
0 oy
(510 puan) tarafından

Ben bile hatırladıkça gülüyorum 1 aylık evliyim adetim gecikti test yapayım dedim nasıl yapıldığına bakmadan testin üzerine direk tuvaletimi yapmıştım ve testi bozdum :-D utanan emoji :ninja:

(13,022 puan) tarafından
Ciddimi mervemm :D ayyh çok güldüm yaa
(13,022 puan) tarafından
Bu arada yeni hesabim bu Delibirhatun ben :D
(510 puan) tarafından
He kız valla  cahilliğin daniskası
(510 puan) tarafından
Niye yeni hesap açtın gülo
0 oy
tarafından
6 yaşındaydım amcamlar plan kurmuşlar yılbaşı gecesi iceceklermis babamdan korkularina rakı yi şu şişesine doldurmuşlar uyku sersemi ondan içmiştim bide sayikliyormusum o suyun tadı çok acıydı bana bidaha ondan vermeyin diye tabi sayemde babam amcalarimi iyi bir haslamis 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Herkesi kendim gibi sanmak :D
0 oy
tarafından
Görümcemle telefonda atışmaktı ***** kafam. Ne uğraşıyorsun ki. 
0 oy
(162 puan) tarafından

Daha okula gitmiyodum heralde tam hatırlamıyorum ama annemle beraber yenidünya meyvesi çekirdeğini saksıya dikmiştik annemle hergun saksıyı kontrol ediyorduk neyse bir gün filiz gibi bişey vermişti annem de bak yenidünya çıkmaya başlamış demişti bende etrafa bakıp hani yeni dünya olmadı ki bu eski dünya hiç bişey değişmedi diye gökyüzüne bakmıştım sanmıştım ki yenidünya meyvesini dikince yeni bi dünya oluşacak:D

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 803 göst.
19 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,801 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 203 göst.
22 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 600 göst.
16 Şubat 2021 Aile kategorisinde Ceyda. 13 (19 puan) tarafından soruldu

380,172 soru

11,381,046 cevap