0 oy
489 göst.
Aile kategorisinde (99 puan) tarafından

Kizlar sinirleyim çok bozuk.3 gün oldu herşeye.agliyorum eşimin konuşma tarzı davranışları gicigima gidiyor hamilelikten sanırsam ama eşimde beni sinirle sinirlendiriyor doğa 1 ay kaldı. Birşey alaçam diyorum hazırlığını tamamlayacağım para yok diyor  ceket alacağım diyorum ceketinmi yok diyor bebek  için 1 kat bile çamaşır almadi ben kendi.harcliklarimla 2 3 kat aldım artık dayanamıyorum bukadar yoksul bir aile değiliz var çok şükür ama ben birşey isteyince yok diyor sinirleyim bozuluyor

4 Cevaplar

+1 oy
(1,379 puan) tarafından

Çok açık söylüyorum ben olsam sizin yerinize liste yapar eline veririm bunların alınması gerekiyor benim sancim  var bunları al gel. TamamLa derim böyle adama böyle davranış 

(99 puan) tarafından
Zaten bende öyle yapacaktım kavga ettik baya sinirlendim sert çıktım tamam yarin alışverişe gideriz dedi ama ne zamandan beri söylüyorum kendi yanından gelip hadi alışverişe gidelim demiyor illaki trip atacam ağlayacak kavga edecem o şekilde
-Reklam-
0 oy
(817 puan) tarafından

Hadi sen neyse diyevem de madem kıyafetini fln düşünmüyor ne diye bebek yaptı ki eşin . Erkekleri anlamak zor sorsan ikinciyi de yapalım derler.

(99 puan) tarafından
Aynen cnm az önce sert çıktım zaten alışverişe gidecem dedim ne alışverişi dedi bena ve bebege dedim çantamı hazırlayacak.dedim neyle alacan dedi tabi ben ağlayarak konuşuyorum 2 3 gün.oldu kendimi tutamiyorum beki dedim sen çocuk için 1 takım birşey aldinmi ben.bu eski asortmanlarimi mi çantaya koyacam dedim doğumdan önce alışveriş yapmayacakmıyiz tamam alırız dedi ama trip li tripli
0 oy
(110 puan) tarafından
Ya Ben bu erkek miletini anlamiyorum onlar icin bicak altina yatacaz onca sorumluluk alicaz Adam da para var yok doyar yok bizim zmanimizda bebek arabasi besigimi vardi idare edersn bi kac tane kayifetle bilmem neler neler demeleri yokmu sinir olmadan duramiyorm madem para vermiyecen cocuk yapmiyacam herseyi ........ saniyolar insan bu kadarda seref yoksunu olurmu ya benim esim icinde gecerli bu laflar bacim emin ol dogunca daha beter olur esin Boyle insanlarla hayat surmez Sen takma bosver elinde sonunda alacak
(99 puan) tarafından
Ya alıyor zatende 10 defa şöyle anca kavgayla anca lazim işte alınacak niye güzellikle alınmıyor illa kavgamı etmek lazim
0 oy
tarafından

Ayy canim bu erkek milleti benimdr ayni 28 hafatalik olduk agir agir baslayalim almaya diyorum aliriz acelesi mi var diyo deli ediyo beni

(99 puan) tarafından
Benimkide öyle işte cnm ne zamandan ber söylüyorum baktım takmiyo en son güzel bir kavga ettim şimdi yarin alırız diyo

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,030 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Rabia2 (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,184 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 766 göst.
0 oy
4 cevap 111 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde BegumY (124 puan) tarafından soruldu