0 oy
459 göst.
Diğer kategorisinde (680 puan) tarafından
Bugün kaybederimin evine geldik kızım normalde onu sever oynar güler 5 aylık bu arada ama iceri bir girdik kıyameti kopardı morarana kadar ağlıyor ben kucağıma alıyorum susuyor kayınpederim alıyor bildiğiniz kriz geciriyor bu hali beni cok korkutuyor nazar falan mı oldu acaba

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence manevi bisey  olmuştur  bilemedim kiz 
(680 puan) tarafından
Görseniz İcim gidiyor o haline nasıl cığlık atıyor kayınbabamda cok üzülüyor
tarafından
Ya kıyamam  belki  denk gelmiştir  ya da dediğm gibi manevi bilseydir.  Onun hikmetini biz bilemeyiz
-Reklam-
0 oy
(759 puan) tarafından
Tanımadıgı için ola bilir canım benim oglumda öyleydi kuzu 
(680 puan) tarafından
Kız normalde gider sever hep burdayız Zaten eşim alıncada ağlıyor
0 oy
tarafından
Benimki de aynı durumda 5 aylık olacak. Bir ay önce geldiler onlari görünce ağlamaya başladı onlar da sitem ediyorlar görmüyor muş da ondan tanımıyor muş ağlıyor muş 
0 oy
(510 puan) tarafından
Kayınbabanız korkutmuş olabilir sesli konuşarak yada sesli gelerek benm kızım yabancılık çekmez herkese gider ama kayınbabama gitmiyor ağlıyor bağırarak konuşuyor 
(680 puan) tarafından
Benimkide öyle ya kızla oynuyunca cok sesli konuşur
(510 puan) tarafından
O yüzden korkmuş olabilir ben sürekli uygun bir dille söylüyorum çünkü kayınbabam öyle bağırıyor ki güya çocukla oynuyor ikş metre ilerde duruyor ayakta ellerini kaldırıp eeeyyyy karınca diye bağırıyor kızım birden irkilip ağlıyor onu gördükçe bağırmasa bile korkuyor kucağımdan inmiyor asla ona gitmez
0 oy
(48,505 puan) tarafından
uzun sure gormediyse korkmustur 
(680 puan) tarafından
3 gün önce yine burdaydık
(48,505 puan) tarafından
belki yeni tanimaya başlamıştır yuksek sesle konusmustur bebegin ortama alismadan kucagina almak istemiştir
0 oy
(564 puan) tarafından
Ona benzettiği birinden korkmuştur belkide tvde falan gördüyse benim oğlum bi kere tv de kavga eden bi adamı gördü ve ağlamaya başladı korktu bağıran çağıran birini gördüyse kayınbananı ona benzetmiş olabilir 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Demekki enerji alamiyo canim normal yani benim kızımda kayinbaba kaynana 2sini gorunce gidene kadar ağlardı 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Benim kızımda bugun halasına öyleydi :)) 
0 oy
(365 puan) tarafından
Benim kızımda böyle oldu bugün ya abimlere gittim abim kucağına aldı kız mosmor kesildi ağlamaktan zar zor şimdi sakinlesmos yatabildi korkakra uyaniyordu anlamadm
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Evden çıkınca ayetel kürsi oku 
0 oy
(405 puan) tarafından
Kız benim de kayınvalidemde öyle ağlıyor gözlerinden nasıl yaşlar akıyor canım kızımın yaa içim gidiyor bir ayrı garipsiyor onu..gerçi çocuğum da anladı demek ki sevilecek bir kul olmadığını ondan çığlığı basıyor annesinin akıllı bıdıgı=)♡♡♡♡♡♡♡
0 oy
tarafından
Kayinpederin acil okusun ona nazar almis 
0 oy
tarafından
Keşke benim kızımda kayinpederden korksaymış. 

Valla en iyisi virüs var zaten aman herkesten korksun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 220 göst.
0 oy
5 cevap 173 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gamzehk (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 121 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 259 göst.