0 oy
960 göst.
Diğer kategorisinde (260 puan) tarafından

Kızlar bugün kaynanam bana yemeğe geldi görümcem de gelir gelmez dedi kızını götürcem bugün bizde kalsın yarın getiririm dedi hayır dedim onsuz evde duramıyorum çok özlüyorum dedim ısrar etti sustum eşim işten geldi yemek yedik çay içtik sonra bi baktım biz çay içerken görümcem kızımı almış montunu filan giydirmiş kapıya çıkarmış gelmiş annesini çağırıyo eşime baktım dedim yok de dedim baktım eşimde dedi gitsin zaten arkalarından ağlıcak gitmek isticek dedi bende ağlıycağını bildiğim için sustum mamasını kıyafetini bezlerini filan hazırlayıp çantaya katıp verdim görümcemide kaynanamıda baya tembihledim iyi bakın komşuya filan sakın götürmeyin bakkala markete götürmeyin anne izin verme sakın dedim sonra gittiler.

Sonra eşim kahve filan yaptı o kahveyin tadını alamadım kızım evdeyken o kahve ya dökülür ya da soğurdu yada rahat rahat içilemezdi kızım evde değilken herşey tatsız tuzsuz ev bomboş sessiz sedasız geliyo bana yaa hemen kızımı görüntülü aradık konuşmadı bizimle daha sonra görümcem video attı kaynanamla kızım oyun oynuyolardı kızım gülüyodu 

Bu arada ben sofrayı hazırlarken kızım 2 tabak çorbayı devirdi döktü halıya bende kızdım halıyı yeni yıkamıştım diye ama aynı saniyede pişman oldum kızdığıma ve biraz zaman geçsin özür dileyip öpüp sarılcam dedim zaman kalmadı içim bi buruk kaldı :(

20 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kuzum üzülme ALLAH korusun bisey olmuş gibi konusuyosun bez ve mama hazirladigina gore kucukmus kizin daha dogru bulmuyorum aslinda babanneye annanneye gitmesini ama işte cok istemis onlarda 1 geceden bisey olmaz bidaha da göndermezsin gelip sever giderler belkide durmicak getiricekler birazdan:)

(260 puan) tarafından
Benim kızım çok düşkün hem anneannesigile hemde babaannesigile yani bize gelseler hep arkalarından ağlıyor ve onlarda çok düşkünler ısrar ediyorlar götürmek için ama bende kızımı aşırı özlüyorum aşırı düşkünüm ve sürekli olarak aklım kalıyo acaba hani güveniyorum onlara ama yinede aklım kalıyo bide kaynanam bana uzak annem dibimde oturuyo bu arada kızım 23 aylık :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız madem bu kadar içerlencektin gondermeseydin ay benim kaynana alt katta bir saat goturuyo getiriyo yine de ozluyom kalmaya hayatta veremem yani vermeseydin keske
(260 puan) tarafından
Aynen canım bende hemen özlüyorum bidaha vermem zaten
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Senin kararın ama kızını sen olmadığın yerde kalmasına izin verme.1-2saatlik tamam ama orda kalması bana göre doğru değil.Allah korusun düşse ,bir şey olsa falan sonra aranız acilir
(260 puan) tarafından
Allah korusun canım bidaha vermem zaten
0 oy
(64 puan) tarafından

Kaç aylık bebişin :) 

(260 puan) tarafından
23 aylık canım :)
0 oy
tarafından
Kaç aylık kız ben oğlumu bir ara annemlere bıraktım sonra yarım saat olmadi uyuyan çocuğu uyamdirma pajhasina aldım eve getirdim yaa ben oğlumu kimseye bırakamam eşim de benden bettr bu konuda iyi cesaret etmissiniz
(260 puan) tarafından
Ya başta hayır filan dedim vermem dedim ama görümcem öyle ısrarcı ki almış kızımı giydirmiş kapıya çıkarmıştı yine yok filan dedim ama eşim dedi kalsın bu gece orda dedi ağlar zaten arkalarından dedi bende öyle bıraktım ama çok özledim minnoşumu yaa hemen yarın olsun
(260 puan) tarafından
Bu arada 23 aylık canım
0 oy
tarafından
Ben normalde gamsz gibiym çok başımı ağrıtmam ama oğlum söz konusu olunca ince eler sık dokurum kendi annem çok cok iyi bakar yinede bırakmam biraksamda aklım kalır ama kaynanaya asla bırakmam çocuk bir köşede ağlasa umurunda olmaz benim yanımda böyle bıraksam düşünemiyorum bile 
tarafından
Bakıyolarsa sıkıntı yapma kendine cnm hamilesn diye hatırlıyorum da öyleysen uyu dinlen sabah kavuşursnz :)
(260 puan) tarafından
Ayyy ne hamilesi canım hayırdır inşallah yaa bi tuhaf oldum kız şimdiii :D reglimde gecikti yaa
tarafından
Haha cidden miii :))) kız ben seni hamilesin diye biliyordum valla :))) çok merak ettim şimdi Allah mı söyletti ne :))
tarafından
Hiç postuna girip bakmadm da :))) hayr olsun :)))
(260 puan) tarafından
Korunuyoruz canım yani imkansız gibi ama bakalım çok gecikirse test filan olurum belki yani bu işler belli olmuyo hadi bakalım belkide dediğin gibi Allah söyletmiştir :)))
Hayırlısı ❤️
0 oy
tarafından
kalmaya gittigine göre büyük kızın
(260 puan) tarafından
23 aylık canım
0 oy
(460 puan) tarafından

Bizde altlı üstlü oturuyoruz kayinvalidem oğlumla uyumayı çok seviyor bir gün benimle yatsın dedi bende tamam dedim eve indim aynı senin gibi olunca eşimi geri yolladim git getir diye ☺

Ama şunu da söylemeden gecemiycem görümcenin yaptığı harekete sinir oldum eğer o şekilde bir hareketle götürmeye kalksalar hiç vermezdim 

