0 oy
393 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşim çok düşüncesiz ailesi de öyle hamile demezler çocuklu demezler umursamazlar altı üstlü oturuyoruz ya sobaya patates atalım diye tutturdu kaynana bende bebiş emeklediginden beri kendime vakit ayiramiyorum eşimde hiç yardımcı olmadı benim bebiş bugün çileden çıkardı beni supurgeden korkmaya baslamis hiç uyumadı da sabahtan beri eşim işten geldi dedim canım çocuğa bak ta evi supureyim durmuyor hiç işim var dedi o sırada annesi aradı açtı ne konuştular bilmiyorum yukarı çıktı indi bı yere gitti eve uğramadan tekrar yukarı çıktı sonra yine gitti bana bişey demek yok her zaman ki gibi neyse şimdide kaynana arıyor açmadım cama geldi yine açmadım kapıyı çaldı bunaldım gerçekten şimdi davet etsem orda burda saçma sapan konuşur ne yapayım ya çağırmadim işte niye cama kapıya geliyorsun dimi üstelik eşimle ne konuşuyorlar merak ediyorum dolduruyor gibi geliyor artık eşimi

4 Cevaplar

0 oy
(462 puan) tarafından
Canim eşine sorsana nereye gittiğini ne yaptgini
tarafından
Söylemez ki insan hesabına almıyor yukarı çıkıp inip bir yere gidiyor insan karısına söylemez mi
-Reklam-
0 oy
(774 puan) tarafından
Dışarı çıkıp geri geldiyse bisey istemiştir 
tarafından
Olabilir ama ne bileyim işte benim evimde bile oğluyla fısır fısır konuşan bı kadın
(774 puan) tarafından
İgnelemeden gerçekten merak etmiş gibi sor mesela annenin bir sıkıntısı mi var gittin geldin bı daha gittin yardım edebileceğim bişey mi falan o zaman dökülüyolar :)
tarafından
Ah keşke canım neler yaptım daha önce de benimki bı değişik
tarafından
Çok teşekkür ederim yine de :)
(774 puan) tarafından
Ben öyle yapıyorum da belki işe yarar dedim
0 oy
tarafından
Canım onlar istediği kadar doldursun eşinin kafası aklı yokmu neyin ne olduğunu bilmiyormu eğer o seni sevip güveniyorsa kim ne dese desin umrunda olmaz sende sürekli deme ailen seni dolduruyor diye  hakkında hayırlısı olsun
tarafından
Yok kuzum bı kere bile demedim ama beni insan hesabına koymuyor hiç yardım etmiyor 14 gün yattı evde akşama kadar yine de bakmadı 1 gece çocuğa çok şey istemiyorum ki ben ondan herşey müşterek git yemek yap demem ki ona biraz benim yükümü hafifletse yeter ama :(
tarafından
Çok haklisin bitanem sana lafım yok ama erkekler hoslanmaz ya anneleri hakkında bişey soylememizi ondan dedim yoksa haklısın ve en büyük hakkın canım
0 oy
tarafından
Camdan bı ne oldu deseydin kız 
tarafından
Huylarını ezberledim canım bıktırdılar iyice hani sobaya patates atacaktık diye gelmiştir
tarafından
Koçanı doldurma huyu varsa eline koz vermis oluyorsun ama evde olduğunu da biliyor ya bana kapı açmadı diyecek
tarafından
Normal bı insan alışır zaten kuzum yüz yok ki bunlarda ben onlara hiç bı gün saygısızlık etmedim ama evlendigim ilk günden beri aynılar ya yukari çıkmak zorunda değilim hergun ya da hergun görüşmek zorunda değilim onlarla onca şey yaptılar gikim çıkmadı ama sağda solda sürekli beni kotuluyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 319 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde sizdenbirisi (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde FM (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 378 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Berat0606 (1,462 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 185 göst.