0 oy
618 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Sorum yukarda ben bazen diyorum ah ah babacimin evinde prenses gibiydim keşke evlenmeseydim

37 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Bazı zamanlarda diyorum bazı zamanlarda ise iyiki diyorum 
-Reklam-
+2 oy
(157 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Her sınırlendıgımde dıyorum sinirim gecınce gıdıp sarılıp ıyıkı evlenmışım dıyorum:D

+1 oy
(1,772 puan) tarafından
Bazen diyorum oda sorumluluklar yüzünden babamın evinde rahattım çalışırdım param cebimde yetmediği yerden babamdan takviye her iş çıkışı arkadaşlarım la gezip dolaşırdik konserlere giderdik evlendim evde kaldım resmen çocuk da oldu hiç dışarı çıkamadım özgürlüğüm kısıtlı gibi koca evinde sorumluluğum var yemek temizlik bunların dişin da hep iyi ki dedim pamuk gibi bi kızım oldu çok şükür ama hep ozliycemm eski günleri :)
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Diyorum tabiki çoğunlukla hem de
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Bem hayatımdan memnum iyiki evlenmisim diyorum babamin evinde rahattım amaa babam cok baski yapıyordu evlendikten sonra rahatladım :)eşim baskici briisi  degl 

0 oy
tarafından
Keşke 5 sene önce evlenseymişiz  nasip böyleymiş Rabbim eşimi de benden almasın 
0 oy
tarafından
Babam eziyetti. Hic babalik yaomadi. Hele son 5 sene boyunca falan. Eziyetti. Calis baban sicacik yatakta yatsin sen git elin erkeklerin icinde guclu durmaya calis. Aksama hasatin ciksin bide gelsin senden parani alsn. Sozu lafi bitmesin. Kadinlarla yesin icsin. Hergun aglardim. Evlendim cok mutluyum. Annemde bosadi. Cok mutlu. Elhamdilillah. Niye evlenmedim dedirtmesin Rabbim 
0 oy
(410 puan) tarafından
Bqzen diyom ama sonra ogluşumu goruyom iykide evlenmisim diyom kiz seviyom bunalri yaa beni cok yorsalarda
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Hiç iyiki evliyim demedim ki
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Rabbim pismanlik vermesin keske ilk tanistigimizda evlenseymisiz diyorum bende  şukurler olsun hic pisman olmadim
0 oy
(49 puan) tarafından
Her dakika  hemde. 
0 oy
(649 puan) tarafından
Çok şükür henüz demedim öyle bi şey :) 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Demiyorum kocamın evinde de prensesiiimm ck şükür rabbim herkese nasip etsin.. tabiki kızdığım sinirlendgm kustugum anlar oluyo ama normal
0 oy
tarafından
Zaman zaman oldu tabi. Babam baskıcı biri değildir Allah yokluğunu göstermesin. Onlara bişey olacak diye ödüm kopuyor. Esimle genelde tartistigimiz zamanlarda düşündüğüm olmuştur ama hiç dillendirmedim.
0 oy
(598 puan) tarafından
Ohoo demez olurmuyum :D
0 oy
tarafından
Diyorum geçmişe dönük çok keşkem var
0 oy
(416 puan) tarafından
Günde 15 kere falan
0 oy
tarafından
Demiyorum cok sukur esimde babamda bir tanedir
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Evet oldu ama eşimle alakası yok dememin eşimle evlendigim için iyi ki diyorum ama en azından üniversitem uzamusti onu bitirip iş hayatına atılıp ondan sonra evlenseydim şeklinde keşke diyorum 
0 oy
(218 puan) tarafından

Allahın her günü :D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 310 göst.
0 oy
13 cevap 343 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ipek_V (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 598 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu