0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde (3,276 puan) tarafından

Gelişimi çok iyiydi 6 aylıkken emekleri 8,5 aylıkken kanepelerden tutunup kalkardı 9 aylıkken tutunup yürümeye başladı şuan bağımsız 4 5 adim atıyor ama hep parmak ucunda yürüyor hep öyleydi ayakkabı giydiriyorum onda da basıyor ama yürümüyor parmak ucuna basmasa yürür kızımı gören herkes 9 10 aylık sanıyor 10.300 kilosu var 79 cm boyu var kızım minyon yüzü eli ayakları falan minnacık :) 2 aydır hiçbirşey yemiyor sadece emiyor en son 9 aylık aşıda tartıldık 10.700dü canım sıkılıyor ister istemez çok şükür sağlığı sıhhati yerinde resimler nete düşmeseydi atardım kızımın boydan resmini 

11 Cevaplar

0 oy
(4,293 puan) tarafından
Kizk 1 yaşını 15gun geçince yurudu ilk zamanlar ayak ucunde yürümesi normal sonra duzeliyor
(3,276 puan) tarafından
Hep öyle benimki ya hiç tabana basmıyor örümceğe de çok binmedi insanlar can sıkmaktan başka bir şeye yaramıyorlar
-Reklam-
0 oy
(970 puan) tarafından

O zaman benim kızım 5 aylık :D

Kızım 16 aylık 9,5 kilo 79,5 cm doktor bünyeyle alakalı kilo almamasi dedi bütün kan değerleri gayet güzel çıktı bütün çocuklar tombul olmak zorunda değil hiç sıkma canını sen onu heveslendim yürüme arkadaşı al yürü insalalh benim kziim da 10 aylıkken tamamen yürümeye başlamıştı

(3,276 puan) tarafından
Sağlığı yerinde ya şükür zayıf kilolu benim için önemli değil canım sıkılıyor ister istemez var yürüme arkadaşı duvarlardan tutunup gidiyor 2 3 aydır ama tek başına 4 5 adim atıyor ben yürütmek istediğimde oturuyor
0 oy
(44,840 puan) tarafından
3 Ocak ta oğlum bir yaşına gircek kanepede yan yan siraliyo daha oda yurumuyo heryerden tutunarak gidiyo sadece daha bırakıp.kendini adım atmış degil
(3,276 puan) tarafından
Ben yürütmek istediğimde de kendi istemiyor oturuyor hemen duvarlardan be tutunup gidiyor 2 3 aydır da tek başına 4 5 adim atıyor
0 oy
(14,892 puan) tarafından
Bence kilosu gayet iyi. Benim kızımda çok erken ayaklandı ama 13.5 aylıkken yürüdü. Cesaretini toplaması gerekiyor. Merak etme yürür. Bir gün kendiliğinden kalkar yürür.
(3,276 puan) tarafından
Kilosunu sorun etmiyorum da işte insan ister istemez etkileniyor
0 oy
tarafından
Oğlum da 1 yaşında yürümüyor bu bir sorun mu sanmıyorum 18 aya kadar zamanı var sorun saymak için 
(3,276 puan) tarafından
Yani şükrediyorum ama insan ister istemez etkileniyor
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Benim kızımda tam 13 aylık 1 haftadır düşe kalka yürüyor çok şükür ❤️❤️❤️
(3,276 puan) tarafından
Darısı bize inşallah:)
0 oy
(3,555 puan) tarafından
Benimki 10 aylıkken yürüdü kilo olarak boy olarak aynilar ama bence gayet iyi kilosu boyu 
(3,276 puan) tarafından
Kilosu falan sorun değil insan ister istemez üzülüyor öyle deyince millet ama sağlığı yerinde çok şükür
(3,555 puan) tarafından
Valla canım benim komşumun 1 yaşında oğlu var emeklemiyor bile
(3,276 puan) tarafından
Hadi ya
(3,555 puan) tarafından
Aynen öyle hiç takmıyor kafasına biz çok evham yaoiyoz
(3,276 puan) tarafından
Evet biz çok evhamlıyız
0 oy
(12,622 puan) tarafından
Benimkide 1 yaşında 10 kg 77cm  tutunup kalınca yürüyor ama elleri bırakınca korkuyor adın atmaya bence normal 
(3,276 puan) tarafından
Yani bence de insanlar öyle bir tepki veriyor ki deli ediyolar
0 oy
(410 puan) tarafından
Benimde 14 ayliken yürudu 18 aya kadar yürumese skinti daha kucuk
(3,276 puan) tarafından
Demi yani
0 oy
(4,907 puan) tarafından
Kilosu gayet iyi canm. Benim kızım da parmak üstü yürüyordu korkuttu görümcem fln ama zamanla düzeldi. Yürür seninki de Allah'ın izniyle 
(3,276 puan) tarafından
Inşallah canım herkes düzelir diyor
0 oy
(7,478 puan) tarafından
Kilosu boyu dediğin diğer şeyler hemen hemen aynı benim kızımda 13 aylık baya bir aydan fazladır 3-5 adım atıyordu ama devam etmiyordu sonra yaşıtlarıyla vakit geçirince yürümeye başladı bir haftadır çok güzel yürüyor. Kilosu da 10.400 idi diş çıkardı 10 oldu sonra 10.650 oldu dün baktım 10.300 olmuş amaaan değişiyor valla napayım hiç bir şey yemiyor sürekli bir şeyler üretip yedirmeye çalışıyorum bana mısın demiyor varsa yoksa emmek ...
(3,276 puan) tarafından
Aynen benimkinde öyle canım sağlığı yerinde şükür ya kiloyu sıkıntı etmiyorum parmak üstüne basması düzelir inşallah
(7,478 puan) tarafından
Yürüteç kullandı mi
(3,276 puan) tarafından
Evet ama uzun süreli değil 9 aylıkken binmeye başladı en fazla yarım saat bindi ama her gün değil tabi
(7,478 puan) tarafından
Benimki de çok az bindi yurutecte başladı parmak üzerinde yürümeye sonra kaldırdım bir müddet geçince unuttu öyle yürümeyi
(3,276 puan) tarafından
Benimki unutmadı ya unutur insallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 143 göst.
9 Kasım 2023 Aile kategorisinde Ceylan3804 (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 148 göst.
3 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubra_87 (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 738 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Beren92 (157 puan) tarafından soruldu

397,182 soru

11,879,502 cevap

35,995 kullanıcı

...