Allahtan gorumcem yok:D

(260 puan) tarafından
Bende çok sinir oldum yani izin vermiyorum dedim ya o da izin vermek zorunda kalayım diye öyle yaptı sanırım yani bide daha annesigil çaylarını içiyolardı hemen aceleyle annesini kaldırdı cadı :D
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Oğlum 6 aylik kayinbabam 2 3 ay büyüsün alaçam der kıyameti koparırım. Ben nereye o oraya hele kiniyle emri-vaki yapmış gorumcen sinir oldum. Bence montunu soyup içeri almalıydın canım kızın istediği kadsr ağlasın sen onun anndsisin yarin bir gün başına bir şey geldiğinde sana hesap sorulacak ve en çok senin için yanacak. Sein kadsr hiç kimsenin soz hakkı yok onun üstünde. Ve bence çocuğun yeri annesinin yanı hele ki kiz çocuğu ben böyle büyüdüm yani asla 1 gece dışarda olmama izin vermedi ailem. Bence bir daha gönderme gorumcenle de konuş 
(260 puan) tarafından
Bende senin gibiyim canım benim ailemde beni öyle büyüttü ama işte görümcemgil çok şımarık insanlar bidaha asla izin vermem zaten bugün ben gittim onlara kızımı almaya ve yolda karşılaştık kızımıda almışlar pazara götürüyolardı ben markete bile götürmeyin demiştim onlar almışlar kızımı pazara götürüyolardı o kalabalığın içine katıcaklardı hemen aldımm kızımı evlerine geçtim eşyalarını arabasını aldım eve geçtim çok sinirlendim çoook bu bana ders olsun bidakine kalpte kırarım kavga da çıkarırım yinede izin vermem
(2,252 puan) tarafından
Aynen öyle canım  ne hadsizler. Bence çocuk anneye aittir anne ne derse o olur babaya karşı bile. O yüzden tavrını koy
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Oyyy kıyamam yaaa sıkma canını tabiki sen onn annesinin sna küsmez ama dikkat et fazla gönderme kızında nolur nolmaz 
(260 puan) tarafından
Kızımı almışlar pazara götürüyolardı kızımı almaya giderken yolda karşılaştım çok sinir oldum ben onu markete bile götürmeyin dedim bi baktım pazara götürüyolardı birdaha asla göndermem onlara aslaa
(2,257 puan) tarafından
Yok artık bu virüste bnce çok yanlış yaa akim var nizam var ya
0 oy
tarafından
Ay sinir oluyorum ya bu çocuk götürmeye ya düzenini bozuyorlar
(260 puan) tarafından
Zaten bi düzeni yoktu canım yani uyku düzeni hep bozuk ama yani kızımı baya kendilerine bağladılar hele görümcemden hiç kopamıyo yaa bugün zarzor eve getirdim halası için ağlıyoduu çok sinir oldum zaten almaya giderken bi baktım kızımı pazara götürüyorlar yolda karşılaştık
tarafından
Allah'ım ya bu virüste ne pazarı hiç düşünce yok
0 oy
tarafından
Ne demek gorumce kızımı alacak da montunu giydirecek de bir de anasına seslenecek onu öyle bir kovarim ki ne demek çocuğumu götürmek
(260 puan) tarafından
Çok haklısın yani küserse küssünler kırılırsa kırılsınlar hiçbişey umrumuzda olmamalı
tarafından
Canım yanlış anlama da görümce seni saymamis veya senin tepki vermeyeceğinden emindi yoksa kolay bir hareket değil yaptığı çok büyük bir tepkiyle de karsilasabilirdi
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Seni  suan cok iyi anliyorum canim biz kaynanmla ayni binadayiz esim bazen aliyor çıkıyor onu bile istemiyorum. Yani kaynnam oldugu icin degil kendi annem olsada istemem. Kendimden baska kimseye guveniyorum. Ama bunu asmak lazim canim. Hauat bu hastalik var baska skinti var mecbur ayri kalacagimiz zamanlar olabilir herseye alismali. Bebegin ağlamıyor sa hic skinti etme. Sonucta geçici bise Allah in izni ilr hep seninle olacak❤
(260 puan) tarafından
Yo hayır hiç ağlamıyo onlara çok düşkün ama bugün birkez daha anladım kimseye güvenmeyeceğimi
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Sana tavsiyem Bi güncükten bişi olmz deyip yollama bnm oğlum 3 yaşında Bi gün Bi gün kaldı cünkü durmuyordu arkalarından kriz geciriyo Du bu sefer yollamak zorunda kalırdık şimdi 6 yaşında ve heristediği yapıldığı için evde durmak istemiyor 0bi hafta orda kalıyo Or bela eve getryz biz her istediğine ok Demediğini için diyo dedm oyuncaklar alıyo marketten her istediğimi alıyo sız almıyoruz bnde kalcm orda diyo hiç iyi yapmıyorlar madı durumumuz cok yok her istediğini yapamıym diye ayrı kahırlanıym bu konu yuzune ayrı cocugum bana düşkün olmasına rağmen gidiyor kalıyo orda sürekli kndi başina beni arıyo gürüntülü anne napıyn nasılsın diye yanı fazla uzattım Bi cocugun yeri anne babanın yanıdır sınır oluyorum böyle insanlara
(260 puan) tarafından
Çok haklısın canım benim kızımda şimdiden çok alıştı onlara bi an önce araya mesafe koymalıyız
0 oy
(377 puan) tarafından
Bende kalmasında yana değilim acil durum olmadıkça altlı üst lü oturuyoruz 17 haftalık hamileyim düşünüyorum ben doğum yapınca onsun nasıl kalacam diye ama onlara düşkün olması iyi bari o kadar zorlanmaz benim oğlumda 25 aylık 
(260 puan) tarafından
Düşkün olmasın yaa araya mesafe koyucam
0 oy
(5,558 puan) tarafından
Benim de kaynana hep oğlunu senden alcam diyor.  Ben bir saat fln dayanmam her halde:( gut kızını al . O kadar özlüyorsn gönderme bidahaa
(260 puan) tarafından
Göndermem bidaha asla
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben ne yapar eder göndermezdim ne kadar iyi bakacak olsalarda
(260 puan) tarafından
Çok haklısın canım bugün gördüm zaten nasıl baktıklarını
0 oy
(534 puan) tarafından
Canim kim olursa olsun ben çocuğumu kendinin kalmadığı bir yerde bırakmayı düşünmüyorum bana da hep buyuynce kalır bizde şöyle olunca kalır bizde diyorlar benim dediğim laf anası nerdeyse danası ordadır bu kadar :)
(260 puan) tarafından
Çok tatlısın yaa çok haklısın canım :))
0 oy
tarafından
Kızın kaç aylık??? 
(260 puan) tarafından
23 aylık canım

İlgili sorular

+2 oy
39 cevap 1,529 göst.
5 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy