0 oy
900 göst.
önce Diğer kategorisinde (941 puan) tarafından
Begenmiyosaniz çıkın dedi

33 Cevaplar

+1 oy
önce (2,849 puan) tarafından

Oyyy Allahim yar ve yardımcınız olsun bu ev sahiplerine de vicdan merhamet versin inşallah :(

-Reklam-
+1 oy
önce (753 puan) tarafından
Piyasa maalesef böyle... 

Görünür de iki katından fazla arttırmış diyoruz ama aslında piyasa değerine çekmiş. Yani kiranız 10 bin olsaydı, 20 bin yapmazdı muhtemelen.

Market sahiplerini, ev sahiplerini vs suçluyoruz hep ancak asıl suçlu ekonomiyi bu hale getirenler değil mi ? 

(Not: Bende kiracıyım)
önce (941 puan) tarafından
Ya ev eski bide yeni ev olsa boyle vallahi uzulmucem.bukdr ya
0 oy
önce (424 puan) tarafından
Allah yardımcıniz olsun. Bizimde ev sahibi çıkın diyor bizde ne yapacaz bilmiyoruz. Birde seneye tayınimiz çıkabilir iki defa taşınmış olcaz:((
Mahkemeye vericem diyor esim
0 oy
önce (176 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun cnm hangi şehir 
Sakarya serdivan
0 oy
önce (1,950 puan) tarafından
Cok yüksek yapmis cnm bnde 6 bine oturuyorum RABBİM herkesin yardımcısı olsun bizmde kış in yaparlar 
0 oy
önce (695 puan) tarafından
Allah vicdan versin bizim de bu aralar kira muhabbeti dönüyor çıkarmayı düşünüyorum diyormuş sağda solda 6 bin ocakta zam gelcek bakalım ne dicek 
Yazik lafa bak cikartmayo dusunuyorum okdr depremler oldu ona uzuluyorum ya en cok hala nasil akillanmadilar onu anlamiyom
Her ev sahibi bir değil işte bilip bilmeden neden yorum yapıyorsun adam senede iki kere zam yaptı haksız yere 6 bın haksız zam koydu evin büyük zararını da görmüyor her ev sahibi bir değil
Ev sahibi olunca kendinizi her haltta haklı görüyorsunuz asıl size yazık
0 oy
önce (420 puan) tarafından
Mahkemeye verin 
önce (9,092 puan) tarafından
Mahkemeye verse ne olacak %25 sınırı kalktı. Enflasyona göre zam yapıyorlar malasef. Allah yardımcısı olsun evi olmayanın bu devirde çok zor.
önce (420 puan) tarafından
Allah helal süt emmise denk getirsin vicdan merhamet yoksunlari ...insallah size Allah en guzel hayir kapılarını acsin
önce (8,219 puan) tarafından
enflasyona göre yapsa bile kadar olmaz, mahkeme çye verebilir
önce (1,046 puan) tarafından
Adam 5 bine oturtmus bu devirde malesef koyde bile 5000 e ev yok 15 bin bile suan cok ucuz kaldi ki 15 bine bile ev yok
0 oy
önce (283 puan) tarafından
Verme. Çıkma. Ver yedı bın hakkın bu de 
0 oy
önce (1,404 puan) tarafından
Ya Allah'ım ne kaar cok zam ya bir anda 8 milyar birden koymak nedir 

Allah soracaktır bit ev sahibiyim ama asla bu kadar bir anda yuksetilmaz 
0 oy
önce (1,848 puan) tarafından
Inanmiyorum bu nasıl vicdansizlik 2 katından fazla artış  yazik günah ya allahım sen merhamet duygusu ver şu insanlara
0 oy
önce (1,301 puan) tarafından
Orandan fazla artırma yapmayın  hiç bir şey yapamaz bu kadar da olmaz yani insanların maaşlarına göz diker oldular 
0 oy
önce (581 puan) tarafından
Kirayı elden mi veriyorsun ibana kira diye göndererek mi
İbana atiyoruz basim catliyor :(
0 oy
önce (1,502 puan) tarafından
Babaannem lere aynı şeyi yaptı iki yaşlı biliyor ki çıkamayacak gerçekten o kadar zoruma gitti ki 
0 oy
önce (7,014 puan) tarafından
Allah vicdan merhamet versin bu ev sahiplerine . Rabbim insanlığa uyarı gönderiyor depremler yangınlar seller ama insaoğlu ders çıkarmıyor. 6 Şubat'ta insanların evleri başına yıkıldı kiracısına zalimlik yapanlar da onlarla beraber evsiz kaldı ama bunlar akıllanmaz ıslah olmazlar
Evet bnmde hep aklima geliyor bi soz okumustum hatta o depremde kiracyla ev sahibi karsilikli isinmişlar evler gitmis ve bi kac gun oncede zam yapmaya calisiyomuş
0 oy
önce (528 puan) tarafından
Eğer senediniz falan varsa şikayet edin ayıp günah yaa o ne öyle çok paraa
0 oy
önce (269 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun. Bizim burda kiralar 15-20 arası komşum ev arıyo eski döküntü evlere 15-18 bin diyolar diyo 
0 oy
önce (664 puan) tarafından
Bizimde 8/17 yaptı gecen hafta şimdi ev bakıyoruz birde hamileyim canım çok sıkkın iki haftadır 
Kiyamam:( of of onumuz kiş bnmde ufak oglum var
önce (664 puan) tarafından
Bilmiyorum nasıl olucak
0 oy
önce (710 puan) tarafından
Bizimki de 7.500 TL 12 bin istemiş ev sabihi  ev ariyoruz
0 oy
önce (7,721 puan) tarafından
Bende yedi bine oturuyordum eski kiracı olduğum için makuldü ama şimdi çıkarıyor ve çevredeki evler yirmi yirmi beş bin bende senin gibi ağlıyorum bu haberi duyduğumdan beri Allah bizlere güç kuvvet versin:(
0 oy
önce (755 puan) tarafından
Allah herkese vicdan versin yaa..%135 gibi bir zam oranı nedir yaa 

İlgili sorular

+1 oy
34 cevap 1,027 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,602 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 292 göst.
8 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (941 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 740 göst.
25 Mart 2024 Aile kategorisinde Hahaha (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 296 göst.
3 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu

391,013 soru

11,698,286 cevap

35,577 kullanıcı

...