0 oy
304 göst.
Diğer kategorisinde (905 puan) tarafından

Kizlar 33 haftalık oldum temizligimi  ne zamn yapayim halilarimi  yıkamaya ne zaman vereym     ocak 20 falan doğum olabilir  dedi doktr  zaten ağır  olmsm ama  ewde temiz  kalsn  istyrm   siz nasl yptnz

8 Cevaplar

0 oy
(817 puan) tarafından

Canım doğuma yakın yap ben 36 haftada yaptım doğuma kadar aynı hale geldi. Erken doğum riskin yoksa 39 da yap temizliğini. Çok çok ağır olmuyor insan yanında birisi de olur dolaplara fln girişirse halledersin.

(905 puan) tarafından
Arkdslarim  gelecek ınsallh yok çok skr ama sadece  doktrm  37 sonra hazr olmaliyz  dedi  zaten halilar  yıkamaya gdr   ewi iki kişide yapsak bitr  ınsallh
-Reklam-
0 oy
(1,948 puan) tarafından

Ben geçen hafta yaptım bitti 36 haftalıkken yani bu hafta da ikramlıklarımı yapar bitiririm. 

(905 puan) tarafından
Ama 36  37 gelmzse:(( 40 dayanrsa
(817 puan) tarafından
Benim 41 e dayanmıştı :) yaptığım temizlik boşa gitmişti.
(1,948 puan) tarafından
Valla hanımlar mecbur tedbirli oluyoruz işte yoksa kaçta geleceğini bilemeyiz bilsek ona göre davranırdık hazırlıksız yakalanmakta kötü bence
(905 puan) tarafından
Eee tabi canmm  haklsn bende 36 37 yaparm  artik
0 oy
(216 puan) tarafından

Cnm valla bn yatagima kadar acip gttim her yeri tertemiz yaptim dogumdan eve geldik bi gunde batti.gelen yine pislige geldi.yaninda kalan temiz biri olack ki heryeri temiz tutsun.kalkamadm da kendim yapim

(905 puan) tarafından
Sezeryan mi oldun
(216 puan) tarafından
Evet cnm sancim olmadi sezeryan oldum
(905 puan) tarafından
Hmm o yüzden    ama ya normal doğum olrsa
0 oy
(71 puan) tarafından

Canım ne kadarda temizlesen boş doğumdan sonra yine aynı oluyor

0 oy
(99 puan) tarafından

Daha erken.cnm ben 34 haftaligim 36 37 den sonra düşünüyorum

(905 puan) tarafından
Büyük  ihtimal bnde ypcam o zsamn
0 oy
(515 puan) tarafından

Hiç bişe yqpmaycam umrumda da değil:) yazın taşındım zaten hem de annem de yatcam kırk gün sonra evime geçerim zaten bebekliyim bana kimse gelmesin eve bakmaya yemeye içmeye nasıl Ocak 20 doğumun olacakmış ki ben de 33 haftaligim Şubat 5 gibi olcak dedi 

(905 puan) tarafından
;))) bende annmde  olsa yapmam  doktorum  öyle dedi  20 ocak gibi beklyrz  dedi
(515 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun cümlemizin ins sağlıkla doguralim da evimiz pis kalmaz napalim hayırlısı olsun
(905 puan) tarafından
Aynen  rabbim yardımcmz  olsn
0 oy
(1,350 puan) tarafından

Canim yardimci olabolecek biri varsa sana onunla yap tulleri falan yika halilari yikamaya ver ev bi bo olsun. Sonra guzelce silip supurun toz falan alin bence . Ayak altinda bisey olmasin ben de esimle yapicam gecen hafta yaptik buyuk temizlik sonlara dogruda yapicaz . Kendini zorlama kesinlikle dinlene dinlene yap derim ben. :) hayirli dogumlar olsun :)

(905 puan) tarafından
Alllh razi olsnnn   var arkadaşlarıma  Dedim  ama baklmmm
0 oy
(1 puan) tarafından

Şuan 32 haftalıkyım ocak 28 de doğum var. Yakında  başlayacam. Son haftalarda bırakmak  istemiyorum. Agırlaştıkca  dahada zor oluyor 

(905 puan) tarafından
Şimdi bile çok.agirim yaaaa  sende öyle msn gerçi aramazsa 1 hafta var
(1 puan) tarafından
Belim ağrıyor  benimde. Ağırlaştım..

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 89 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Gammmze (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 414 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Beyza24 (289 puan) tarafından soruldu
0 oy