0 oy
366 göst.
Aile kategorisinde (1,262 puan) tarafından
tarafından kapalı
Geçen paylaştım 16 yaşındaki kızımın davranışlarıyla ilgili. Ve kızım artık çok saygısız olmaya başladı ve eşimle aramı açmaya bile başladı sürekli kavga halindeyim eşimle 16 yaşındaki kızım yüzünden sizce öz babasına gönderim mi ben diyor 2sene sonra kendim eve çıkacam diyor eşimde asla böyle bişeye izin vermez eşime dedim biz baş edemiyecez babasına gönderelim dedim sizce napim sürekli yanlız yaşamak istiyor ayrı eve çıkmak istiyor of of 
notu ile kapatıldı: Konu başlığı konuyu özetleyecek şekilde olmalıdır

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zamanin gencleri bnce babsina yolla biraz o ilgilensin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen kizinla ugrasmak istemezken neden babasi ugrassin tam ergenlik yasindaki bi cocugu babaya gondermek ne demek icin rahat edecek mi?
(1,262 puan) tarafından
Rabiya başımdan savmak için olsaydı 12 sene kendim bakmazdım konuşmaları ölç tart bence
(1,262 puan) tarafından
Aslı sen ne biliyorsunda katılıyorum diyorsun ezbere konuşma bence
(13,202 puan) tarafından
Kızacaktın niye danışıyorsun madem gayet de yazdığından bu çıkıyor. Bildiğin ben asi kızla baş edemiyorum babasına gitsin o sıksın yola getirsin diyorsun. Ergen kızların annesine ihtiyacı vardır babaya değil. Ezber de değil herkesin başından bir ergenlik evresi geçiyor. Maalesef dünya kadar haber çıkıyor TV ye. Sen kendi başındayken görmüyor musun?
(1,262 puan) tarafından
Çok özür dilerim sizin gibilere danıştıgım için ben birgün evden gidecek diye korkuyorum sizde başından savuyorsunuz diyorsunuz
(13,202 puan) tarafından
Yanında olursan gitmez babaya giderse ne değişecek orada da üvey anneyi takacak. Senin yapman gereken tek şey pedagogtan yardım almak sen bunu anla. Zaten üniversite kazanırsa o yaşta ya yurda gidecek ya da eve çıkacak ne kadar dar düşünüyorsunuz. Olmadı söyle babasına evden ayrılmasın diye zincirlesin.
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Sakın öyle bir şey yapma ergenlik döneminde şu an çok normal sabırlı ol arkadaş gibi ol. Bundan 5 sene sonra birbirinizin en değerli varlığı olacaksınız. Ha eğer gönderirsen emin ol tüm bağınız kopacak 
(1,262 puan) tarafından
Sürekli beni gönderin babama diyor ama babası kabul etmiyor anlatamıyorum artık çok yoruldum ☹️
(2,252 puan) tarafından
Der canım boşver sen annesin sık dişini. Benim annem babam da ayrı 16 yaşında kiz kardeşim çok sorunlu zor annem de sinirlenince seni babana gönderirim diyor ama gerçekten göndermeyi hiç düşünmedi

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 754 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,171 göst.
1 Mart 2020 Diğer kategorisinde ♡MeLeK♡ (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 116 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,453 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.