0 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde (965 puan) tarafından
Normal doğum la dün akşam saat 7 de aldım kucağıma bebeğimi bekleyen herkese nasip etsin Rabbım.... ama nefes sorunu varmış küvez e alındı ben evdeyim az önce geldim bebeğim hastanede kaldı 1 hafta kalacakmış orada. sütüm gelmiyor sıkıyorum ama yok pompa almış eşim hemen sağayımmı sizce 

10 Cevaplar

+1 oy
(3,078 puan) tarafından
Gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah 
-Reklam-
+1 oy
(99 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım Rabbım sağlıkla huzurla kucağına almayı nasip etsin. Aksamdan kuru düştü suya koy sabah kalk pisir sütü kurulumu az zeytinyağı dök üstünde bir yumurta kırıp ye cok süt yapiyor birde sıcak suyla  banyo yap Allahın izniyle gelir sütün 
+1 oy
(3,036 puan) tarafından
Dus al mumkunse sıcak duştan sonra sağ hemen bol su iç incir ye rezene ic gelir inşallah bide göğüs yaran olmasın diye krem veya tahin yagi sur canim kapak ta kullan yara olmasın sağlıcakla büyüt inşallah 
0 oy
tarafından
Sütünü sagmaya çalış bide rezene falan iç hoşaf meyve suyu bol bol su çorba tatlı bunlar süt yapar Allah hayırlı ömürler versin
(965 puan) tarafından
Saol canım :))
Tamamdır
0 oy
(241 puan) tarafından
Daha şimdi senin bir önceki postundan çıktım profiline baktım doğurdun mu diye elim yanlışlıkla cevapsız yerine çarptı daha sorun cevap almadığı için oraya düşmüş inanamıyorum :)))) 
(32 puan) tarafından
Neden bebeğin kaldı cnm hastanede kac haftalık dogum yaptın gözün aydın bu arada cumartesi bende sezeryan olacağım
(241 puan) tarafından
Vallahi ya görünce bir an çok şaşırdım rabbim sağlıkla yanına gelmeyi nasip etsin hayırlı bir evlat olsun inşallah :)))
(965 puan) tarafından
Gamzeulusu canım nefes alma sorunu varmış doğum esnasında kordon dolanmış 5 defa boynuna onun içinaldılar
Sende sağlıcakla kavuş inşallah bebeğine
(965 puan) tarafından
Amin canım cok saol :))
(32 puan) tarafından
Amin cnm sağol
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım güle güle büyüt bebeğini çabucak kendini toplar oda evine gelir inşallah 

Görüşlerinize bebeğini emzirir gibi iki saatte bir mutlaka sağ bol bol da su iç yemeğini ye öğünü u ihmal etme çabucak gelir sutun inşallah 
(965 puan) tarafından
İnşallah saol canım :)
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım rabbim size bağışlasın sağ gelir tatlı ye sıvı şeyler tüket 
(965 puan) tarafından
Saol canım benim peki:)
0 oy
tarafından
Tatli asiri yltatli seyler ye sknti yapma surekli sag 5 dk sag 5 dk bekle 3 saat arayla gecmis olsun 
0 oy
tarafından
Hoşaf iç 

Bol yeşillik ye 

Özellikle kara dut al ye muhteşem süt yapıyor bebeğine sütünü götürüceğin zaman sağ 
0 oy
tarafından
Ilik bi dusa gir hafif titre biraz soguga yakin olsun o zaman goguslerin tas gibi olcak ben de cok ise yaramisti. Sonra da sag sagabildigin kadar. Gozun aydin canim Rabbim evladini eve giturmenide nasio etsin ins

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 287 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eymir (1,058 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 644 göst.
+1 oy
19 cevap 457 göst.

385,697 soru

11,532,121 cevap

35,202 kullanıcı

...